- W sobotę, 9 maja, odbył się finał 17. edycji programu "Mam Talent".
- Zgodnie z decyzją widzów show wygrały Liza i Dina.
- Zwycięzca otrzymał 300 tysięcy złotych.
Dalsza część tekstu znajduje się poniżej.
Finał "Mam Talent". Kto walczył o główną wygraną?
"Mam Talent" to pogram, który od lat cieszy się ogromną popularnością. W sobotę, 9 maja, widzowie mogli obejrzeć finał 17. edycji show. Po raz ostatni dziesięcioro artystów, którzy wygrali swoje półfinały, zaprezentowało swoje ponadprzeciętne umiejętności na wielkiej scenie.
O główną nagrodę, czyli 300 tysięcy złotych walczyli:
- Marcelina Runewicz (złoty przycisk Marcina Prokopa z castingów, wokalistka);
- Milena Tesarska (akrobatka);
- KX (mentalista i iluzjonista);
- Liza i Dina (złoty przycisk Pauliny Krupińskiej z castingów, dog dancing);
- Margaryta Reznik (tancerka);
- Kaczorex (platynowy przycisk całego jury w półfinale, tancerz);
- Nina Żubrowska Mestre (złoty przycisk Julii Wieniawy z castingów, wokalistka);
- Young Generation (zespół taneczny);
- Maciej Pałatynski (pokazuje triki z yo-yo);
- Luna Plena (chór).
Warto dodać, że chór Luna Plena - dzięki głosom widzów - wywalczył tzw. dziką kartę. Natomiast "zaklinacz" yo-yo trafił to finału, dzięki rezygnacji jednego z artystów.
Kto wygrał "Mam Talent"? Do kogo trafiło 300 tysięcy złotych?
Zwycięzcą 17. edycji programu "Mam Talent" - zgodnie z decyzją widzów - zostały Liza i Dina. To właśnie one otrzymały główną nagrodę, czyli 300 tysięcy złotych.
Decyzją widzów drugie i trzecie miejsce zajęli Kaczorex i KX. Kaczorex za drugie miejsce dostał czek na kwotę 40 tysięcy złotych. Natomiast KX za trzecie miejsce otrzymał nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych.
Zobacz także:
- Niezwykłe spotkanie kultur. Anna Maria Jopek i Makoto Ozone ruszają w trasę koncertową. "To było jak magia"
- Masowe odwołania koncertów. Mówi się o "gorączce niebieskich kropek"
- Artur Rojek zaprezentował nowy singiel. O czym opowiada utwór "Gruby, mały"?