Najnowsze

  Najnowsze

  Mimo, że boom na oczyszczacze powietrza pojawia się wraz z rozpoczęciem sezonu smogowego, warto dbać o jakość tego, czym oddychamy przez cały rok. Poziom zanieczyszczeń zmienia się, oczywiście, w zależności od pory roku, jednak nie ma wątpliwości, że ich negatywne skutki dla zdrowia nie są uzależnione jedynie od stężenia pyłu w powietrzu, ale także szeregu innych niewidocznych dla oka zanieczyszczeń.

  Ligustr zimozielony jest krzewem szczególnie polecanym osobom, które chcą mieć piękny, zwarty i utrzymujący w zimie liście żywopłot. Ligustr zimozielony szybko rośnie, przyrost roczny tej rośliny może wynosić 20 cm, a niekiedy nawet więcej.

  Organizacja ślubu to niełatwe wyzwanie. Zdarza się, że państwo młodzi skupiają się nie tylko na wyjątkowej oprawie wydarzenia, ale także przygotowaniu stosownej listy prezentów. Brytyjska influencerka, Carla Bellucci doszła do wniosku, że w ważnym dla niej dniu goście powinni wykazać się ponadprzeciętną hojnością. Gwiazda TikToka z wyprzedzeniem poprosiła bliskich o rezygnację z kupna niepotrzebnych gadżetów i przyszykowanie wyjątkowo grubych kopert z pieniędzmi. Zapłacić mają także osoby, które nie stawią się na weselu.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 9 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Dzisiaj rano na niebie utworzy się opozycja pomiędzy Wenus a Plutonem. Ten układ nie wróży spokojnego dnia, jeśli chodzi o relacje.

  Gra wstępna potęguje podniecenie i pozwala z sukcesem odkrywać kolejne strefy erogenne na ciele partnera. To dzięki niej każde zbliżenie nabiera szczególnego charakteru. Pieszczoty w postaci pocałunków, podszczypywania czy podgryzania mogą okazać się wyjątkowo przyjemne, zwłaszcza jeśli przybiorą formę neckingu. Na czym opiera się ta technika? Jak wykorzystać jej potencjał sypialni?

  Niepłodność to choroba, która w równym stopniu dotyka kobiety, jak i mężczyzn. Choć bardzo często jest związana z jakimś schorzeniem, to styl życia oraz nawyki żywieniowe nie są bez znaczenia. Jakie są przyczyny problemów z płodnością? Jak można ją leczyć? Czy zmiana stylu życia wystarczy, aby zajść w ciąże? Zapytaliśmy o to prof. Roberta Jacha ginekologa, Kierownik Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

  Rozpoczął się sezon na wekowanie. Lato to czas, kiedy możemy zabrać się za gromadzenie smakołyków do spiżarni. Dawid Kozioł w Dzień Dobry TVN opowiedział, czego potrzebujemy, by samodzielnie zrobić przetwory i o popularnych metodach pasteryzacji. Jakie inne techniki wekowania można zastosować, by zimą cieszyć pełnymi witamin produktami z warzyw i owoców?

  Suche i popękane pięty to problem, z którym boryka się bardzo dużo kobiet. Większość z nich, aby móc latem założyć odkryte buty korzysta z profesjonalnych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Tymczasem, równie skuteczną procedurę można wykonać samemu w domowym zaciszu. Do jej przeprowadzenia będzie potrzebny popularny lek, który większość z nas ma w domach. O jaki środek chodzi i jak z jego pomocą przywrócić stopom piękny wygląd?