Odpicowane mieszkanie

  Czym zachwyca placówka?

  W kolejnym odcinku "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska pokazała dom w stylu skandynawskim. Nieruchomość została zbudowana na skarpie, co znalazło swoje odbicie w nietypowym układzie pomieszczeń. Zobaczcie, jak wygląda to bajkowe wnętrze.

  Katarzyna Jaroszyński dotarła na warszawską Ochotę, gdzie mieszczą się stare kamienice. W jednej z nich znajduje się lokum urządzone w stylu mid-century modern. - Starałam się łączyć różne rzeczy

  W ramach cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska wybrała się do Krakowa. Nasza reporterka miała okazję zobaczyć mieszkanie w starej kamienicy urządzone przez wykładowczynię. Jak wyglądają cztery kąty, w których mieszka naukowiec? Dowiecie się tego z reportażu w Dzień Dobry TVN.

  Kasia Jaroszyńska wybrała się do Dorohuska, by zwiedzić drewniany dom z duszą. Rodzinny budynek ma 80 lat i przez długi czas stał pusty. Pewnego dnia właścicielka postanowiła go odnowić. Co z tego wyszło?

  Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła niezwykłe wnętrza w artystycznym stylu.

  W ramach cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła lokal urządzony w stylu wiejskiego domu.

  Dziennikarka zaraża uśmiechem, dobrą energią, pasją i pewnością siebie. Jednak nie zawsze tak było.

  W Piotrkowie Trybunalskim znajduje się wyjątkowe mieszkanie, które jest eleganckie, przytulne, a zarazem przełamane cegłą na ścianach. Jego właścicielką jest Katarzyna Krawczyk. Specjalnie dla Dzień Dobry TVN pokazała swoje wnętrza w ramach cyklu "Odpicowane mieszkanie".

  Jeżyce to jedna z najpiękniejszych dzielnic Poznania. Odnajdziemy tam wiele starych kamienic. W jednej z nich mieszka Iga Wyżkiewicz, miłośniczka stylu vintage i pięknych przedmiotów.

  - Nie lubię przywiązywać się do jednego stylu - tłumaczy Joanna Król, bohaterka cyklu "Odpicowane mieszkanie".

  "To wnętrze, które wymyka się wszelkim schematom".

  Tym razem w cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła wieś w okolicach Sokołowa Podlaskiego. Znalazła się w domu Państwa Wiceńciak, który wyróżnia się wnętrzami w wiejskim stylu. Właściciele włożyli w jego wystrój dużo pracy.

  W cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła nieco mroczne mieszkanie w stylu industrialnym. Jego właściciele kochają cegłę, deskę, żeliwo oraz metal. Zobaczcie, jak to połączenie komponuje się w pomieszczeniach.

  Tym razem w cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska pokazała widzom dom, którego właścicielka pożegnała styl francuski na rzecz światła i nowoczesnych form. Jej zamiłowanie do zmian sprawiło, że wnętrze odzyskało świeżość, a mieszkańcy swoją ostoję spokoju.

  Ekspertka od stylizacji wnętrz Ewa Mierzejewska zdradza, w jaki sposób przechowywać rzeczy, aby pomieszczenie wyglądało estetycznie i stylowo.

  We wnętrzach sypialni, salonu i łazienki nie brakuje ręcznie zdobionych mebli i dodatków wykonanych przez właścicielkę Magdalenę Asket.

  Tym razem w cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska pokazała widzom dom, w którym salon i kuchnia charakteryzują się klasyką. Szaleństwem za to porywa sypialnia. To wnętrza właścicielki, która ma artystyczną duszę.

  Wiekowe meble nadają mieszkaniu wyjątkowego klimatu. Mają duszę i są pełne uroku. W kolejnym odcinku cyklu "Odpicowane mieszkanie", Katarzyna Jaroszyńska pokazała wnętrza Romualdy Staniszewskiej, a Ewa Mierzejewska wprowadziła widzów w świat mebli postarzanych.

  W sypialni warto zadbać nie tylko o dobry i wygodny materac, ale także o stylowe dodatki - narzuty, poduszki, ozdobne kinkiety czy kwiaty. To wszystko ociepli przestrzeń. W kolejnym odcinku cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska pokazała niestandardowe pomieszczenia, a Ewa Mierzejewska podpowiedziała w programie Dzień Doby TVN, co jest aktualnie modne.

  Rośliny we wnętrzach mają wielką moc. Wprowadzają klimat lata, wspomnienie wakacji, ale też ocieplają przestrzeń i sprawiają, że staje się bardziej przytulna. By uzyskać taki efekt, można zdecydować się na kwiaty doniczkowe, motywy florystyczne w dodatkach czy na tapetach. Zobaczcie mieszkania, w których właściciele zastosowali takie rozwiązania.

  "Krążymy wokół głównego materiału, którym jest beton".

  W ramach cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła dom, którego wnętrza są swoistym wspomnieniem pobytu w Irlandii. Właścicielka wyjątkowej nieruchomości zadbała o to, by niemal każdy element wystroju nawiązywał do ważnego rozdziału jej życia. W jaki sposób wykorzystała przedmioty przywiezione z zagranicy?

  W ramach cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska wybrała się do Szczecina, gdzie spotkała się z Marią Kulą i jej bliskimi. Rodzina mieszka w trzypoziomowym mieszkaniu, którego wystrój nawiązuje do lat 90. XX wieku. Oryginalna fototapeta, drewniany sufit i trzy kominki to zaledwie część nietypowych ozdób, które stanowią o wyjątkowym charakterze tego miejsca.

  Tym razem Katarzyna Jaroszyńska w cyklu "Odpicowane mieszkanie" odwiedziła mieszkanie w szczecińskiej kamienicy. Jego właściciel jest prawdziwym mistrzem w ozdabianiu ścian i doprowadzaniu światła dziennego do pomieszczeń bez okien. Zobaczcie, jak je urządził.

  ."Chciałam, żeby było niestandardowo"

  Obecnie ludzie prześcigają się w coraz bardziej wymyślnych sposobach urządzania wnętrz. Niektórzy jednak wolą zainspirować się prostotą i klasyką. Do tej drugiej grupy ludzi należą państwo Siotor. W cyklu "Odpicowane mieszkanie" pokazali swój monochromatyczny dom.

  Coraz częściej ludzie podchodzą do urządzania mieszkania w ekologiczny sposób i zamiast kupować nowe meble, odnawiają te, które już mają swoją historię. W podobny sposób działają państwo Gajdiss. Katarzyna i Konrad dają nowe życie rzeczom znalezionym na śmietnikach oraz złomowiskach.

  Katarzyna Jaroszyńska była w gliwickim domu już w 2015 roku. Teraz wróciła do tych samych pomieszczeń, by pokazać je w cyklu "Odpicowane mieszkanie" po totalnym remoncie. Co się zmieniło?