zaręczyny

  Oto historie przyszłych żon i młodych mężatek, które są zachwycone kreatywnością swoich wybranków.

  "Nowy partner mnie przez to rzucił".

  Znalezienie symbolu miłości dla wyjątkowej kobiety to niezwykle trudne zadanie. Duża część mężczyzn decyduje się na zakup minimalistycznego pierścionka zaręczynowego.

  Rajdowiec ma za sobą kolejne sukcesy zawodowe, ale i prywatne. Zwyciężył gorący rajd Safari, rozgrywany na bezdrożach Kenii, a na początku sierpnia na pięknej, zielonej łące oświadczył się swojej wieloletniej partnerce.

  Piękna sceneria, słońce, zrelaksowane głowy i… pierścionek z diamentem – wakacje sprzyjają zaręczynowym niespodziankom! Jak zaplanować zaręczyny w wielkim stylu? Sprawdź nasz poradnik przygotowany we współpracy z polską marką jubilerską ACLARI Diamonds.

  Jacek Wojciechowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oświadczył się ukochanej. W najnowszym wywiadzie opowiedział o okolicznościach zaręczyn oraz o reakcji partnerki. Czy stresował się przygotowaniami?

  Daria i Przemek poznali się na planie 3. edycji "Down the Road. Zespół w trasie". Zakochani po kilku miesiącach związku zaręczyli się. Pokazali romantyczne zdjęcia.

  - Gratulują nam - przyznała w najnowszym wywiadzie.

  Para ogłosiła swoje zaręczyny za pośrednictwem mediów społecznościowych, zyskując tym samym popularność na całym świecie. Film upamiętniający ważną chwilę doczekał się wielu komentarzy.

  Dla wielu panów organizacja oświadczyn to nie lada wyzwanie. Dlatego mogą poprosić o wsparcie.

  "To jest pewnego rodzaju przysługa dla drugiej strony"

  Agnieszka Kotońska i jej mąż Artur są związkiem z bardzo długim stażem. Poznali się na początku lat 90. ubiegłego wieku, a ich miłość trwa do dziś. Gwiazda "Goggleboxa" pochwaliła się archiwalnym nagraniem z zaręczyn sprzed 30 lat. Oboje przeszli sporą metamorfozę.

  Choć o miłości powiedziano, zaśpiewano i napisano już wszystko, nadal często nie potrafimy jej wyrażać. W tej materii z pomocą przychodzi Adela Parchimowicz - pierwsza w Polsce asystentka zaręczynowa.

  Magda Dziun od kilku lat robi karierę za oceanem. To właśnie tam spotkała też miłość swojego życia - Franka Ferrera - perkusistę legendarnego zespołu Guns N' Roses. Niedawno zakochani przekazali w mediach społecznościowych dobrą nowinę. Modelka przyjęła zaręczynowy pierścionek od gwiazdy rocka.

  "Wszystkiego się mogę po niej spodziewać".

  Jeniffer Lopez zamieściła na swoich social mediach film, gdzie nie kryje radości z wiadomości, jaką chce przekazać swoim fanom. Post zatytułowała "Główne ogłoszenie" i dodała symboliczną ikonę diamentowego pierścionka. Czy to oznacza, że Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się ponownie?

  Radosną wieścią piosenkarka podzieliła się, publikując zdjęcia z Paryża.

  Pierścionek zaręczynowy to dla wielu kobiet najważniejsza biżuteria. Co jednak, jeśli wybór partnera nie wpasował się w nasze gusta? W takiej sytuacji znalazła się pewna tiktokerka. W sieci opowiedziała, jak wybrnęła z niekomfortowej sytuacji. Fani nie kryli zdziwienia.

  "Poprosiłeś, więc daję Ci rękę".

  Zwyczaj wzajemnego obdarowywania się biżuterią przez przyszłych małżonków narodził się jeszcze w starożytnym Egipcie. Dziś niekwestionowanym królem wśród pierścionków zaręczynowych jest ten z brylantem obsadzonym w gnieździe z sześcioma zębami. Choć błyskotka w pudełku o kolorze pastelowej mięty jest marzeniem wielu, to pierścionki z historią potrafią być bezcenne.

  Aktorka opublikowała na Instagramie nagranie romantycznych oświadczyn. I w szczegółach opisała tę chwilę. Co zachwyciło fanów?

  Tradycyjne oświadczyny przeszły do lamusa? Panowie chcą, by narzeczone, w zamian za pierścionek zaręczynowy, podarowały im równie drogocenne błyskotki.

  Jak wyglądały zaręczyny na stoku?

  Fanka zapytała o termin ślubu.

  "Myślałam, że to żart"

  Za nami emocjonujący finał "Top Model". Jubileuszową edycję programu wygrała Dominika Wysocka, ale na tym nie koniec niespodzianek. Finalistka Julia Sobczyńska po zakończeniu show oświadczyła się swojej partnerce. W rozmowie z Darią Pacańską, reporterką dziendobry.tvn.pl opowiedziała o związku i planach na przyszłość. Czy zamierzają wziąć ślub?

  "Wielka miłość kończy się wielkim ślubem".

  "Pobieramy się, to się dzieje!"

  Związek Kourtney Kardashian i Travisa Barkera wkracza w nowy etap. Muzyk po paru miesiącach związku oświadczył się właśnie znanej celebrytce. Sceneria, w której zdecydował się zadać kluczowe pytanie zachwyciła kobiety na całym świecie.

  Marietta Witkowska jest szczęśliwie zakochana w Patryku Świdowskim. Wybrali się razem na urlop na Maltę i pewnością zapamiętają ten wyjazd na długo. W niezwykle romantycznej scenerii partner poprosił ją o rękę. Uczestniczka pierwszej edycji "Hotelu Paradise" pochwaliła się pierścionkiem, a nam zdradziła, jakie mają plany na przyszłość.