finał

  Wielkie sportowe emocje czekają wszystkich widzów finału US Open. Iga Świątek zmierzy się z Tunezyjką Ons Jabeur.

  Polka spotka się z Tunezyjką Ons Jabeur. Gdzie i kiedy oglądać mecz?

  Miłośnicy nieprzeciętnego talentu Sary James z niecierpliwością oczekiwali na tę wiadomość. Czternastolatka zakwalifikowała się do finału amerykańskiego "Mam Talent!". W Dzień Dobry TVN o zapadającym w pamięć występie i wyjątkowym potencjale młodej gwiazdy opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

  Jak przygotowuje się do finału? Trening czy relaks?

  Zakończenie 5. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo fani programu dowiedzą się, które pary weszły do finału i kto stanie ze złotą kulą na ścieżce lojalności.

  W finałowym odcinku trzy pary podejmą decyzję, czy po miesiącu trwania eksperymentu, chcą pozostać w swoich małżeństwach, czy jednak wolą zakończyć relację i rozwieść się. Fani typują, które związki przetrwają.

  Polka zmierzy się z Ons Jabeur, reprezentantką Tunezji. Gdzie będzie można obejrzeć to spotkanie?

  Finał 4. sezonu "Kanapowców" zbliża się nieubłaganie. Ostatni uczestnicy drżą przed ostatecznym werdyktem. Zanim jednak poznamy zwycięzcę, warto posłuchać o przemianie Marka Morusa.

  Zagadka "Mask Singer" rozwiązana. 7 maja odbył się wielki finał programu. W ostatnim odcinku na scenie zaprezentował się Deszcz, Kogut oraz Bocian, czyli kolejno Natasza Urbańska, Krzysztof Skórzyński i Ania Karwan.

  "To był piękny polski dzień".

  Z kim zagra w finale? Kiedy mecz?

  Rywalką polskiej tenisistki będzie Maria Sakkari. 

  W półfinale polska tenisistka przegrała z Danielle Collins.

  "Zapowiada się bardzo fajna walka"

  Finał szóstej edycji programu "Projekt Lady" już za nami. Mieszkanki pałacu w Ojrzanowie przez 12 tygodni zdobywały cenne umiejętności i starały się zyskać uznanie wymagających mentorek. Największymi postępami w nauce wykazały się Agata Łabuda, Zuzanna Bergander i Wiktoria Nowakowska. Oczekiwanie na werdykt było ostatnim wyzwaniem, z którym musiały zmierzyć się uczestniczki. Która z nich sięgnęła po wymarzony tytuł i wyjątkową nagrodę?

  Kto ma szansę na zwycięstwo?

  Zobacz, jak pomóc chorym dzieciom.

  "Związek czy kontrakt?"

  Trwa weekend cudów, czyli wielki finał Szlachetnej Paczki. W tych dniach wolontariusze będą rozwozić do potrzebujących rodzin paczki od darczyńców

  "Chcieliśmy zarazić wszystkich tą pasją".

  "To nie była zemsta".

  Za nami wielki finał czwartej edycji "Hotelu Paradise". Nana i Łukasz oraz Sara i Michał dotrwali do ostatniego dnia rywalizacji. Tylko jedna para mogła zwyciężyć, a o tym, kto wygra, decydowali byli uczestnicy programu. Takiego zakończenia programu nikt się nie spodziewał. Kto rzucił złotą kulą na ścieżce lojalności?

  "Pierwszy raz tak wzruszający finał"

  Do kogo powędrowała sympatia widzów i przychylność jurorów?

  Przed nami finał jubileuszowej edycji "Top Model". O nagrodę główną powalczą trzy uczestniczki: Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka. Jak się czują bohaterki show?

  O swoich umiejętnościach finaliści opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Nadszedł długo wyczekiwany moment dla widzów i uczestników "One Night Squad". Pierwszy sezon show właśnie dobiegł końca. Droga do finału nie była łatwa. Każdy z uczestników dawał z siebie wszystko. Zakończenie programu okazało się być wyjątkowo zaskakujące - wygrany nie był oczywisty.

  Finałowy odcinek programu "Kanapowcy 3" wyemitowany był we wtorek (8 czerwca) na antenie TTV o godzinie 22:00. Droga bohaterów do wymarzonej sylwetki była kręta i wyboista. Komu się udało pozbyć dodatkowych kilogramów? Kto na stałe postanowił zmienić swoje nawyki?

  Takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt. Finał "Hotel Paradise 3" z pewnością przejdzie do historii. Przez 15 tygodni widzowie zasiadali przed telewizorami, by dowiedzieć się, kto wygra program. Tym razem nie były ważne miłość i pieniądze, a przyjaźń. - Ludzie mieli na początku skwaszone miny i ponoć były stany przedzawałowe - mówił w Dzień Dobry TVN zwycięzca programu.

  Klaudia El Dursi, prowadząca program "Hotel Paradise", zawsze olśniewa urodą, ale w finale 3. edycji reality show TVN7 zaprezentowała się wyjątkowo. Jej zapierająca dech w piersiach kreacja wzbudziła zachwyt widzów.