Małgorzata Rozenek-Majdan

  Małgorzata Rozenek-Majdan

  Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z tych gwiazd, które lubią być w formie. Dużo trenuje, a podczas ćwiczeń wyciska siódme poty - wszystko, by czuć się dobrze w swoim ciele. Tym razem o jej kondycję dba zespół Ani Lewandowskiej, a prezenterka nie ukrywa, że już czuje, że jej ciało jest w lepszej kondycji.

  Małgorzata Rozenek-Majdan od początku medialnej kariery pozostaje pod czujną obserwacją swoich fanów. Niemalże każdy ruch gwiazdy jest szeroko komentowany w mediach społecznościowych. Żona Radosława Majdana nie raz udowodniła, że do komentarzy internatów ma spory dystans. Nie inaczej było tym razem.

  Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w mediach społecznościowych post, przekonujący o licznych urokach jazdy rowerem. Gwiazda zaskoczyła fanów krótkim, ale za to bardzo sugestywnym komentarzem. Udowodniła, że nadejście wiosny i możliwość zażywania ruchu na świeżym powietrzu to niejedyne powody, dla których warto zdecydować się na przejażdżkę jednośladem.

  Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy udzieliła tak szczerego wywiadu. W rozmowie z Żurnalistą odpowiedziała na trudne pytania, a także poruszyła kwestie życia z Radosławem, poronienia i starań o dziecko, a także rozrodu z Jackiem Rozenkiem. - Przeżywałam bardzo trudny czas w moim życiu, szczerze jak teraz o tym myślę, to była to katastrofa - zdradziła.

  Małgosia Rozenek-Majdan w programie "Projekt Lady" stara sie być opoką dla dziewczyn, które chcą zmienić swoje życie. Przyszłe damy, które biorą udział w projekcie mają za sobą wiele trudnych przeżyć; alkohol i imprezy to dla wielu z nich ucieczka przez codziennością. Karolina Kalatzi z serwisu dzieńdobry.tvn.pl zapytała gwiazdę czy odnajduję w tych dziewczynach siebie z młodzieńczych lat. 

  Zakończenie 6. edycji "Projektu Lady" zbliża się wielkimi krokami. Przed nami półfinałowy odcinek. Cztery uczestniczki wyruszą na drugi koniec Polski, by zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i zadaniami. Jedna z nich będzie musiała opuścić program. Mentorki staną przed trudnym wyborem, ponieważ każda przeszła wewnętrzną metamorfozę.