Małgorzata Rozenek-Majdan

  Kiedy emisja odcinka specjalnego?

  Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się swoimi patentami na idealną sylwetkę.

  Bal Fundacji TVN wrócił po trzyletniej przerwie. To jedno z największych i najbardziej prestiżowych charytatywnych wydarzeń. W trakcie tegorocznej gali zebrano blisko 5 milionów złotych.

  Za nami Bal Fundacji TVN, na którym zbierane były środki na budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W trakcie licytacji niezwykłych przedmiotów i spotkań darczyńcy przekazali na ten cel 2,9 miliona złotych. Gwiazdy w rozmowie z Darią Pacańską opowiedziały, co daje im pomaganie.

  Prowadząca Dzień Dobry TVN tłumaczy, dlaczego zdecydowała się na tak oryginalny strój.

  Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana był jednym z najhuczniejszych wydarzeń polskiego show-biznesu. W tym roku zakochani świętują 6. rocznicę małżeństwa. Pokazali pamiątkowe zdjęcia z uroczystości.

  Na specjalną prośbę gwiazdy odnaleźliśmy archiwalne wideo, by pokazać Wam, jak zaczęła się jej przygoda z Dzień Dobry TVN.

  Co wydarzyło się w programie?

  Odcinek z nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN" zobaczymy 6 września na antenie TVN.

  Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale odnalazła się w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Na jej wielki debiut u boku Krzysztofa Skórzyńskiego z niecierpliwością oczekiwali nie tylko widzowie, ale także ukochany mąż. - Wiedziałem, że jest to spełnienie jej marzeń - przyznał Radosław Majdan, który w ważnym dniu obserwował żonę zza kulis programu.

  Wzruszająca niespodzianka dla prowadzących. Popłynęły łzy.

  "Jesteśmy beniaminkiem w tej ekstraklasie".

  "Całe moje życie to jest rollercoaster".

  Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Krzysztof Skórzyński już niebawem dołączą do grona prowadzących program Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Karoliną Kalatzi opowiedzieli, czy odczuwają stres przed debiutem i jakie emocje im towarzyszyły w trakcie konferencji programowej stacji, na której oficjalnie ogłoszono tę informację.

  Małgorzata Rozenek-Majdan zdobyła się na szczere wyznanie. Wiedziała, że jej mąż, Radosław Majdan, ją ogląda. Co powiedziała?

  W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską opowiedzieli, jak się czują w obliczu nowego wyzwania i czy stresują się nową rolą. To ich pierwszy wywiad na ten temat, którego udzielili w mediach.

  Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie podręcznika do nowego przedmiotu Historia i Teraźniejszość. - Autor uderza w nim w dzieci poczęte w procesie leczenia niepłodności metodą in vitro - podkreśla prezenterka telewizyjna. Do postu dołączyła wymowne zdjęcie. - Brawo Małgośka! - skomentowała Anna Mucha.

  Aktor zdobył się na szczere wyznanie.

  Jakie wyzwania zawodowe sprawiły jej największą satysfakcję?

  Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała, jakie błędy popełniła podczas przenoszenia rzeczy i udzieliła wielu cennych rad dla tych, których czeka zmiana miejsca zamieszkania.

  Jak skomentowała tę sytuację?

  "Popłakałam się ze wzruszenia".

  Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w mediach społecznościowych wzruszający post. Z okazji dwunastych urodzin syna gwiazda podzieliła się z fanami refleksją na temat macierzyństwa.

  Małgosia chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych, ale tym razem przygotowała dla obserwujących coś więcej. Jako świadoma i doświadczona mama trójki, postanowiła przekazać swoją wiedzę i doświadczenie innym.

  Na solenizanta czekała niespodzianka przygotowana przez ekipę naszego programu.

  - W tej mini aż dech zapiera - komentują internauci.

  Były piłkarz nie krył wzruszenia.

  - Będzie grubo - zapowiedział solenizant.

  Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z tych gwiazd, które lubią być w formie. Dużo trenuje, a podczas ćwiczeń wyciska siódme poty - wszystko, by czuć się dobrze w swoim ciele. Tym razem o jej kondycję dba zespół Ani Lewandowskiej, a prezenterka nie ukrywa, że już czuje, że jej ciało jest w lepszej kondycji.

  Małgorzata Rozenek-Majdan od początku medialnej kariery pozostaje pod czujną obserwacją swoich fanów. Niemalże każdy ruch gwiazdy jest szeroko komentowany w mediach społecznościowych. Żona Radosława Majdana nie raz udowodniła, że do komentarzy internatów ma spory dystans. Nie inaczej było tym razem.