Odpicowane mieszkanie

  Odpicowane mieszkanie

  Tym razem w cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska pokazała widzom dom, którego właścicielka pożegnała styl francuski na rzecz światła i nowoczesnych form. Jej zamiłowanie do zmian sprawiło, że wnętrze odzyskało świeżość, a mieszkańcy swoją ostoję spokoju.

  Tym razem w cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska pokazała widzom dom, w którym salon i kuchnia charakteryzują się klasyką. Szaleństwem za to porywa sypialnia. To wnętrza właścicielki, która ma artystyczną duszę.

  Wiekowe meble nadają mieszkaniu wyjątkowego klimatu. Mają duszę i są pełne uroku. W kolejnym odcinku cyklu "Odpicowane mieszkanie", Katarzyna Jaroszyńska pokazała wnętrza Romualdy Staniszewskiej, a Ewa Mierzejewska wprowadziła widzów w świat mebli postarzanych.

  W ramach cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska wybrała się do Szczecina, gdzie spotkała się z Marią Kulą i jej bliskimi. Rodzina mieszka w trzypoziomowym mieszkaniu, którego wystrój nawiązuje do lat 90. XX wieku. Oryginalna fototapeta, drewniany sufit i trzy kominki to zaledwie część nietypowych ozdób, które stanowią o wyjątkowym charakterze tego miejsca.

  W Wielkopolsce, w środku lasu znajduje się wyjątkowy dom. Jego właścicielka, Katarzyna Stefaniak pasjonuje się urządzaniem wnętrz, dlatego dołożyła wszelkich starań, by efekt był spełnieniem marzeń. To niezwykłe miejsce odwiedziła Katarzyna Jaroszyńska, której właściciele opowiedzieli o budowie domu i dodatkach, które tworzą szczególny klimat.