Małgorzata Rozenek-Majdan

  Małgorzata Rozenek-Majdan

  W ostatnim czasie w życiu Antka Królikowskiego było wiele zmian. Kilka miesięcy temu wziął ślub ze swoją partnerką Joanną Opozdą, a niedawno do mediów trafiła informacja, że małżonkowie spodziewają się dziecka. W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską aktor odniósł się do tych informacji, a przy okazji zdradził, dlaczego zaproszeni na ślub przyjaciele – Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan - pomylili kościoły. 

  Program "Projekt Lady" emitowany na antenie TVN7 budzi wiele emocji. Jednym z najbardziej wyczekiwanych etapów jest moment metamorfoz uczestniczek, którym niekiedy trudno jest się pożegnać ze "starym wizerunkiem". Co na ten temat sądzi Małgorzata Rozek-Majdan oraz mentorki: dr Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz?

  Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan 20 czerwca 2020 roku doczekali się swojego pierwszego dziecka – synka Henryka. Chłopczyk niedawno skończył rok, za nim już pierwsze podcięcie włosów. Kiedy zazwyczaj pary decydują się na pierwszą wizytę u fryzjera? O tym opowiada ekspertka, Pola Nakonieczna.

  Radosław Majdan opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z synkiem. Były piłkarz wraz z Heniem wybrał się na plac zabaw, gdzie maluch oddał się zabawie na świeżym powietrzu. Uwagę fanów zwrócił jednak nieco inny szczegół. W komentarzach rozpoczęła się dyskusja, dotycząca podobieństwa chłopca do rodziców.

  Sezon letni trwa w najlepsze, przez co wiele kobiet najchętniej każdego dnia stawia na sukienki. Jak jednak wybrać najmodniejszy model? Oto najgorętsze trendy według Sabiny Zięby, redaktorki mody serwisu dziendobry.tvn.pl. Zobaczcie stylizacje gwiazd i zdecydujcie, która z nich jest najlepsza.

  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan relacjonują w mediach społecznościowych swoją podróż do Szewcji. Ostatnio gwiazda TVN dodała zdjęcie, na którym widać, że doskonale bawi się w czasie wakacji. Fani byli zachwyceni barwną fotografią, a także słowami, które prowadząca "Projekt Lady" zamieściła w poście.