program TVN

  Jak wspomina udział w modowym show?

  Czy dziewczyna jest zadowolona ze swojej metamorfozy?

  Miłośnicy programu "Top Model" z niecierpliwością oczekiwali na ten moment. W 4. odcinku 11. sezonu uczestnicy poddadzą się metamorfozom.

  Czy Magda Gessler uratuje gruzińską restaurację "Sakartvelo"?

  Sprawdź, który odcinek miał największą widownię.

  "Kuchenne rewolucje" to program, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią widzów. Już niedługo stacja TVN rozpocznie emisję kolejnego sezonu. Magda Gessler po raz 25. wyruszy w Polskę, aby pomóc restauratorom i pokazać, jak należy prowadzić biznes. Jakie lokale odwiedzi tym razem? Od kiedy będzie można oglądać nowe odcinki?

  Po wakacyjnej przerwie wracają codzienne wydania Dzień Dobry TVN. Widzowie od poniedziałku do niedzieli będą mogli zaczynać poranki ze swoimi ulubionymi prowadzącymi. Kiedy start programu? O której godzinie rozpocznie się emisja?

  27-latek postanowił skomentować zachowanie fanów na swoim Instastory.

  - Zaczynamy nowy etap - oznajmiła bohaterka programu TTV.

  Najnowszy odcinek "Totalnych remontów Szelągowskiej" poruszy niejedną osobę. Jego bohaterką jest Monika Skiba, która przeżyła osobistą tragedię. Niedawno po ciężkiej chorobie zmarła jej córka.

  Przed nami kolejny odcinek talk-show. Kto zasiądzie na kanapie?

  W 554. odcinku programu do gry o milion stanęło dwóch mężczyzn. Jeden z nich usłyszał pytanie: "Która to chusta: magierka, frygijka, tiubietiejka, nałęczka?". Odpowiedź warta jest 10 tys. złotych.

  Blanka Lipińska gościła w talk-show Kuby Wojewódzkiego. Ich rozmowy toczyły się wokół tematyki seksualnej i twórczości pisarki. Nie zabrakło też bardziej osobistych pytań. Co autorka popularnego erotyku powiedziała o Aleksandrze Baronie?

  W 552. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego zajął Michał Pakuła z Warszawy.

  Z jakim zadaniem zmierzą się mali kucharze? Kto przejdzie do finału?

  Między uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wręcz wrzało. Piotr i Dorota pokłócili się w sklepie, a Patrycja nie mogła znieść uczuciowego Adama. Czy ich związki przetrwają?

  Prowadząca zdradziła, jak wygląda jej garderoba. Dlaczego jej mama była zaskoczona nowym zawodowym wyzwaniem?

  Półfinał programu "Mask Singer" za nami. Jak co tydzień było wiele emocji i domysłów. Ostatecznie maskę zdjęło Słońce. Wiemy, kto krył się pod tym przebraniem. Wielu widzów typowało właśnie tę gwiazdę.

  Katarzyna Bosacka wyjaśnia, co oznaczają symbole na etykietach.

  Aneta i Robert znaleźli miłość w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Minął rok od kiedy pobrali się. Z tej okazji pojechali do miejsca, które ma dla nich szczególne znaczenie.

  Te pytania sprawiły uczestnikom najwięcej trudności.

  - Stać was na rachunki? - pytają internauci.

  Co wydarzy się w programie?

  "Byłam kompulsywnie przywiązana do telefonu"

  Rafał Grabias, znany z programu "Królowe życia" emitowanego na kalane TTV, za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się ze swoimi fanami przykrą wiadomością. Celebryta miał zostać dotkliwie pobity. Na tym jednak nie koniec. Napastnicy mieli również wyczyścić jego konto bankowe. Co dokładnie się wydarzyło?

  Marcin Prokop odgadł od razu.

  "Możemy pokazywać, że dobro wraca".

  Czy był to przytyk w kierunku Karoliny Piotrowskiej? Czy może rzeczywiście prowadzący zaszedł mu za skórę?

  "Lubiłam ich, mimo że zabili trzy ryby".

  W sobotę 26 marca na antenie TVN pojawi się czwarty odcinek nowego programu stacji, w którym pod oryginalnymi kostiumami ukrywają się wielkie gwiazdy. Co tym razem wydarzy się w "Mask Singer"?