uroda

    uroda

    Jeśli jeszcze nie słyszałyście o dolphin skin, czas najwyższy to zmienić. Nowy trend od jakiegoś czasu podbija Instagram. Na czym polega? To prosty trik, dzięki któremu nasza skóra będzie nie tylko rozświetlona, ale i promienna. Wystarczą tylko dwa produkty.

    Kobiety są w stanie wiele poświęcić, by dobrze się prezentować. Wkładają wysokie szpilki i opięte ubrania, nawet jeśli wiąże się to z dyskomfortem, spędzają długie godziny na pielęgnacji urody, a nawet oddają się w ręce chirurgów plastycznych, by choć odrobinę poprawić swój wygląd/uporać się z kompleksami. Dążenie do ideału nierzadko wiąże się z wyrzeczeniami, na które nie zdecydowałby się żaden mężczyzna. Troska o piękny wygląd pozwala

    Ważne spotkanie, wyjście z koleżankami z pracy, a może randka? Niezależnie od tego, z kim i gdzie wychodzimy, zawsze pragniemy wyglądać pięknie i atrakcyjnie. Niestety włosy potrafią płatać nam figle i często nie chcą z nami współpracować. Jeśli nawet po umyciu zmagasz się z efektem przetłuszczenia i oklapnięcia kosmyków, mamy kilka rad, które mogą to zmienić.

    Atrakcyjność kobiet od lat jest tematem badań naukowców. I choć kanony piękna zmieniają się na przestrzeni dekad, jedna rzecz jest trudna do podważenia. Kontrast. Okazuje się, że na tle nieatrakcyjnych osób, nasza atrakcyjność wzrasta. Czy dlatego ładne kobiety ostatnio często czują się samotne? Takiego zdania jest popularna tiktokerka, która swoją opinią wywołała burzę.