anna lewandowska

    anna lewandowska

    Anna Lewandowska zaskoczyła swoich fanów nietypowym zdjęciem, które pojawiło się na jej profilu w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą tatuażu, który szczelnie przykrył jej ciało. Rysunek znalazł się także na twarzy trenerki. Jej niezwykła metamorfoza wywołała lawinę komentarzy.

    Anna Lewandowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie Klary i odwołała się do jej zajęć dodatkowych. Trenerka przyznała, że zapisała córeczkę na różne aktywności, by ta mogła sama zadecydować, co najbardziej jej się podoba i co chciałaby dalej robić. Tylko czy część z nich nie jest przenoszeniem niepełnionych ambicji mamy? Jak przyznała Anna, granica jest bardzo cienka.

    Anna Lewandowska zadbała, by jej fani mieli zdrowe i smaczne święta. Przepis na makowiec w wykonaniu trenerki z pewnością przypadnie do gustu zwłaszcza tym, którzy nawet przy stole wigilijnym planują liczyć kalorie. Ciasto zrobimy w kilku prostych krokach.

    Anna Lewandowska tuż przed świętami opublikowała w mediach społecznościowych ważny post. Trenerka przyznała się do tego, że obecny rok i tempo życia bardzo ją zmęczyły. Żona znanego piłkarza apeluje więc do swoich fanów, aby nie wymagać od siebie zbyt wiele i nie dążyć uparcie do perfekcji, lecz stawiać sobie cele i wyznaczać priorytety. - Przecież nie jesteśmy cyborgami – powiedziała.