rozwody gwiazd

  Po kilku latach od rozwodu ujawniono raport FBI.

  Wymowny komentarz gwiazdy.

  Rozprawiła się z pojawiającymi się w mediach pogłoskami na temat ich związku.

  Najpierw była wielka miłość, głośny ślub, wspólne wywiady i okładki magazynów, a później jeszcze głośniejsze rozwody i publiczne pranie brudów. Które światowej sławy gwiazdy rozstały na oczach mediów i musiały za to słono zapłacić?

  "Postanowiłem, że będę całkowicie szczery".

  Katarzyna i Cezary Żakowie są razem już od 38 lat, a w polskim show-biznesie uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw. W mediach pojawiła się jednak informacja, że aktorka spakowała walizki i wyprowadziła się ze wspólnego domu. Czy to prawda?

  Od pięciu lat trwa wojna pomiędzy Johnnym Deppem i Amber Heard. Para była ze sobą 15 miesięcy. Aktor zostawił dla Amber matkę swoich dzieci, Vanessę Paradis. Podczas rozpraw sądowych mnóstwo szokujących faktów ujrzało światło dzienne. To jedno z najbardziej skandalicznych i najgłośniejszych rozstań w Hollywood.

  Dorota Szelągowska w mediach społecznościowych zamieściła wpis, w którym dała wszystkim do zrozumienia, że moment życia, w którym obecnie się znajduje, bardzo ją satysfakcjonuje. - Uwielbiam ten stan, kiedy czuję, że wszystko jest tak, jak być powinno. Gdy wiem, że wszyscy, których kocham, są dla mnie ważni i bliscy, są szczęśliwi - napisała.

  Nie milkną echa po rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego, którzy uchodzili za idealną parę. Podróżnicy zakończyli swój związek zaledwie kilka miesięcy po ślubie. Jednak nie tylko o nich było głośno. Przypominamy rozwody, które wstrząsnęły światem mediów.

  Angelina Jolie i Brad Pitt od kilku lat toczą sądową batalię. Choć wcześniej tworzyli piękną i szczęśliwą parę, teraz byli małżonkowie walczą o prawo do opieki nad dziećmi. Właśnie ogłoszono wyrok sądu na niekorzyść aktorki, która zapowiedziała apelację.

  Od kilku tygodni świat żyje rozwodem Billa Gatesa z żoną Melindą. Co rusz wychodzą nowe zaskakujące fakty dotyczące ich rozstania. Teraz światło dzienne ujrzała informacja, że ich małżeństwo od lat było fikcją. Jak to naprawdę wyglądało?

  Beata Kozidrak zapowiadając autobiograficzną książkę "Beata. Gorąca krew" oznajmiła, że zaskoczy czytelników. Teraz już wiadomo, jakie sekrety zdecydowała się ujawnić. Artystka pierwszy raz otwarcie opowiada o rozwodzie z Andrzejem Pietrasem.

  Dorota Szelągowską po raz pierwszy odniosła się do plotek o rozpadzie jej trzeciego małżeństwa. Przy okazji zdementowała, jakoby pandemia wywołała kryzys w relacji z byłym już mężem. Czy gwiazda stanie jeszcze kiedyś na ślubnym kobiercu?

  Kilka tygodni temu media obiegła informacja o rozstaniu Kim Kardashian i Kanye Westa. Od tamtej pory małżonkowie przygotowują się do rozwodu. Teraz znany raper ujawnił w mediach swoje warunki. Jak wyglądają?

  Od kilku miesięcy media donoszą o szczegółach rozstania Kim Kardashian i Kanye Westa. Para celebrytów rozwodzi się po 7 latach małżeństwa. Okazuje się, że nie wszystko przebiega między nimi pokojowo. Muzyk bowiem zerwał kontakty z byłą partnerką.

  Związek, któremu towarzyszy światło fleszy, nie zawsze udaje się utrzymać. Niestety niektóre hollywoodzkie pary nie potrafią rozstać się w zgodzie i rozwód oznacza dla nich publiczne pranie brudów. Które rozstania odbiły się w mediach szerokim echem?

  W opublikowanym na łamach nowego numeru "Pani" wywiadzie Maja Ostaszewska opowiedziała o swoim związku z długoletnim partnerem, Michałem Englertem. Wyznała też, że przyjaźni się z jego byłą żoną, z którą scenarzysta rozstał się w 2004 r. Jak zbudowały tę relację?

  Kim Kardashian i Kanye West od wielu lat byli najgłośniejszą parą światowego show biznesu, a o ich miłości pisali wszyscy. Niestety po 7 latach małżeństwa gwiazdy rozwodzą się. Kto złożył pozew? I jak para zamierza rozwiązać sprawę opieki nad dziećmi?

  Jak opiekować się nad dziećmi z byłym partnerem? Swoimi doświadczeniami podzielili się Marta "Mandaryna" Wiśniewska i Wojciech Błach. Porad widzom udzieliła również psycholog Marta Żysko-Pałuba.

  Agata Kulesza uznawana jest za jedną z najzdolniejszych polskich aktorek. Zachwyca swoimi rolami, ostatnio jako matka głównego bohatera w głośnym filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". O swoim życiu prywatnym opowiada niechętnie. Teraz zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące rozwodu.

  Catherine Zeta Jones i Michael Douglas rozwodzą się po 20 lat małżeństwa. Taka sensacyjna informacja obiegła niedawno światowe media. Jednak fotografia zamieszczona w sieci przez aktorkę zdaje się przeczyć tym doniesieniom.

  2020 dla wielu osób był rokiem zmian. Pandemia dała nam do myślenia w kwestii własnego stylu życia i zadbania o siebie zarówno fizycznie, jak i psychicznie. To tyczy się też związków. Sprawdź, które zagraniczne gwiazdy postawiły na siebie i rozstały się z partnerami czy partnerkami.

  O rozpadzie małżeństwa Megan Fox i Briana Austina Greena huczy w mediach od kilku miesięcy. Sprawy znacznie się skomplikowały, kiedy małżonkowie zaczęli spierać się o opiekę nad trójką swoich dzieci. Na tym etapie nie ma mowy o polubownym rozwiązaniu.

  Nie widać końca rozwodowej batalii Angeliny Jolie i Brada Pitta. Prawnicy aktora oskarżyli jego żonę o opóźnianie procedur. Sprawa sądowa jednej z najgorętszych par Hollywood ciągnie się już 4 lata.

  Życie w Hollywood ma swoje jasne i ciemne strony. Wie o tym Demi Moore, która pomimo licznych sukcesów, ma na swoim koncie wiele nieudanych związków. Niedawno gwiazda zdobyła się na szczere wyznanie i zdradziła powody swoich miłosnych niepowodzeń.

  Znana z roli Baby w filmowym hicie "Dirty Dancing", Jennifer Grey rozwodzi się z Clarkiem Greggiem po 19 latach małżeństwa. Para ogłosiła tę informację za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Pamela Anderson i producent Jon Peters mieli się pobrać 20 stycznia w Malibu. Już na początku lutego aktorka ogłosiła, że para jest w separacji. Przypuszczano jednak, że w rzeczywistości nigdy nie sformalizowała związku. Teraz 52-letnia gwiazda "Słonecznego Patrolu" potwierdziła te doniesienia. Jak dodała, związek był krótką przygodą, której nie uważa za nic poważnego.

  Megan Fox jest oskarżana o to, że nie pomogła swojemu mężowi Brianowi Austinowi Greenowi, gdy ten walczył z ciężką chorobą mózgu. Niedawno potwierdziła się informacja o rozstaniu aktorskiej pary. Teraz na jaw wychodzą szczegóły dotyczące zakończenia burzliwego związku.

  Anja Rubik została kuratorem wydarzenia Art&Fashion Forum By Grażyna Kulczyk. Z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Jak wieloletnia praca w świecie mody zmieniła Anję Rubik? Jak na doniesienia prasy reaguje rodzina modelki? I czy to prawda, że Anja rozwodzi się z mężem?

  Kai Schoenhals przerywa milczenie! W Dzień Dobry TVN, po raz pierwszy publicznie, wypowiada się na temat swojego związku i rozwodu z aktorką Katarzyną Figurą. Przypomnijmy, że aktorka oskarżyła swojego męża m.in.: o przemoc i znęcanie się nad nią i dziećmi. Czy wojna, która trwa między małżonkami od kilku lat, wreszcie się zakończy? Czy Kai Schoenhals kiedykolwiek bił żonę i podniósł rękę na swoje dzieci? Czy zamierza wywieźć swoje córki do USA? Dlaczego Katarzyna Figura uniemożliwia mu spotkania z córkami, na które zgodził się sąd? Co skłoniło Katarzynę Figurę do składania, zdaniem Kaia Schoenhalsa, fałszywych oskarżeń?