program TVN

  program TVN

  Agnieszka Łyczakowska-Janik brała udział w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci znaleźli dla niej męża z którym do dziś tworzy szczęśliwe małżeństwo. Co więcej, para spodziewa się pierwszego dziecka. Ostatnio na swoim Instagramie Aga zamieściła zdjęcie, które opatrzyła podpisem: "Pełnia szczęścia". Wśród komentujących znalazł się także wpis jej ukochanego – Wojtka. 

  W niedzielę zapraszamy na program Dzień Dobry TVN. U nas jak zwykle ciekawi goście i interesujące tematy. Rozpocznij z nami poranek! Co będzie w programie?

  Nadszedł długo wyczekiwany moment dla widzów i uczestników "One Night Squad". Pierwszy sezon show właśnie dobiegł końca. Droga do finału nie była łatwa. Każdy z uczestników dawał z siebie wszystko. Zakończenie programu okazało się być wyjątkowo zaskakujące - wygrany nie był oczywisty.

  Wczorajszy odcinek "Hotelu Paradise" zostawił widzów w niepewności. Z jednej strony wiadomo już, że Bibi i Simon oraz Basia i Krystian przeszli do kolejnego etapu, z drugiej-nie wiadomo było, która z pozostałych dwóch par odpadnie. Wszystko stało się jasne już na początku dzisiejszego odcinka. Program, decyzją pozostałych uczestników, opuścili Kornelia i Krzysztof. Według nich to właśnie oni mieli najmniejszą szansę na miłość po zakończeniu show.

  Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie od razu byli typowani na faworytów. Mimo to jako jedyni wytrwali w małżeństwie. Jak dziś im się układa i jakie mają dalsze plany na wspólne życie? O tym Iza opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN. Dlaczego nie było z nią ukochanego?