wywiady z gwiazdami

  wywiady z gwiazdami

  Styl Agnieszki Woźniak-Starak jest podziwiany przez wiele osób. Prowadząca Dzień Dobry TVN w każdym programie zachwyca kreacjami, które idealnie wpasowują się w obowiązujące trendy, a jej zestawami inspirują się tysiące kobiet. Jak wygląda garderoba dziennikarki?

  Wraz z początkiem grudnia w wielu polskich domach powoli rozpoczęły się przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Nie wszyscy jednak starają się zorganizować wszystko wcześniej. Choć Małgorzata Kożuchowska kocha ten czas w roku, okazuje się, że niektóre rzeczy zostawia na ostatnią chwilę.

  Raper podzielił się wspomnieniami z czasu edukacji. Jak sam przyznaje, instytucjonalna nauka nie była dla niego najprzyjemniejszym doświadczeniem. Dlaczego nie jest fanem szkoły?

  Jacek Jelonek długo wahał się, zanim przyjął rolę "księcia".

  "Zawsze jest odrobina rozczarowania".

  "Byliśmy młodzi, on potrzebował siły".

  "W życiu piękne są tylko chwile".

  Aktorka niczego nie ukryła.

  "To nie jest przyjemna strona tego zawodu".

  "Nie żałuję tego absolutnie".

  Aktorka włączyła się w akcję mającą na celu budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

  "Przedłużająca paznokcie dziewczyna nie jest do cna zła".

  Tomasz Kot, Agnieszka Grochowska, Jacek Braciak i inni pojawili się na uroczystej premierze filmu.

  Dagmara Kaźmierska to jedna z ulubionych bohaterek programu "Królowe życia". Niedawno postanowiła rozwinąć swój własny biznes w Egipcie, wciąż jednak nie przeprowadziła się tam na stałe. Kto pilnuje jej interesów, gdy Dagmara jest w Polsce? Co zobaczymy w nowym sezonie show TTV i jak wyglądają relacje "Królowych życia"?

  Andrzej Piaseczny zaangażował się w akcję #zdrowiewglowie Fundacji TVN, która ma na celu zbiórkę funduszy na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Skąd według niego biorą się problemy psychiczne u najmłodszych i czy sam musiał się z nimi zmierzyć? Opowiedział o tym Kamili Glińskiej z serwisu dziendobry.tvn.pl. Zdradził także, jakie ma sposoby na poprawę nastroju.

  Issam Alnajjar to młody wokalista, kompozytor i gitarzysta. Zdobył ogromną popularność na całym świecie w bardzo krótkim czasie, po tym, jak umieścił w mediach społecznościowych fragment swojego utworu. Jak od tego momentu zmieniło się jego życie? Z muzykiem rozmawiała Gabi Drzewiecka, dziennikarka Dzień Dobry TVN.

  Nikodem Rozbicki pojawi się w kolejnej odsłonie serialu o Joannie Chyłce. Młody aktor nie ogranicza się jednak wyłącznie do grania w produkcjach filmowych i telewizyjnych. Niedawno wspólnie z kolegą założył firmę. Czym będzie się zajmował?

  Już 20 sierpnia w kinach pojawi się nowa polska produkcja pt. "The End". W rolach głównych wystąpią m.in. Tomasz Karolak, Aleksandra Popławska, Jarosław Boberek, Katarzyna Figura, Magdalena Lamparska, a także Sandra Kubicka. Czy modelka planuje zostać teraz aktorką?

  Jubileusz TVN24 na festiwalu w Sopocie zebrał liczne grono wspaniałych polskich artystów. Jednym z nich jest Tomasz Organek, który na scenie w Operze Leśnej wykona piosenkę "Niemiłość".

  Natalia i Paulina Przybysz pojawiły się na polskiej scenie muzycznej w 2001 roku. Tworzyły wtedy zespół Sistars, który szybko zyskał rzeszę fanów, a piosenki śpiewane przez siostry cieszyły się ogromną popularnością. Czy jest szansa na reaktywację formacji?

  Jedną z gwiazd Top of the Top Sopot Festival 2021 będzie Michał Szpak, który swoją karierę rozpoczynał w talent show "X-Factor". Wokalista nie zapomniał, gdzie po raz pierwszy dano mu szansę na pokazanie się szerszej publiczności i sam siebie określa mianem "dziecka TVN".

  Anna Lewandowska udzieliła szczerego wywiadu włoskiej edycji magazynu "Vanity Fair", w którym opowiedziała m.in. o swojej codzienności. Trenerka przekonywała, że wcale nie jest idealna. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

  Karin Ann ma zaledwie 19 lat i już zdążyła nieźle namieszać na scenie muzycznej. I to międzynarodowej. Słowacka piosenkarka w rozmowie z Adamem Barabaszem z serwisu dziendobry.tvn.pl zdradziła, co sądzi o prawach mniejszości w Polsce i jak chciałaby pokierować swoją karierą.

  Alżbeta Lenska boryka się ze stanami depresyjnymi. Po ciężkiej operacji, która uratowała jej życie, mimo codziennych trudności, chce chwytać każdy dzień. Aktorka pisze właśnie książkę o poszukiwaniu szczęścia i o tym, jak wyjść z emocjonalnych dołków.

  Anita Werner na Instagramie pojawiła się rok temu. Od początku pokazuje się tam z nieco innej strony niż ta, którą znamy ze srebrnego ekranu. W rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl Darią Pacańską zdradziła, jakie wydarzenia ze swojego życia najchętniej relacjonuje oraz jak prywatnie wyglądają jej relacje z kolegami z TVN24.

  Jej rozbierane zdjęcia zdobiły okładki pism dla dorosłych, a przygoda z medycyną estetyczną nie przyniosła pożądanych efektów. Anna Powierza, jak nikt, wie, ile pracy trzeba włożyć, żeby cieszyć się zdrowym ciałem. Dziennikarz Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał aktorkę m.in. o problem stygmatyzowania osób otyłych i moment, w którym pokochała siebie. Aktorka powiedziała nam również o swojej pierwszej miłości.

  Małgorzata Socha jest mamą trójki dzieci i doskonale wie, że to, jak ona sama się odżywia, wpływa na preferencje jedzeniowe jej pociech. Okazuje się jednak, że nie każda z nich chce jeść wszystko. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl zdradziła, które z jej dzieci jest niejadkiem i jaki ona sama ma stosunek do fast foodów.

  Klaudia Szafrańska właśnie wypuściła drugi singiel "Ko-oddech", który zapowiada jej pierwszą solową płytę. W rozmowie z Adamem Barabaszem z serwisu Dzień Dobry TVN zdradziła, gdzie poszukuje inspiracji, co ją najbardziej stresuje i czego nauczył jej występ w "X Factorze".

  Marcin Grajoszek i Kara Poita kilka tygodnia po zakończeniu emisji trzeciej edycji "Hotelu Paradise", ciągle budzą mnóstwo emocji. Niedawno zakochani przypieczętowali swój związek romantycznymi wpisami na Instagramie. Teraz w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedzieli o artystycznych planach na wspólną przyszłość. Z rozmowy dowiemy się także, jak uczestnicy dostali się do programu.

  Michał Piróg jest jednym z najmocniejszych głosów w Polsce, jeżeli chodzi o kwestie społeczne czy równościowe. Wielokrotnie komentował działania polityków, które nie zawsze były w zgodzie z jego wartościami i poglądami. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl tancerz zdradził, czy widzi dla siebie miejsce w Sejmie.