Odpicowane mieszkanie

    Odpicowane mieszkanie

    Katarzyna Jaroszyńska wybrała się do Krakowa, by odkrywać kolejne piękne mieszkania naszych widzów. To, w którym zagościła, można by rzec, jest międzynarodowe. Kryje w sobie przedmioty przywiezione z różnych zakątków świata. Całkiem sporo tam również Francji. Nie bez powodu, Magda, jego właścicielka jest romanistką.

    Osiedle domów jednorodzinnych pod Białymstokiem. W jednym z nich mieszkają Kasia i Michał Łapińscy. Nasi widzowie ocenili ich wnętrza jako piękne i eleganckie. Dom ma 230 metrów kwadratowych, na dole znajduje się salon z jadalnią. Bohaterów cyklu "Odpicowane mieszkania" odwiedziła Katarzyna Jaroszyńska, która z kamerą zajrzała także do dwóch łazienek i sypialni na piętrze.

    Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła jedno z osiedli pod Trójmiastem i zapukała do drzwi Oliwi, która kilka lat temu zakochała się we wnętrzach i zaczęła zmieniać swoje mieszkanie. Bohaterka cyklu "Odpicowane mieszkanie" postawiła na bardzo modny w tej chwili styl boho. Wnętrzami podzieliła się najpierw na naszej facebookowej grupie.

    Wieś pod Lublinem - to tu mieszka polsko-brazylijska rodzina, która uwielbia stare meble. Całe wnętrze domu zastawione jest wiekowymi komodami, stolikami i lustrami, które zyskały nowe życie. A jak żyje się jego mieszkańcom? Odwiedziliśmy ich z kamerą po tym, jak zgłosili się za pośrednictwem naszej facebookowej grupy "Odpicowane mieszkanie".