wyzwanie

  wyzwanie

  Anna Lewandowska po pół roku nieobecności przyleciała do Polski. W naszym programie opowiedziała o tym, jak wygląda jej powrót do formy po urodzeniu drugiej córeczki. Trenerka ma już kolejne zawodowe pomysły. Właśnie rusza z kolejnym wyzwaniem, do którego nominowała Paulinę Krupińską-Karpiel. Na czym ono polega? Zobaczcie sami.

  Katarzyna i Tomasz Jonio są pływakami z zamiłowania. Katarzyna pracuje na co dzień w korporacji, a Tomasz jest strażakiem. Razem postanowili przepłynąć w sztafecie odległość miedzy Polską a Szwecją. Planują przepłynąć dwa razy dłuższą trasę niż ta, którą w zeszłym tygodniu przebył Sebastian Karaś dopływając na wyspę Bornholm. Jak wyglądają przygotowania do sztafety? Co najbardziej przeraża ich w zadaniu, które mają przed sobą? I jak narodził się ten szalony pomysł?

  Sebastian Karaś na otwartych akwenach zdecydowanie czuje się jak ryba w wodzie. To pierwszy człowiek na świecie, który przepłynął wpław z Kołobrzegu na wyspę Bornholm (ok. 100 km). W wodzie spędził ponad 28 godzin. Jak radził sobie z dużymi falami? Co w wyzwaniu było dla niego najtrudniejsze? I jak jeść rosół z makaronem będąc zanurzonym w wodzie? ;-)

  Kiedyś dzieciaki rzucały sobie wyzwania przy trzepaku, dziś robią to w Internecie. Wraz ze zmianą sposobu komunikacji zmienił się również charakter wyzwań. Co to challenge i jaki jest jego sens? W Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy o tym z Robertem Zydlem i Grzegorzem Marczakiem.

  W kolejnym odcinku cyklu "Być kobietą" nasi redakcyjni koledzy przekonali się, jak wygląda życie z piersią do przodu w dużym rozmiarze. Czy według nich, powodem do kompleksów są małe, czy może duże piersi? Czy kobieca bielizna ma dla nich znaczenie? Czy duży biust może być utrapieniem dla jego właścicielki? Ula Chincz zadbała o to, by Marcin, Bartek i Piotr doświadczyli biustu na własnej skórze ;) Pomogła jej w tym brafitterka Jola Lewicka, która o kobiecych piersiach wie wszystko. Ile ważył największy biust, jaki ubierała Jola Lewicka?

  Maciej "Gleb"a Florek, zwycięzca pierwszej i juror ostatniej edycji "You Can Dance" skradł serca widzów swoimi umiejętnościami i oryginalnymi figurami tanecznymi. Obecnie naśladowców tancerza nie brakuje. Czy trudno jest wykonać sztuczkę "freezingu"? Maciej postanowił rzucić swoim fanom wyzwanie ;)

  Bohaterowie naszego cyklu "Być kobietą" nie mają łatwo. Najpierw musieli przejść kilka kroków na szpilkach, wykonać sobie pełny makijaż i przejść bolesną depilację nóg. Kolejną próbą, jakiej ich poddaliśmy było malowanie paznokci. Musieli też sprostać pewnym wyzwaniom, z którymi na co dzień zmagają się posiadaczki bardzo długich paznokci. Zobaczcie, czy sobie poradzili z wiązaniem butów, odpinaniem koszuli, otwieraniem puszki i robieniem kanapki. Marcin Sawicki pokazał również, do czego najchętniej wykorzystałby swoje pazurki :)

  Marcin Meller wyzwał na pojedynek Łukasza Radwana. Ile rurek zje Marcin, a ile Łukasz? Macie dla nich jakieś rady? Jak powinni się przygotować, by przeżyć pojedynek na rurki z kremem? Czekamy na Wasze uwagi! A Wy, ile rurek dacie radę zjeść?

  Jak urozmaicić sobie wakacyjny wyjazd? Goście Oliviera Janiaka zachęcają do zmierzenia się z własnymi słabościami i spróbowania takich dyscyplin jak parkour czy freerunning. Co to takiego? Czy trzeba mieć specjalne predyspozycje do uprawiania tego typu aktywności?

  Od roku Adam Darski mieszka w Sopocie. Muzyk stworzył tu nowe miejsce. Czym jest "Libacja"? Dlaczego Nergal chciał mieć swój własny klub? Kto może tu przyjść? Czy w nawale obowiązków Adam Darski będzie miał czas na prowadzeniu biznesu w Sopocie?

  Ewa Chodakowska ma przed sobą kolejne wyzwanie. Postanowiła pobić rekord. Jaki? Komu rzuciła wyzwanie? Czy przejmuje się opiniami ludzi, którzy twierdzą, że nie ma odpowiednich kwalifikacji, aby trenować innych? Z Ewą Chodakowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dorota Wellman i Marcin Prokop, prowadzący Dzień Dobry TVN, przyjęli wyzwanie Ice Bucket Challenge. Nominowali ich do tego prowadzący program "Pytanie na śniadanie". Przelali więcej do banku niż wylali na siebie. Kogo nominowali? To będzie zaskoczenie! Zwłaszcza, że polali się wodą z bardzo nietypowych pojemników...