Noworoczne wyzwanie Anny Lewandowskiej i DDTVN. Trening z taśmą mini band [CZĘŚĆ DRUGA]

Anna Lewandowska i DDTVN
Noworoczne wyzwanie Dzień Dobry TV i Ani Lewandowskiej - część 2
Ruszyło noworoczne wyzwanie Anny Lewandowskiej i Dzień Dobry TVN. To doskonały moment, żeby włączyć do swojej codzienności ruch i zdrową dietę. W drugim już treningu przygotowanym specjalnie dla naszych widzów, trenerka pokazała ćwiczenia z taśmą mini band. Dołącz do "Healthy & Active"!

Noworoczne wyzwanie

Anna Lewandowska rozpoczęła swój trening standardowo od rozgrzewki. Wykonujemy rotację ramion, krążenia w przód i w tył. Następnie przechodzimy do wykroków w przód z rotacją ramion. Później czas na lekki trucht. - Wyobrażamy sobie, jakbyśmy teraz chcieli skakać przez skakankę, zawsze wtedy też pracują ramiona - tłumaczy. Na koniec zostały nam pajacyki.

Do treningu potrzebna jest taśma mini band, ale ćwiczenia są przygotowane tak, że możemy je wykonywać bez niej. Anna Lewandowska zaprezentowała m.in. jak wykonać step touch, głęboki squat, czy skipy. W zestawie znalazły się także ćwiczenia angażujące odwodziciele, pośladek. - Biodra zostają w jednym miejscu - zaznacza trenerka.

Trening Anny Lewandowskiej w DDTVN

Trenerka pokazała też ćwiczenia na mięśnie brzucha. - Przechodzimy do pozycji na plecach, guma nad kolanami, spięcie brzucha, broda blisko klatki piersiowej, ręce za głową i w dół. Odwodzimy, raz jedna noga w górę, a raz w dół - prezentuje.

Ćwiczenia prezentowane przez Annę Lewandowską są odpowiednie zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Ważne jest, by tempo ich wykonywania i poziom trudności były dopasowane do naszych możliwości.

"Healthy & Active"

Dołącz do noworocznego wyzwania z Anną Lewandowską i Dzień Dobry TVN! Pokaż nam, jak ćwiczysz i wprowadzasz zdrowe nawyki, wrzucając na swoje social media filmiki lub zdjęcia z hasztagiem #pogodnitvn. Być może to Ciebie odwiedzimy z kamerą! Treningi i porady znajdziesz na naszej stronie dziendobry.tvn.pl

Regulamin castingu Health & Active

Klauzula Informacyjna do castingu Health & Active

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Reporter: Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości