moda

  moda

  W mediach społecznościowych nie brakuje inspiracji dotyczących modnych ubrań czy dodatków. Top wykonany z majtek od bikini to propozycja, która bije rekordy popularności na TikToku. Uznane influencerki przekonują, że nietuzinkowa stylizacja sprawdzi się zarówno na plaży, jak i podczas spacerów w upalne dni. Jak zamienić dół od kostiumu kąpielowego w dopasowaną bluzkę?

  Anna Dec to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek pogody. Od wielu lat związana jest z kanałami grupy TVN. Teraz sprawdza się w zupełnie innej roli - jako prowadząca program "Skarby z szafy".

  Nadmierny konsumpcjonizm przyczynia się do degradacji środowiska naturalnego, w którym wszyscy żyjemy. Dla dobra planety warto zrezygnować ze szkodliwego nawyku, jakim zapełnianie garderoby nowymi, czasem zupełnie niepotrzebnymi rzeczami. Stare ubrania i buty pochodzące ze sklepów z drugiej ręki także nadają się do użytku, zwłaszcza jeśli zostają poddane renowacji.

  Odzież ciążowa obecnie stanowi osobny dział mody kobiecej. Do tego szczególnego okresu dopasowane zostały nie tylko tuniki, bluzki i spodnie, ale i bielizna ciążowa. Odzież w trakcie ciąży przede wszystkim ma zapewnić przyszłej mamie komfort poruszania się, musi być więc luźna i przewiewna.

  Bermudy, spodnie, które dawniej pokochali mężczyźni, dzisiaj są noszone również przez kobiety. Dzięki temu, że są niesamowicie wszechstronne, można zakładać je zarówno do biura, jak i na spotkanie z przyjaciółmi. O czym należy pamiętać przy ich wyborze? Aby nie narazić się na modowy blamaż, warto zwrócić uwagę na kilka przydatnych wskazówek.

  Welurowe dresy, odtwarzacze mp3 i dźwięk kultowego komunikatora zwiastujący nadejście nowej wiadomości. Za wiele z rzeczy, które nie mają dziś już żadnej wartości, jeszcze dwadzieścia lat temu dalibyśmy się pokroić. Co sprawiło, że początek stulecia wspominamy z nostalgią?

  Randka kojarzy nam się zazwyczaj z wieczornym wyjściem do kina bądź restauracji, świeczkami i wyjątkową atmosferą. Nikt nie powiedział jednak, że romantyczne spotkanie zawsze musi obywać się po zmroku. Jak się okazuje, coraz więcej osób korzysta z "dawn dating", czyli randkowania o świcie. Dlaczego?

  Sefarin Andrzejak to polski projektant, który wraz z zatrudnionymi w jego pracowni krawcowymi szyje siatki kamuflujące, koce i kominiarki. Rzeczy te trafiają do ludzi walczących o niepodległość Ukrainy. Artysta namówił też innych swoich kolegów po fachu do wzięcia udziału w akcji. Wszyscy oni udowadniają, że moda to nie tylko wybiegi i fashionweeki, ale również przedsięwzięcia, które niosą pomoc najbardziej potrzebującym.