finał

  finał

  Nadszedł długo wyczekiwany moment dla widzów i uczestników "One Night Squad". Pierwszy sezon show właśnie dobiegł końca. Droga do finału nie była łatwa. Każdy z uczestników dawał z siebie wszystko. Zakończenie programu okazało się być wyjątkowo zaskakujące - wygrany nie był oczywisty.

  Takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt. Finał "Hotel Paradise 3" z pewnością przejdzie do historii. Przez 15 tygodni widzowie zasiadali przed telewizorami, by dowiedzieć się, kto wygra program. Tym razem nie były ważne miłość i pieniądze, a przyjaźń. - Ludzie mieli na początku skwaszone miny i ponoć były stany przedzawałowe - mówił w Dzień Dobry TVN zwycięzca programu.

  Wielki finał szóstej edycji "MasterChef Junior" za nami. O tytuł najlepiej gotującego dziecka w Polsce walczyła trójka finalistów: Jagoda Łaganowska, Kazik Józefowicz oraz Staś Zawłocki. Młodociani kucharze przyrządzili przystawkę, danie główne oraz deser. Serce jury skradła Jagoda, która zwyciężyła tę edycję show.

  Jerzy Owsiak już 29. raz, jak co roku, hucznie otworzył finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie stanął namiot, który pełni funkcję centrum dowodzenia. Pandemia koronawirusa nie zdołała zatrzymać machiny dobra, jaką od tylu lat nakręca WOŚP. Byliśmy na miejscu. Emocje biorą górę, a każda kolejna złotówka na koncie fundacji jest na wagę złota.

  W poniedziałek 23 listopada poznamy zwyciężczynię 5. edycji "Projektu Lady". Która z dziewczyn została najlepszą wersją samej siebie? Tego dowiemy się już dziś o godzinie 22:30. Przed wielkim finałem Małgorzata Rozenek-Majdan oraz finalistki Samanta Rachuba, Marcelina Herzyk i Dagmara Czerwińska opowiedziały nam o emocjach, jakie towarzyszyły wszystkim podczas tegorocznej edycji programu.

  Magda Mołek: "Po wczorajszym, czwartym z pięciu półfinałowych odcinków Mam Talent, mamy przyjemność gościć dzisiaj w studiu mężczyznę z kołem i kobietę z misą". W Dzień Dobry TVN kolejni uczestnicy, którzy zakwalifikowali się do finału Mam Talent - Patryk Niekłań wykonujący akrobacje w Cyr Wheel i Maria Kochańska, która gra na hangdrumie. Czy występy "na żywo" były dla nich bardzo stresujące? Jakie inne pasje mają nasi dzisiejsi goście?

  Po bardzo zaciętym i wyrównanym pojedynku, do grona finalistów programu "Mam Talent" dołączyli roztańczeni Kasia Błoch i Marek Zabrowski oraz rozśpiewana Arina Gabrielyan. Oglądaliście wczorajsze zmagania uczestników? Komu kibicowaliście?

  Po miesiącu sportowych zmagań i ogromnych emocji wreszcie nastał ten dzień kiedy dowiemy się, która z drużyn piłkarskich jest najlepsza na świecie! Na polu walki zostały już tylko Francja i Chorwacja. Komu kibicujecie? O komentarz do już rozegranych spotkań i przewidywania odnośnie dzisiejszego finału poprosiliśmy Rafała Rutkowskiego, Rafała Bryndala i Tomasza Zimocha: "Po mundialu pamiętajmy o tym, co dzieje się w Rosji. Pomagajmy i wspomagajmy tych, którzy walczą o prawa w tym kraju".