oświadczyny

  oświadczyny

  Ostatnie dni są dla Tomasza Komendy bardzo emocjonujące. 10 września miała miejsce premiera filmu, którego scenariusz oparty był o historię jego życia przerwanego brutalnie przez fałszywe oskarżenia. Mało tego, w tym samym dniu, tuż po projekcji obrazu Tomasz oświadczył się swojej partnerce, wyjawiając również, że już niedługo zostanie ojcem. W Dzień Dobry TVN para zdradziła, jakie imię otrzyma ich dziecko. Opowiedziała również o planach na przyszłość i emocjach związanych z filmem.

  Katarzyna Bujakiewicz znana jest ze swojej miłości do sportu. Jej partner, a od niedawna także narzeczony, jest trenerem przygotowania fizycznego. Odwiedziliśmy parę na sali treningowej. Jakie ćwiczenia wykonują i polecają o poranku? Dlaczego Kasia nie biega już na długie dystanse? I jak to było z tymi oświadczynami, do których podobno, przymusiła Piotra Maruszewskiego Agnieszka Jastrzębska? Z Kasią i Piotrem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Marlena Kulesza i Piotr Jurzyk zapamiętają Listy do M. 3 do końca życia. Dlaczego? Z powodu zaręczyn, które Piotr zorganizował przed seansem. Czy Marlena wiedziała o planie narzeczonego? Jak wyglądały oświadczyny? Na kiedy zaplanowany jest ślub? Obok pary usiadł na naszych kanapach Bartosz Obuchowicz. W jaką postać aktor wcielił się w Listach do M. 3? Jaką rolę w filmie przyznałby Piotrowi?

  Jakiś czas temu widzowie Dzień Dobry TVN byli świadkami zaręczyn Fatimy Orlińskiej i Damiana Targowskiego, a fani Mam Talent - Sylwii i Marcina Świsłowskich. Pary zaprosiliśmy do studia, aby powiedzieli o swojej miłości i wspólnym życiu. Czy Panowie nie obawiali się, że dziewczyny podczas publicznych oświadczyn powiedzą NIE?

  Żyjemy w czasach, kiedy dzielimy się ze światem wszystkim. Czy publiczne oświadczyny to dobry pomysł? Dlaczego mężczyźni decydują się na oświadczyny z wiwatującą publicznością w tle? Czy robią to, by się dowartościować? Czy nie jest to wywieranie zbyt dużej presji na partnerce? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: psycholog Maria Rotkiel i wokalista Norbi.

  Siostra popularnej modelki Joanny Krupy przyjęła oświadczyny swojego wieloletniego partnera, kierowcy wyścigowego Marco Andrettiego. Czy Marta się tego spodziewała? Czy jest zadowolona z pierścionka? Co o jej ukochanym myśli jej rodzina i czy go zaakceptowali? Jak na wieść o zaręczynach zaareagowała jej siostra? Z Martą spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Czy to prawda, że siostra Joanny Krupy chciała kiedyś otworzyć manufakturę czekolady?

  W walentynki w Dzień Dobry TVN postanowilismy dowiedzieć się jak kochają Górale, jak kochają Kaszubi i czy Gubałówka to dobre miejsce na oświadczyny! Zobaczcie romantyczną niespodziankę jaką, z pomocą Bartka Jędrzejaka, dla swojej ukochanej Michaliny przygotował Mateusz! Gorzko, gorzko! :)

  Nie trzeba być krezusem, by właściwie i się pięknie oświadczyć. Jak się oświadczać, by się oświadczyć? Jak o rękę Karoliny poprosił ją mąż? Jak ważny jest element zaskoczenia w tym wypadku? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Karolina Borkowska, Norbi oraz psycholog Monika Dreger. Jak oświadczył się Norbi?

  Co zrobić, jeżeli ukochany mężczyzna latami zwleka z kupnem zaręczynowego pierścionka? Czy decyzja o zaręczeniu się należy tylko do mężczyzny? Czy po ślubie tracimy wolność? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z piosenkarką Anną Wyszkoni, zaręczoną ale bez ślubu, aktorem Arturem Pontkiem, który jest w związku, ale nie zaręczył się, Patrykiem Mikiciukiem, dziennikarzem TVN Turbo, któremu pięć razy udało się uniknąć zaręczyn i psycholog Marią Rotkiel. Co powinien zrobić mężczyzna, gdy jego partnerka nalega na ślub, a jemu się jeszcze nie spieszy do ożenku?