Aleksandra Kwaśniewska

  Aleksandra Kwaśniewska

  Sieć podbija zdjęcie Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich, które było zrobione kilkanaście lat temu. Czarno-biała fotografia pochodzi z rubryki towarzyskiej magazynu "Sukces" z 1992 roku.

  Przed nami 9. odcinek "Miasta Kobiet". Tym razem prowadzące będą gościć Kasię Sokołowską, reżyserkę pokazów mody, jurorkę i choreografkę, a także przyszłą mamę.

  Kilka tygodni temu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek ogłosili, że po 17 latach związku postanowili się rozstać. Tancerz po raz pierwszy zdecydował się opowiedzieć o tym, co przeżywał, gdy ich relacja dobiegała końca.

  Jakie emocje towarzyszą mu po rozstaniu z Katarzyną Cichopek?

  Tekst piosenki napisała Aleksandra Kwaśniewska.

  Łukasz Jemioł to jeden z najpopularniejszych polskich projektantów, który tworzy stylizacje dla wielu rodzimych gwiazd. W Dzień Dobry TVN opowiedział o kulisach powstawania kreacji dla Magdy Gessler, Małgorzaty Sochy, Aleksandry Kwaśniewskiej, Jolanty Kwaśniewskiej oraz Hanny Lis.

  Aleksandra Kwaśniewska pojawiła się na gali Marki Roku. Podczas uroczystości prowadząca "Miasto kobiet" odebrała nagrodę dla "Osobowości Roku". W rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu dziendobry.tvn.pl przyznała, że najwięcej wiadomości spłynęło do niej po odcinku programu o bezdzietności.

  Aleksandra Kwaśniewska odniosła sukces. Album "Oldschool" jej męża Kuby Badacha, do którego pisała teksty, został pokryty platyną. "Tworzysz świetne teksty, a Kuba ma głos nie z tej ziemi. Idealne połączenie!" - czytamy.

  Aleksandra Kwaśniewska w najnowszym wywiadzie wróciła wspomnieniami do dnia ślubu z Kubą Badachem. Tego, co działo się przed kościołem, nie przewidziała. 

  Z kim chciałaby poprowadzić Dzień Dobry TVN?

  "Ona nas po prostu nie lubiła"

  W "Mieście Kobiet" nie ma tematów tabu, których prowadzące Marzena Rogalska, Olga Legosz i Aleksandra Kwaśniewska, bałyby się poruszyć. W 5. odcinku programu zaproszeni goście rozmawiali m.in. o miłości, która nie zna granic, ryzykownym poprawianiu urody i rodzinie patchworkowej.

  Jakie tematy są dla nich ważne?

  "Kto by pomyślał, że to już 9 lat".

  W ostatnim odcinku programu "Miasto Kobiet" poruszono temat świadomej bezdzietności. Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz gościły Ewę Chodakowską, która jakiś czas temu zdecydowała się powiedzieć głośno, że rezygnuje z macierzyństwa. Rogalska podkreśliła, że cały czas dostaje wiadomości od kobiet, które dziękują za tę dyskusję.

  Post skomentowała Agnieszka Woźniak-Starak. Czy prowadząca Dzień Dobry TVN chce mieć dzieci?

  Prowadzące Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz nie boją się zadawać trudnych pytań i otwarcie mówią o tym, o czym inni tylko po cichu myślą.

  Aleksandra Kwaśniewska wróciła do telewizji i wraz z Marzeną Rogalską oraz Olgą Legosz współprowadzi program "Miasto Kobiet" na TVN Style. Z odświeżoną fryzurą i delikatnym makijażem promienieje, a inne gwiazdy nie szczędzą jej komplementów. - Jest ogień. Trochę jak Scarlett Johansson – zauważyła aktorka Agnieszka Dygant.

  Aleksandra Kwaśniewska po długiej przerwie powróciła do telewizji i została jedną z prowadzących "Miasta Kobiet". W najnowszym odcinku poruszony został temat macierzyństwa oraz relacji z przyjaciółkami. Ola zdecydowała się na szczere wyznanie.

  Ola Kwaśniewska chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio umieściła w nich post z życzeniami dla męża. Szkopuł w tym, że wpis pojawił się z dużym poślizgiem, co w zabawny sposób skomentował Kuba Badach. - Jako biegaczka w sztafecie powinnaś startować jako ostatnia – napisał. 

  Fani "Miasta Kobiet", kultowego programu stacji TVN Style, długo czekali na ten moment. Program powraca w wielkim stylu i w nowej odsłonie. Poznamy historie inspirujących gości, również tych z pierwszych stron gazet. Ciekawe dyskusje poprowadzą wyjątkowe prowadzące: Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz.

  Aleksandra Kwaśniewska często dzieli się z fanami swoimi urodowymi inspiracjami. Tym razem pochwaliła się zdjęciem na Instagramie, na którym zaprezentowała makijaż dzienny. Post ten spotkał się z ogromnym entuzjazmem.

  Olga Legosz została trzecią prowadzącą programu "Miasto kobiet". W rozmowie z dziendobry.tvn.pl opowiedziała jak do tego doszło, o emocjach w związku z nowym wyzwaniem i współpracy z Aleksandrą Kwaśniewską i Marzeną Rogalską.

  Ola Kwaśniewska już wkrótce pojawi się w roli prowadzącej reaktywowanego "Miasta kobiet". Jej powrót przed kamerę ucieszył nie tylko samą zainteresowaną, ale również jej fanów. Nowa gospodyni podziękowała swoim obserwatorom za wsparcie.

  Poznaliśmy drugą prowadzącą nowego "Miasta Kobiet" w TVN Style. Do Marzeny Rogalskiej dołączyła Aleksandra Kwaśniewska, która pojawiła się na kanapach Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieć o swoim powrocie do telewizji. Dlaczego zdecydowała się zostać gospodynią kobiecego talk-show?

  Jolanta Kwaśniewska obchodzi 66. urodziny. Żona byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego po dziś dzień jest uważana za najlepszą pierwszą damę w historii Polski. Kiedyś prężnie działała w mediach i prowadziła programy, jednak od kilku lat pozostaje w cieniu. Ostatnie miesiące spędziła z mężem w Szwajcarii. Czym się obecnie zajmuje?

  Ola Kwaśniewskia chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z bliskimi i wspomnienia z ważnych dla niej chwil. Tym razem córka byłego prezydenta RP pokazała kadr przedstawiający, jak korzysta z fantastycznej pogody. Na tarasie towarzyszyła jej "psiapsi".

  Aleksandra Kwaśniewska to jedna z najbardziej "wyluzowanych" influencerek w sieci. Każdy jej post na Instagramie jest przemyślany i staje się zabawą treścią i formą. Czasem Ola postanawia także dać bezcenne rady, które utrzymuje w swoim żartobliwym tonie.

  Aleksandra Kwaśniewska po raz kolejny udowodniła, że poczucie humoru nie jest jej obce. W najnowszym poście odniosła się do Oscarów, a fani pogratulowali jej dystansu do siebie. Co takiego zrobiła córka byłego prezydenta?

  Aleksandra Kwaśniewska opublikowała w mediach społecznościowych czarno-białe zdjęcie, do którego dobrała zabawne hasztagi. Fani córki byłego prezydenta RP nie tylko zachwycali się jej urodą, ale również chwalili za dowcip. Z komentarzy wynika, że Ola także inspiruje swoich obserwatorów.