książka

  Niezwykła książka Krzysztofa Fedorowicza "Zaświaty".

  "Mężczyźni wcale się z tym nie kryją".

  Zwierzęta domowe nie są w stanie samodzielnie podejmować decyzji dotyczących żywienia. Troska o ich dobrostan leży po stronie właścicieli, którzy powinni kontrolować zarówno jakość, jak i ilość podawanego pupilom pokarmu.

  Warszawski Klub Aktora Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru i Filmu to miejsce, wokół którego krążą legendy. Kultowy lokal przez lata stanowił ważny punkt na mapie stolicy. Wyjątkowi goście zbierali się w nim po to, by oddawać się zabawie, romansom, ale także rozmowom o sztuce i pracy.

  Kto częściej decyduje się odebrać sobie życie?

  7 września na rynku pojawi się książka "Ołena Zełenska. Kim jest Pierwsza Dama Ukrainy?". W Dzień Dobry TVN o tym, jaka jest i jaki ma wpływ na losy Ukrainy żona ukraińskiego prezydenta opowiedziała autorka opracowania Alina Makarczuk.

  Pisarka kilka dni temu obchodziła 46. urodziny. O tym, jak zmieniło się w ostatnim czasie jej życie, związku i jego pandemicznych początkach, opowiedziała goszcząc w Dzień Dobry TVN.

  W Dzień Dobry TVN autor książki "Gdy opadnie kurz. Czego praca przy katastrofach nauczyła mnie o życiu" odsłonił kulisy swojej pracy.

  Na stale aktualizowanej planszy można sprawdzić, które placówki nie włączyły publikacji do spisu obowiązujących podręczników.

  "Ta historia jest zaczerpnięta z faktów".

  Marianna Janczarska jest córką Ewy Błaszczyk i Jacka Janczarskiego. Jako dziecko musiała zmierzyć się z rodzinnymi tragediami. Jak wpłynęły one na dalsze życie aktorki? Na to pytanie odpowiedziała w poruszającym wywiadzie.

  Zdaniem autora to idealna pozycja na lato.

  Jej saga kryminalna cieszy się dużą popularnością wśród czytelników.

  Wakacje to najlepszy czas, aby w końcu zająć się najważniejszą osobą na świecie, czyli samą sobą. Nowe lato, nowa ja? A może ze zmianą lepiej poczekać do stycznia? O tym, kiedy i jak budować siebie w szczęściu opowiedziała nam Barbara Pasek, dziennikarka, autorka książki "Zrób z życia dzieło sztuki".

  Anna Klimczewska przekonuje, że bez względu na wiek warto spełniać najbardziej zwariowane marzenia.

  "Rodzice często zostają bezbronni".

  Wychowywanie dzieci wymaga nie lada poświęceń i często przypomina przejażdżkę rollercoasterem. Wie o tym doskonale dziennikarz Kamil Baleja, który ma dwójkę dzieci. Swoje doświadczenia zawarł w książce "Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa". O swojej publikacji opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Przemysław Kondratowicz cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Mimo braku sprawności fizycznej 41-latek stale podejmuje nowe wyzwania w życiu. Mężczyzna zdobył tytuł magistra, a jego następnym celem było napisanie książki, którą tworzył przy pomocy nosa. Zajęło mu to 5 lat.

  "Co ma większy wpływ na nasze dzieci: geny czy wychowanie?" - to pytanie zadaje sobie niejeden rodzic. Ciekawe stanowisko w tej sprawie zajmuje ekonomista Bryan Caplan, autor książki "Egoistyczne powody, żeby mieć więcej dzieci". Z uczonym porozmawiał Marcin Sawicki, dziennikarz Dzień Dobry TVN.

  Kilka dni temu, bo 1 czerwca, do księgarń trafiła najnowsza publikacja Marka Rybarczyka, pt. "Elżbieta II. Ostatnia taka królowa". Premiera zbiegła się z obchodzonym w Wielkiej Brytanii Platynowym Jubileuszem Królowej, czyli 70. rocznicą jej panowania. W Dzień Dobry TVN pisarz opowiedział o swojej publikacji i o tym, jaka jest przyszłość monarchii.

  Gwiazda promuje swoją książkę o charakterystyce znaków zodiaku.

  To obowiązkowa pozycja nie tylko dla fanów tego jakościowego i charakterystycznego stylu.

  Jak ten zawód wygląda od kuchni? Jakie ma blaski i cienie?

  Skąd czerpał inspiracje do swojej książki?

  Chyba każdy rodzic choć raz usłyszał pytanie, które wprawiło go w zakłopotanie. Jednak wcale nie trzeba być fizykiem, by udzielić na nie odpowiedzi.

  "Płyniemy rzeką, która kończy się wodospadem"

  18 maja premierę miała jego najnowsza publikacja "Ostatni Śnieg" opowiadająca m.in. o realiach show-biznesu.

  Na polskim rynku niebawem ukaże się książka pt. "Zełenski. Poza scenariuszem" o prezydencie, który w ostatnich miesiącach jest na ustach całego świata. W Dzień Dobry TVN o tej publikacji opowiedział jej autor, ukraiński pisarz i dziennikarz, Serhij Rudenko. Rozmawiała z nim Bianka Zalewska.

  18 maja na półkach sklepowych pojawi się książka "Nie powiem ci, że wszystko będzie dobrze" Justyny Sucheckiej, dziennikarki edukacyjnej.

  Rzeczniczka prasowa pierwszego niekomunistycznego rządu, dziennikarka, pisarka, żona - życie Małgorzaty Niezabitowskiej to gotowy scenariusz na film.