Zrobili spektakularne kariery po talent show. "Kuba Wojewódzki nie dawał jej najmniejszych szans"

389A8556
Źródło: Dzień Dobry TVN
Znani i lubiani – zaczynali w talent show
Znani i lubiani – zaczynali w talent show
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Programy talent show dla wielu osób są przepustką do wielkiej kariery. Na polskim rynku mamy tego idealne przykłady. Daria Zawiałow, Michał Szpak czy Dawid Podsiadło to jedni z wielu artystów, który obecnie są najpopularniejszymi postaciami w show-biznesie. Jak wyglądała ich droga na szczyt? O tym opowiedziała nam Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz.

Znani wokaliści z talent-show

Tych nazwisk jest naprawdę sporo i są najlepszym przykładem na to, że programy typu talent-show potrafią dodać wiatru w żagle. Czasami nawet nie trzeba wygrywać tego typu programów, by spełniać marzenia i kontynuować pasję z większym rozmachem.

Pierwszym wspomnianym przez dziennikarkę artystą jest Kamil Bednarek. Wokalista wziął udział w programie "Mam Talent", gdzie zajął II miejsce.

- Kiedy stanął na scenie ze swoimi dredami, zaśpiewał tę muzykę reggae, to było coś. Ale on przeszedł niesamowitą metamorfozę. Bardzo rzadko udziela wywiadów, ale ostatnio zrobił wyjątek i właśnie wrócił wspomnieniami do programu "Mam Talent" – powiedziała Aleksandra.

Metamorfozę przeszła także Daria Zawiałow, która kilka dni temu opublikowała w sieci post i podsumowała czasy, kiedy ona była nastolatką. Wyprowadziła się z domu, kiedy miała 15 lat, potem 10 lat walczyła o muzyczne marzenia. I choć nie dostała się do finałów "Mam Talent" czy "X-Factora", wkrótce udowodniła, na co ją stać.

- Zupełnie inaczej wyglądała, ale ona przeszła metamorfozę nie tylko fizyczną, ale też taką wewnętrzną i rzeczywiście świetnie teraz się spełnia jako wokalistka - powiedziała dziennikarka.

- W programie "X-Factor" byli też między innymi: Dawid Podsiadło, Cleo, której Kuba Wojewódzki nie dawał najmniejszych szans. Powiedział jej, że ona jest co najmniej przeciętna, że on nie widzi dla niej miejsca na polskim rynku muzycznym. No i pomylił się, bo świetnie sobie radzi - dodała.

Talenty taneczne i aktorskie

W telewizji nie zabrakło także programu dla tancerzy. W "You can dance" młodzi i zdolni uczestnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności. To właśnie tam poznaliśmy m.in. Macieja Glebę Florka.

- Może ostatnio jest o nim trochę mniej głośno w mediach, ale on absolutnie się spełnia. Układa choreografię.

Anna Bosak, która wystąpiła w filmie "Kochaj i tańcz", teraz zajmuje się ćwiczeniami i pokazuje kobietom, jak zadbać o swój kręgosłup. Tomek Barański z kolei układa choreografię do naszych festiwali w Sopocie.

- A czy wiecie, że on był uczniem Roberta Kupisza? Robert, zanim został projektantem, wcześniej był stylistą fryzur, a wcześniej miał wybitne osiągnięcia na arenie polskiej i międzynarodowej, jeżeli chodzi o taniec towarzyski – powiedziała Aleksandra.

Nie możemy też nie wspomnieć o "Małych Gigantach". Oliwia Ogorzelska, która była w drużynie Pauliny Krupińskiej, została aktorką. Karierę zrobił także Ignacy, który obecnie śpiewa.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz