Dzień Dobry TVN

  "Wasze życzenie jest dla nas rozkazem".

  O czym opowiada utwór "The Fall"?

  "Piosenki są zbuntowane".

  Poprowadzi wywiady z gwiazdami filmu.

  "Jesteśmy beniaminkiem w tej ekstraklasie".

  Prowadzący Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoich pierwszych krokach w programie. Jak reagują, gdy zdarzy im się zaliczyć wpadkę na antenie?

  "Całe moje życie to jest rollercoaster".

  Małgorzata Rozenek-Majdan zdobyła się na szczere wyznanie. Wiedziała, że jej mąż, Radosław Majdan, ją ogląda. Co powiedziała?

  W nadchodzącym sezonie programu zobaczymy wiele nowych cykli oraz kontynuacje dobrze znanych i lubianych formatów.

  Po wakacyjnej przerwie wróciły codzienne wydania Dzień Dobry TVN. Anna Kalczyńska i Damian Michałowski we wtorek, 16 sierpnia powitali widzów w odświeżonym studiu. - Rozpoczynamy nowy sezon - oznajmili z radością.

  Krzysztof Skórzyński jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji TVN i TVN 24. Dziennikarz specjalizuje się głównie w tematach politycznych. Kilka miesięcy temu wystąpił w programie "Mask Singer" i zaprezentował się widzom z zupełnie innej, nieznanej dotąd strony. Jak zaczęła się jego kariera w telewizji?

  Po wakacyjnej przerwie wracają codzienne wydania Dzień Dobry TVN. Widzowie od poniedziałku do niedzieli będą mogli zaczynać poranki ze swoimi ulubionymi prowadzącymi. Kiedy start programu? O której godzinie rozpocznie się emisja?

  Marcin Prokop lubi działać spontanicznie i nie boi się podejmować nowych wyzwań. Czasami jednak brawura może wpędzić w kłopoty. Jakie?

  Tuż po muzycznym występie prezenterzy postanowili pozostać na wizji i pokazać widzom mały backstage z planu.

  Redakcja Dzień Dobry TVN chce być bliżej Was, dlatego z radością przedstawiamy naszą nową inicjatywę - #DzieńDobrywPolsce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji.

  Dziękujemy, że jesteście z nami.

  Co tym razem wydarzyło się w studiu?

  Reggaeside to zespół, który swoją twórczością rozweseli nawet największego ponuraka. Na naszej scenie artyści wykonali energiczny utwór "Czekolada i cynamon". Jak wam się podoba?

  Na co dzień widzowie Dzień Dobry TVN mogą oglądać prowadzących w parach. Ich spotkania w większej grupie to rzadkość, a w pełnym składzie nigdy wcześniej nie udało im się zebrać. Aż do teraz.

  Pogoda coraz piękniejsza, a to oznacza nic innego, tylko biesiadowanie w plenerze. Podpowiemy, jakie dania idealnie pasują do spotkań na świeżym powietrzu. Jak zrobić sałatkę z ogórków małosolnych w azjatyckim sosie? Sprawdź przepis.

  Sezon grillowy rozpoczęty, a więc w kuchni Dzień Dobry TVN pojawia się sporo pysznych, plenerowych inspiracji. Jak zrobić grillowane szparagi z wegańską chałką? Sprawdź przepis Jagny Niedzielskiej.

  Zmienili się?

  Daria Ładocha jest mamą dwóch córek. Młodsza z nich, Mania, świętuje 9. urodziny. Gwiazda z tej okazji opublikowała wzruszający post, w którym wyznała, jak zmieniło ją macierzyństwo.

  "Dostałyśmy duże wparcie materialne i emocjonalne".

  "Najbardziej seksualnym organem u kobiety jest mózg"

  Zginął nasz redakcyjny kolega Paweł Kiliański. Był cenionym i doświadczonym reporterem. Będziemy go pamiętać jako ambitnego i ciekawego świata człowieka, którego wielką pasją, a zarazem misją było dziennikarstwo. W chwili śmierci miał 29 lat.

  31 marca to wyjątkowy dzień - Światowy Dzień Budyniu. Z tej okazji pysznymi przepisami z użyciem budyni w kuchni Dzień Dobry TVN podzielił się Damian Kordas. Jak zrobić rurki z budyniem truskawkowym? Sprawdź przepis.

  W Zespole Dziennych Domów Pomocy w Poznaniu seniorzy szyją kolorowe poduszki. Do tej pory powstało ich już około 500. Małe, wielobarwne i mięciutkie są wprost stworzone do spania i przytulania. Dla kogo są robione?

  Dzień Dobry TVN gości na ekranach od 2005 roku. Przez ten czas program zdobył wierne grono widzów, którzy rozpoczynają poranki w towarzystwie ulubionych prowadzących. Mateusz Hładki sprawdził, która para cieszy się największą sympatią.

  Paulina Krupińska-Karpiel to niezaprzeczalnie jedna z najpiękniejszych kobiet. I choć można by przypuszczać, że od zawsze miała powodzenie, prawda jest inna. W rozmowie z redaktorką serwisu Dzień Dobry TVN, Karoliną Kalatzi, wyznała, że w gimnazjum chłopcy się za nią nie oglądali.