Dawid Podsiadło

  Dawid Podsiadło

  Fani Dawida Podsiadły z niecierpliwością czekają na najbliższe koncerty wokalisty. Imprezy, które miały odbyć się w 2020 roku z powodu pandemii, przeniesione zostały na czerwiec 2022.  Już w czerwcu na stadionach największych polskich miast, artysta ponownie zaśpiewa na żywo. Co więcej, dla cierpliwych fanów Dawid przygotował niespodzianki.

  Dawid Podsiadło postanowił zaszaleć z fryzurą i zaprezentował nowe uczesanie. Internauci nie kryli zachwytu nad metamorfozą piosenkarza, który nawiązał stylem do lat 80. W sieci pojawiły się porównania do gwiazd czeskiego futbolu i legendy polskiej sceny. Zobacz, jak prezentuje się Dawid w nowej odsłonie.

  W środę 30 czerwca, chwilę po 12.00 miała miejsce premiera hymnu trasy Męskie Granie 2021. Jest to singiel pod tytułem "I Ciebie też, bardzo" w wykonaniu Męskie Granie Orkiestra 2021. Tegoroczny zespół tworzą Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow i Vito Bambino. Do piosenki nakręcono pierwszy na świecie teledysk w pełni zrealizowany z pokładu drona FPV (First Person View) oraz kamery RED Komodo.

  Ten duet to marzenie wszystkich fanów Darii i Dawida. Od kilku dni w sieci trwały spekulacje dotyczące tajemniczych, japońskich wpisów artystów. Okazało się, że jedni z najpopularniejszych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej połączyli siły. Światło dzienne ujrzał właśnie ich wspólny singiel.

  Pamiętacie kultowy program "X Factor"? To właśnie dzięki tej produkcji wiele utalentowanych wokalistów zaczęło wspinać się po szczeblach kariery muzycznej. Obecnie na swoim koncie mają solowe albumy, wyprzedane trasy koncertowe, a także rzeszę wiernych fanów. My postanowiliśmy sprawdzić, jak radzą sobie nie tylko zwycięzcy, ale także uczestnicy, którzy podczas czterech sezonów dotarli do ścisłego finału.

  Pod koniec 2016 roku Dawid Podsiadło ogłosił, że robi przerwę w tworzeniu i koncertowaniu. Czego dowiedział się o sobie podczas tej przerwy? Zamierza zrobić kolejną dłuższą przerwę w karierze? Po półtorarocznym urlopie muzyk wrócił do fanów z nowym singlem. Zaczął również koncertować. Czy można jeszcze kupić bilety na jego koncerty? Dawida gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Po półtorarocznej nieobecności na rynku muzycznym Dawid Podsiadło wrócił do koncertowania i nagrywania. Co robił podczas przerwy? Dlaczego się na nią zdecydował? Jak fani zareagowali na jego nowy singiel "Małomiasteczkowy"? Gdzie będzie koncertował? Artystę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Katarzyna Nosowska zajęła się fatnessem, czyli instruuje ludzi, co jeść i jak się poruszać, by skutecznie przytyć. Ostatnio do jej grupy dołączył Dawid Podsiadło. Jakie wskazówki dawała mu Kasia, aby mógł nabrać ciała? Zobaczcie!

  W czerwcu w Warszawie fani muzyki mogą usłyszeć najlepszych polskich artystów na jednej scenie. Inicjatywa wspólnego koncertowania spodobała się zwłaszcza wykonawcom. Dlaczego? Jak oceniają poziom festiwalu? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już za nami Gala Wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyk 2016. Pojawiliśmy się tam, by zapytać gwiazdy, co myślą o kondycji polskiej muzyki i którzy wykonawcy mają szansę odnieść sukces w branży muzycznej. Wśród naszych rozmówców byli m.in: Tomasz Kleyff, Andrzej Smolik, Dawid Podsiadło, Piotr Liroy-Marzec, Gabi Drzewiecka i Sidney Polak.

  Dawid Podsiadło ma wielu fanów, a bilety na jego koncerty szybko się wyprzedają. Artysta zaprosił dziennikarkę Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecką za kulisy jednego z nich. Zobaczcie, jak Dawid i jego ekipa przygotowują się do występów, co popijają i jak się zabawiają zanim wyjdą na scenę.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: jak pozbyć się zahamowań w sypialni? Powiedzą o tym kobiety, które wszystko o tym wiedzą. A także: człowiek, który niespodziewanie idzie w aktorstwo. Ponadto, Dawid Podsiadło oprowadzi nas po kulisach swojego koncertu. A na koniec: czy ktoś wyssał z Was energię? Powiemy, jak bronić się przed energetycznym wampirem. Startujemy o 8.00.

  Choć od premiery drugiej płyty Dawido Podsiadło minął dopiero miesiąc, krążek już uzyskał status Złotej Płyty. Jak swój sukces świętuje wokalista? Czy tytuł płyty jest odzwierciedleniem uczuć Dawida? Kiedy towarzyszy mu uczucie irytacji i rozczarowania? Z gwiazdą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.