popularność

  Dziennikarz do tej pory chowa twarz pod maseczką ochronną.

  Poczucia humoru i dystansu do samej siebie nie można jej odmówić. Klaudia Klimczyk jako "Mama na obrotach" robi zawrotną karierę na TikToku.

  "Nie dało się pójść po bułki".

  Klaudiusz Ševković 20 lat temu wziął udział w pierwszej polskiej edycji "Big Brothera". Był jedną z najbarwniejszych postaci w reality-show, cieszył się sympatią zarówno uczestników, jak i widzów. Po opuszczeniu domu Wielkiego Brata jego życie diametralnie się zmieniło. Nie mógł przejść ulicą niezauważony. W rozmowie z nami opowiedział o wielkiej popularności i najtrudniejszym momencie w programie.

  Agnieszka Chylińska zamieściła na swoim profilu na Instagramie bardzo ważny tekst o cieniach popularności. Artystka podkreśliła w nim, że bardzo ciężko będąc osobą popularną, nawiązać nawet zwykłą rozmowę na ulicy. Miejscem, gdzie jest absolutnie sobą stała się dla niej scena.

  Justin Bieber od wielu lat jest idolem nastolatek na całym świecie. Choć jakiś czas temu wydawało się, że się pogubił, wyprowadził życie na prostą i ożenił się z Hailey Baldwin. Teraz w wywiadzie dla "GQ" wrócił wspomnieniami do trudnych chwil. Okazało się, że ledwo uszedł z życiem.

  Paweł Domagała udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział o swoich poglądach na polski show-biznes, cieniach sławy i wierze w Boga.

  W dzisiejszych czasach media społecznościowe mają ogromny wpływ na karierę i codzienne życie wielu osób. Jest to jednak nie tylko wielka siła, ale również ogromna odpowiedzialność. Kto jest w czołówce najpopularniejszych profili na Instagramie?

  Wiele gwiazd i celebrytów uważa, że popularność nie idzie w parze z wolnością. Czy należą do nich Katarzyna Wołejnio, Ada Fijał, Maja Sablewska, Dawid Woliński, Julia Kuczyńska "Maffashion", Marcin Tyszka, Julia Wróblewska i Robert Kupisz? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Popularność ma swoje jasne i ciemne strony. Co o tych drugich mogą powiedzieć: Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska, Edyta Olszówka, Daria Widawska, Edyta Herbuś, Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski i Tomasz Ossoliński? Kto z nich postraszył fotoreportera? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, zwycięska para pierwszej edycji programu "Azja Express", opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN m.in. o tym, co dał im udział w programie. Czy popularność im ciąży? Z czego tłumaczył się w Dzień Dobry TVN Michał Żurawski i czy nie żałuje, że na swojego kompana w podróży wybrał Ludwika Borkowskiego? Co o ich "związku" mówi Ludwik? Czy nie obawiają się ceny, jaką będą musieli zapłacić za udział i zwycięstwo w "Azja Express"?

  Polacy uważają ją za Polkę, a Czesi za Czeszkę. Gościem Dzień Dobry TVN była Ewa Farna. Wokalistka jest popularna zarówno w Polsce, jak i w Czechach. Na który rynek muzyczny trudniej było jej się przebić? Jaka jest różnica między polskimi a czeskimi fanami? Czy swoje piosenki pisze najpierw po czesku, czy może po polsku? I o co internauci pytali ją na naszym czacie? Zobaczcie, jak Ewa Farna śpiewa a cappella po czesku!

  Miłość fanów może być wielka. Przekonują się o tym znane osoby, które nieustannie są zaczepiane przez fanów. O swoich doświadczeniach z popularnością zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: piosenkarkę Natalię Szroeder oraz aktorów: Michała Koterskiego i Rafała Rutkowskiego. Czy zdarzyło im się odmówić wspólnego zdjęcia? Z kim chciał zrobić sobie zdjęcie Misiek Koterski?

  Viola Kołakowska na swoim kanale w Internecie parodiuje polskie szafiarki. Po co to robi? Co nie podoba jej się w polskim show-biznesie? I z jakim odbiorem spotykają się jej nagrania? Z Violą rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Papierosy, alkohol, narkotyki, cyberprzemoc... Z raportu o bezpieczeństwie w szkołach (stworzonego na podstawie informacji zgromadzonych przez urzędników w Katowicach) wynika, że "Tylko co czwarta podstawówka i jedno spośród 26 gimnazjów są wolne od patologii". O tym, jaką skalę mają niebezpieczne zjawiska w polskich szkołach, i jak należy odbierać wspomniany raport, rozmawialiśmy z dr Małgorzatą Wójcik, psychologiem społecznym i dr. hab. Krzysztofem Biedrzyckim, ekspertem Instytutu Badań Edukacyjnych.

  Robert Burneika przez wiele lat mieszkał w Las Vegas, gdzie nagrywał krótkie filmy instruktażowe. Jako Hardkorowy Koksu szybko zyskał popularność. Od niedawna Robert mieszka w Warszawie. Co go tu sprowadziło? I czy to prawda, że szuka miłości?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Seniuk. Aktorka, choć nie urodziła się z Warszawie, jest ze stolicą bardzo związana. Tu spędziła ponad połowę swojego życia. Jak wspomina lata 70. i czas szalonej popularności po roli w kultowym filmie „Czterdziestolatek"?

  Są gwiazdy, które wiedzą jak należy pożytecznie wykorzystywać swoją popularność. W Polsce należą do nich m.in. aktorki Katarzyna Żak i Julia Kamińska. Pierwsza z nich zaangażowana jest w budowę hospicjum dla osób starszych i przewlekle chorych, a druga w promowanie Akademii Przyszłości. O tym, co dokładnie robią powiedziały w Dzień Dobry TVN.

  Bycie osobą rozpoznawalną ma swoje plusy i minusy. O negatywnej stronie popularności dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska porozmawiała z Marcinem Tyszką. Dlaczego przeszkadza mu ona w pracy?

  Jak napastnik piłkarskiej reprezentacji Polski radzi sobie z ogromną popularnością? Czy bardziej go ona cieszy czy przeraża? Z Robertem Lewandowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z Evą Rich, podczas pokazu, spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co Eva sądzi o polskim życiu salonowym? Czy bardzo odbiega od tego hollywoodzkiego? Czy zaskoczyła ją tutejsza popularność? Z jakimi reakcjami spotyka się w Warszawie? Jaki sposób na jet lag ma bohaterka serialu "Żony Hollywood"?

  Nie zawsze trzeba zdobyć pierwsze miejsce, aby potem osiągnąć sukces. Przykładem tego jest gość Dzień Dobry TVN Adam Boguta, który nie doszedł do finału Top Model, a mimo to jest obecnie rozchwytywanym modelem. Czy po odpadnięciu z programu zwątpił w siebie? Jak to się stało, że jego zdjęcie trafiło na okładkę Elegant Magazine? Jak się czuje z rosnącą popularnością? Czy oprócz modelingu robi coś jeszcze? Jak dba o ciało?

  Marta Bijan była objawieniem czwartej edycji „X Factor”, ale już przed pójściem do programu miała spore grono fanów, którzy pokochali jej nagrania zamieszczone w internecie. Jak godzi przygotowania do matury z karierą muzyczną? Czy jej popularność rośnie po występie w "X Factor"? Dlaczego wolałaby wyśpiewać maturę?

  Pewnego wieczora - u szczytu swojej popularności - zespół Wilki postanowił pobawić się w jednej z warszawskich dyskotek. Co powiedział im ochroniarz, kiedy chcieli ominąć kolejkę do klubu? :)

  Rafał "Roofi" Kamiński był finalistą 1. edycji programu You Can Dance. Dzięki programowi zdobył dużą popularność. Co pamięta z czasów, kiedy występował w YCD? Czy spełnia się zawodowo? Czy w Polsce pojawiają się nowe talenty taneczne? Tancerz był gościem Dzień Dobry TVN.

  Pojawienie się znanych osób w miejscu publicznym wzbudza duże zainteresowanie. Czy popularność peszy aktorkę Edytę Olszówkę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Osiemdziesięcioletnia Betty Belden to ostatnio najpopularniejsza w internecie babcia. Jej profil na Instagramie obserwuje kilkaset tysięcy osób! Zapewne niejedna gwiazda i celebryta zazdrości jej takiej popularności. Naszej reporterce, Annie Senkarze, udało się porozmawiać z babcią Betty i jej wnukiem Zachiem. Dowiedzieliśmy się, kto wpadł na pomysł założenia profilu na Instagramie, czy babcia Betty czuje się sławna i jakie ma przesłanie dla innych ludzi. Zobaczcie niesamowitą relację łączącą tych dwoje.

  Zespół "Red Lips" nie zwalnia tempa, po wakacyjnym sukcesie hitu "To co nam było" teraz czas na "Zanim odejdziesz"! Podobało się Wam? O płytę i plany na najbliższe miesiące "Rudą" czyli Joannę Czarnecką, wokalistkę zespołu zapytał Bartosz Węglarczyk, a o co pytaliście ja na czacie?

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się Małgorztą Rozenek podczas... sesji zdjęciowej. Czy Rozenek lubi brać udział w sesjach? Czy przyzwyczaiła się do swojej popularności i tego, że media nieustannie interesują się jej życiem? Komu Rozenek poświęca każdą wolną chwilę?

  Polacy poznali ją, jako asystentkę Wojciecha Pijanowskiego, która w Kole Fortuny odkrywała litery. Czym dziś, po latach, zajmuje się Magda Masny? Dlaczego po odejściu z popularnego programu nie kontynuowała przygody z telewizją? Jaką rolę w jej życiu odgrywają kwiaty? Magda Masny była gościem Dzień Dobry TVN.