Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo.
Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska po rozwodzie
Związek Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli przeszło do historii. Rozstanie nastąpiło jesienią 2024 roku. Po nim aktorka wyprowadziła się ze wspólnego domu. Znalazła też nową miłość. Obecnym jej partnerem jest Marcin Rogacewicz.
Niedawno Kaczorowska postanowiła definitywnie zamknąć etap związany z byłym partnerem. Pod koniec kwietnia paparazzi przyłapali ją na wynoszeniu pozostałych rzeczy z rodzinnego gniazdka. Analogiczny krok wykonał również Maciej Pela.
Maciej Pela pokazał nowe lokum
Kilka dni temu tancerz zapowiedział na Instagramie, że znalazł nowe miejsce do życia. W opublikowanym nagraniu przyznał, że dzięki zmianie może wreszcie "odetchnąć pełną piersią". Wcześniej otwarcie mówił też o trudnej sytuacji finansowej związanej ze spłatą kredytu za wspólny dom.
W środę Pela ponownie odezwał się do obserwujących. Na instagramowej relacji pokazał kartony, porozrzucane rzeczy i typowy przeprowadzkowy chaos. Nie krył jednak ekscytacji tym, co przed nim.
"Elo! Była cisza, bo przeprowadzka. Dużo się działo. Ale będzie sztos, jak tylko się rozłożę. Nie dosłownie oczywiście" - napisał.
Fani w komentarzach pod jego najnowszą rolką okazali wiele wsparcia.
- "Nowe lokum dla ciebie i córek będzie super", "Nie mogę się doczekać i aż piszczę z radości", "Dobra decyzja. Powodzenia na nowej drodze" - tak brzmią tylko niektóre z komentarzy.
Wszystko wskazuje na to, że Maciej Pela powoli układa życie na nowo i z optymizmem patrzy w przyszłość.
Zobacz także:
- Mierzył się z bezsennością i stanami lękowymi. Maciej Pela: "Nie wiadomo, jakby się to skończyło"
- Agnieszka Kaczorowska odzyskała spokój po głośnym rozstaniu z mężem? "Za zamkniętymi drzwiami"
- Maciej Pela ujawnia plany na święta. Czy spędzi je z córkami? "Napisały listy do Mikołaja"