Dawid Podsiadło

  Dawid Podsiadło to jeden z tych wokalistów, którego bilety na koncerty wyprzedają się z prędkością światła. Ostatnia trasa artysty cieszy się ogromną popularnością, a trybuny stadionów wypełnione są po brzegi. Podczas jednego z występów Dawid zaliczył małą wpadkę. Mimo wszystko oczarowana publika wybaczyła swojemu idolowi i bawiła się dalej. Co się wydarzyło?

  Kamery Dzień Dobry TVN towarzyszyły wokaliście za kulisami w tym ważnym dniu.

  To wyjątkowy dzień dla kilku gwiazd show-biznesu. Ewa Minge, Agnieszka Chylińska oraz Dawid Podsiadło świętują urodziny. Cała trójka urodziła się tego samego dnia, czyli 23 maja.

  Fani Dawida Podsiadły z niecierpliwością czekają na najbliższe koncerty wokalisty. Imprezy, które miały odbyć się w 2020 roku z powodu pandemii, przeniesione zostały na czerwiec 2022.  Już w czerwcu na stadionach największych polskich miast, artysta ponownie zaśpiewa na żywo. Co więcej, dla cierpliwych fanów Dawid przygotował niespodzianki.

  Sanah to jedna z najciekawszych polskich wokalistek młodego pokolenia. Artystka wraca właśnie z nowym materiałem.

  "Jest przyjemnie, nie ma już potrzeby udowadniania czegokolwiek".

  Dawid Podsiadło zmuszony był przekazać fanom nie najlepsze wieści. Jego koncerty po raz kolejny zostają przeniesione. Wszystko przez wzgląd na obostrzenia epidemiologiczne. Jest jednak druga strona medalu. Kiedy artysta w końcu spotka się z fanami, zaprezentuje im już materiał z nowej płyty!

  Dawid Podsiadło postanowił zaszaleć z fryzurą i zaprezentował nowe uczesanie. Internauci nie kryli zachwytu nad metamorfozą piosenkarza, który nawiązał stylem do lat 80. W sieci pojawiły się porównania do gwiazd czeskiego futbolu i legendy polskiej sceny. Zobacz, jak prezentuje się Dawid w nowej odsłonie.

  W środę 30 czerwca, chwilę po 12.00 miała miejsce premiera hymnu trasy Męskie Granie 2021. Jest to singiel pod tytułem "I Ciebie też, bardzo" w wykonaniu Męskie Granie Orkiestra 2021. Tegoroczny zespół tworzą Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow i Vito Bambino. Do piosenki nakręcono pierwszy na świecie teledysk w pełni zrealizowany z pokładu drona FPV (First Person View) oraz kamery RED Komodo.

  Pierwsze koncerty Dawida Podsiadło po zniesieniu obostrzeń zbiegły się z wyjątkową datą w karierze muzyka - dokładnie dziewięć lat temu zwyciężył w finale 2. edycji programu X Factor. Piosenkarzowi o ważnej rocznicy przypomniała... mama.

  Dawid Podsiadło wraca do przerwanej przez pandemię trasy "Leśna Muzyka". 30 maja zagra w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki na kilka godzin przed wydarzeniem sprawdził, jaka panuje atmosfera.

  Dawid Podsiadło bez wątpienia jest aktualnie najpopularniejszym polskim wokalistą młodego pokolenia. Ostatnia płyta "Małomiasteczkowy" jedynie ugruntowała jego pozycję w branży. Kiedy fani będą mogli zobaczyć i usłyszeć swojego idola na żywo? Znamy daty!

  Dawid Podsiadło wie, jak sprawić radość fanom i wynagrodzić im pandemiczne niedogodności. Jakiś czas temu muzyk musiał odwołać zaplanowane występy ze względu na restrykcje wprowadzone przez rząd. Teraz, jak sam zapewnia, wszystko zmierza ku dobremu. Artysta podał nowe terminy koncertów, ale to nie wszystko.

  Ten duet to marzenie wszystkich fanów Darii i Dawida. Od kilku dni w sieci trwały spekulacje dotyczące tajemniczych, japońskich wpisów artystów. Okazało się, że jedni z najpopularniejszych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej połączyli siły. Światło dzienne ujrzał właśnie ich wspólny singiel.

  Pamiętacie kultowy program "X Factor"? To właśnie dzięki tej produkcji wiele utalentowanych wokalistów zaczęło wspinać się po szczeblach kariery muzycznej. Obecnie na swoim koncie mają solowe albumy, wyprzedane trasy koncertowe, a także rzeszę wiernych fanów. My postanowiliśmy sprawdzić, jak radzą sobie nie tylko zwycięzcy, ale także uczestnicy, którzy podczas czterech sezonów dotarli do ścisłego finału.

  Dawid Podsiadło wkracza do nowej branży. Muzyk postanowił zainwestować w Polską Ligę Esportową. Na czym dokładnie będzie polegać ta współpraca?

  Dawid Podsiadło postanowił jeszcze bardziej osłodzić swoim fanom tłusty czwartek. Artysta opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z Radkiem Kotarskim, a tym samym zapowiedział nowy projekt "Podsiadło Kotarski Podcast". Pierwszy odcinek trafił już do sieci. O czym panowie będą rozmawiać?

  Gwiazdy prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach aukcji wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dawid Podsiadło nie zawiódł swoich fanów - jak zawsze wpadł na pomysł, który podbił serca internautów. Muzyk wystawił pod młotek 3 serniki, które sam upiecze i dostarczy do domu osoby, która złoży najwyższą ofertę na aukcji.

  Matylda Damięcka i Piotr Stankiewicz przygotowali niezwykły poradnik mówiący o tym, jak wspierać kobiety. W projekt zaangażowali się m.in. Janusz Gajos, Dawid Podsiadło, Bartek Topa czy "Igo" Igor Walaszek. Jakich rad udzielają faceci facetom? Zobacz poradnik.

  Związki znanych osób od lat cieszą się popularnością i ogromnym zainteresowaniem. Szczególnie, jeżeli o życiu prywatnym danych gwiazd wiadomo mało. Tak jest w przypadku Dawida Podsiadły. Artysta zdecydował się jednak zdradzić pewną informację podczas koncertu w Poznaniu.

  W Dniu Polskiej Muzyki ogłoszono laureatów Fryderyków w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzu. Tegoroczna 26. edycja odbyła się w oryginalnej formie.

  Polscy artyści znów ruszają z ciekawą inicjatywą w słusznym celu. Największe muzyczne nazwiska, jak Dawid Podsiadło, Artur Rojek, Daria Zawiałow czy Krzysztof Zalewski zagrają na festiwalu muzycznym Freekwencja. Miejsce, w którym odbędzie się wydarzenie, jeszcze nie jest znane. Festiwal odbędzie się w mieście, w którym frekwencja wyborcza będzie najwyższa.

  Artysta ogłasza nowe daty swoich trzech, zaplanowanych na czerwiec tego roku koncertów stadionowych. Wierni fani nie mogą jednak narzekać. Do sieci trafiło koncertowe nagranie "Nieznajomego", które na pewno was wzruszy.

  "Zabierz głos, bo go stracisz" to kampania mająca zachęcić do wzięcia udziału w wyborach parlamentarnych 2019. W kampanię zaangażowali się mistrzowie fotografii i osobowości ze świata filmu, sztuki i mediów, w tym: Dawidowi Podsiadło i Julia Wieniawa.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Cello Brothers, którzy wykonali utwór Dawida Podsiadło – „Małomiasteczkowy”. Jak Wam się podobała ich aranżacja?

  Pod koniec 2016 roku Dawid Podsiadło ogłosił, że robi przerwę w tworzeniu i koncertowaniu. Czego dowiedział się o sobie podczas tej przerwy? Zamierza zrobić kolejną dłuższą przerwę w karierze? Po półtorarocznym urlopie muzyk wrócił do fanów z nowym singlem. Zaczął również koncertować. Czy można jeszcze kupić bilety na jego koncerty? Dawida gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Po półtorarocznej nieobecności na rynku muzycznym Dawid Podsiadło wrócił do koncertowania i nagrywania. Co robił podczas przerwy? Dlaczego się na nią zdecydował? Jak fani zareagowali na jego nowy singiel "Małomiasteczkowy"? Gdzie będzie koncertował? Artystę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Katarzyna Nosowska zajęła się fatnessem, czyli instruuje ludzi, co jeść i jak się poruszać, by skutecznie przytyć. Ostatnio do jej grupy dołączył Dawid Podsiadło. Jakie wskazówki dawała mu Kasia, aby mógł nabrać ciała? Zobaczcie!

  W czerwcu w Warszawie fani muzyki mogą usłyszeć najlepszych polskich artystów na jednej scenie. Inicjatywa wspólnego koncertowania spodobała się zwłaszcza wykonawcom. Dlaczego? Jak oceniają poziom festiwalu? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już za nami Gala Wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyk 2016. Pojawiliśmy się tam, by zapytać gwiazdy, co myślą o kondycji polskiej muzyki i którzy wykonawcy mają szansę odnieść sukces w branży muzycznej. Wśród naszych rozmówców byli m.in: Tomasz Kleyff, Andrzej Smolik, Dawid Podsiadło, Piotr Liroy-Marzec, Gabi Drzewiecka i Sidney Polak.