Agnieszka Kaczorowska

  Agnieszka Kaczorowska

  Agnieszka Kaczorowska często dzieli się ze swoimi obserwującymi radami dotyczącymi wychowywania dzieci. W najnowszym wpisie na Instagramie zachęca kobiety do karmienia piersią. - Cudowna sprawa! - zapewnia.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela chętnie dzieli się ze swoimi fanami wybranymi szczegółami z życia prywatnego. Artystka z właściwą sobie szczerością opisuje doświadczenia związane z macierzyństwem, nie stroni też od otwartych rozmów na temat związków. Najlepszym tego dowodem jest jej gościnny udział w podcaście "Jak mi dobrze w ShowBiznesie". Gwiazda podzieliła się w nim spostrzeżeniami dotyczącymi seksualności. Wyjaśniła też, czym powinna wyróżniać się dobra kochanka.

  "Mimo złotych medali oraz sportowego ciała nie czułam się szczęśliwa".

  Agnieszka Kaczorowska aktywnie wspiera kobiety w dążeniu do niezależności i szczęścia. Udziela wywiadów, publikuje motywujące posty i dzieli się własnymi doświadczeniami. Teraz dziękuje wszystkim "kobietom mocy". Do kogo adresuje przekaz?

  Tancerka Agnieszka Kaczorowska-Pela jest mamą dwójki dzieci. Często podkreśla, jakie znaczenie ma dla niej świadome, nieprzerysowane macierzyństwo.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela chętnie dzieli się z obserwatorami swoimi refleksjami na ważne dla siebie tematy. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się burza wokół wpisu w którym gwiazda wypowiedziała się na temat mody na brzydotę. Ostatnio na swoim instagramowym profilu Agnieszka pokazała się bez makijażu i odniosła do tamtej sytuacji. "Zrobiłam to zdjęcie z dedykacją dla wszystkich którzy gdziekolwiek i kiedykolwiek (czyli TAM i WTEDY) w moich słowach wyczytali, że neguję chodzenie bez makijażu i że kobieta piękna to tylko ta z makijażem i filtrami" – napisała. 

  Agnieszka Kaczorowska-Pela jest tancerką i influencerką. W rozmowie z naszą reporterką Sandrą Hajduk-Popińską opowiedziała o macierzyństwie oraz o tym, jak pojawienie się drugiego dziecka zmieniło jej życie.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela podzieliła się z fanami refleksją na temat połogu. Jak sama przyznaje, dla niej był to czas na odpoczynek i regenerację. Zachęciła również kobiety, aby dzieliły się swoimi doświadczeniami.

  Agnieszka Kaczorowska podzieliła się z fanami prywatną informacją. Aktorka 1 września wraca po przerwie do pracy. Jak przyznała, wszystko robi w zgodzie ze sobą i swoimi przekonaniami. "Dla mnie szczęśliwa mama, szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci".

  Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela niedawno po raz drugi zostali rodzicami. Przywitali na świecie córeczkę Gabrysię. Aktorka podzieliła się teraz z fanami swoimi przemyśleniami na temat miłości do dzieci. Czy obie pociechy można pokochać tak samo?

  Świat się zmienia, a razem z nim np. macierzyństwo i wytyczne dla matek, które jeszcze 15 lat temu w zasadzie nie mogły nic jeść i pić po porodzie. Dziś stosują się do zupełnie innych zasad, które mają swoje uzasadnienie w badaniach.

  Agnieszka Kaczorowska 28 lipca 2021 roku urodziła drugą córeczkę, Gabrysię. Młoda mama jest już z całą rodziną w domu i z radością przyzwyczaja się do nowej rzeczywistości. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszą jej po wyjściu ze szpitala. Podzieliła się także swoimi doświadczeniami, związanymi z porodem i rodzicielstwem.

  Karmienie piersią w miejscach publicznych, zwłaszcza w Polsce, ciągle budzi wiele skrajnych emocji. Gwiazdy co rusz decydują się otwarcie mówić o swoich doświadczeniach, żeby przełamać tabu. Światowy Dzień Karmienia Piersią to świetna okazja, żeby przypomnieć wpisy znanych mam.

  Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela mają ważny powód do świętowania. Ich córka Emilka właśnie skończyła dwa lata. Z tej okazji dumni rodzice opublikowali w mediach społecznościowych piękne zdjęcia.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela zaskoczyła swoich fanów i w mediach społecznościowych pokazała wideo sprzed lat. Na filmiku można zobaczyć, jak startuje w konkursie tanecznym w wieku zaledwie 9 lat. Zobaczcie, jak wówczas wyglądała.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela już niebawem przywita na świecie drugą córeczkę. Ciężarna aktorka w mediach społecznościowych poruszyła temat szpitalnej wyprawki. Jak przyznała, w przeciwieństwie do pierwszej ciąży, wszystko jest jeszcze w powijakach. "2 lata temu na tym etapie, to torbę do szpitala miałam zapiętą na ostatni guzik" - czytamy.

  Maciej Pela stanął w obronie żony, Agnieszki Kaczorowskiej. Po poście aktorki na temat tzw. "mody na brzydotę" w sieci rozpętała się burza, spadło na nią wiele słów krytyki. Teraz głos zabrał ukochany tancerki. Zapewnił, że może na niego liczyć i, że nie jest sama.

  Szerokim echem w mediach społecznościowych odbił się wpis Agnieszki Kaczorowskiej. Aktorka napisała, że obecnie obserwuje "modę na brzydotę" i jej zdaniem coraz więcej influencerek, chcąc dopasować się do większości, na siłę stara się pokazać, jak bardzo są zwyczajne, głosząc hasła o ciałopozytywności i samoakceptacji. O komentarz poprosiliśmy psycholożkę i psychoterapeutkę Zuzannę Butryn.

  Marta Żmuda-Trzebiatowska pierwszy raz pokazała się fanom w bikini. Nigdy wcześniej aktorka nie pokazywała swojego ciała. Do odważnego ruchu zmotywował ją post Agnieszki Kaczorowskiej, na fali którego wiele gwiazd publikuje od wczoraj posty o ciałopozytywności.

  Agnieszka Kaczorowska poruszyła temat "mody na brzydotę" i - jak sama to określiła "zbyt skrajnego pojmowania body positive". Pod postem tancerki wywiązała się burzliwa dyskusja, której przebieg zaskoczył autorkę wpisu. Fani Agnieszki nie kryli zdumienia jej słowami.

  Post Agnieszki Kaczorowskiej-Peli na temat "mody na brzydotę" wzbudził niemałe poruszenie w social mediach. Wywołał dyskusję na temat tego, co można nazwać zaniedbaniem, a co jest normalnością. Włączyła się w nią m.in. Zofia Zborowska-Wrona.

  Agnieszka Kaczorowska od dziecka była pełna pasji i chęci spełniania swoich marzeń. Dzięki radom mamy, nie porzuciła swoich zainteresowań na rzecz nastoletniego buntu. Wkrótce zrozumiała, że musi na siebie zarabiać. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl gwiazda opowiedziała o dziecięcej karierze i rozwodzie rodziców.

  Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka. Tancerka chętnie opowiada o ciąży, pokazując zmieniające się ciało. Teraz podzieliła się ze swoimi obserwatorami pomysłami na prezenty dla przyszłych mam.

  Agnieszka Kaczorowska jak nikt inny tryska pozytywną energią i optymizmem. Nie każdy jednak wie, że gwiazda ma za sobą ciężkie chwile. W szczerej rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl aktorka zwierzyła się z przymusowej przerwy w tańcu i plotek na swój temat. Dowiedzieliśmy się także, jakie plany ma Agnieszka, zanim na świat przyjdzie jej drugie dziecko.

  Niedawno książę William został okrzyknięty "najseksowniejszym łysiejącym mężczyzną". Na podium znaleźli się także Bruce Willis, Dwayne Johnson, Jason Statham i Michael Jordan. Czy kobiety lubią łysych mężczyzn, a może to właśnie włosy są ważnym atrybutem męskości? O tym rozmawialiśmy z Gabi Drzewiecką, Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Kają Kędzierską.

  Agnieszka Kaczorowska nie zawsze miała szczęście w miłości. W rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedziała o kulisach małżeństwa i życia rodzinnego. Dowiedzieliśmy się m.in. czy kłóci się ze swoim ukochanym i czy kiedykolwiek miała złamane serce. Gwiazda zdradziła nam także plany odnowienia przysięgi małżeńskiej.

  Agnieszka Kaczorowska bardzo dba o bezpieczeństwo swojej córeczki. Mimo tego, że gwiazda nie robi tabu ze swojego życia rodzinnego, to bardzo selekcjonuje wrzucane przez siebie do sieci treści. W rozmowie z Oskarem Netkowski dla serwisu dziendobry.tvn.pl, aktorka opowiedziała o niebezpieczeństwach, jakie mogą czekać na dzieci w Internecie.

  Agnieszka Kaczorowska zwierzyła się ze swojego samopoczucia w drugiej ciąży. Okazuje się, że przebiega ona zupełnie inaczej niż pierwsza dwa lata temu. Gwiazda w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla portalu dziendobry.tvn.pl wyjawiła także, jakie były pierwsze słowa wypowiedziane przez jej córkę Emilkę.

  Młode mamy rywalizują między sobą, zwłaszcza w dobie mediów społecznościowych. Lubią chwalić się wszystkimi umiejętnościami swoich pociech, pokazując to na pięknych zdjęciach. Pozytywna rywalizacja daje siłę, by iść do przodu, ale niedobrze dzieje się, jeśli zamienia się w toksyczną zawiść między matkami, która w efekcie przekłada się również na dziecko. Na ten temat w naszym studiu wypowiedziały się Monika Mrozowska, Agnieszka Kaczorowska-Pela i Michalina Grzesiak.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela w wywiadach i mediach społecznościowych nieustannie podkreśla, że zachwyca ją rodzicielstwo. Teraz, gdy spodziewa się drugiego dziecka, postanowiła pomóc innym przyszłym mamom. Na Instagramie będzie prowadzić specjalnie przygotowane dla nich zajęcia.