talent show

  W Stanach Zjednoczonych nazywana jest już wschodzącą gwiazdą.

  Miłośnicy nieprzeciętnego talentu Sary James z niecierpliwością oczekiwali na tę wiadomość. Czternastolatka zakwalifikowała się do finału amerykańskiego "Mam Talent!". W Dzień Dobry TVN o zapadającym w pamięć występie i wyjątkowym potencjale młodej gwiazdy opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

  Miłośnicy polskiej edycji programu "Mam Talent!" już po raz trzynasty mają możliwość śledzić zmagania nieprzeciętnych uczestników na antenie TVN. Format, w którym uzdolnieni artystycznie śmiałkowie stają do rywalizacji o nagrodę pieniężną i prestiżowy tytuł zwycięzcy, cieszy się wyjątkową popularnością także za granicą. W jednym z odcinków amerykańskiej wersji telewizyjnego show pojawiła się Tory Vagasy, która za swój niesamowity występ otrzymała zasłużone owacje na stojąco.

  Jan Kliment pojawi się w 13. edycji "Mam Talent!". Widzowie TVN będą oglądać go u boku Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak. Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał tancerza o emocje związane z ocenianiem innych. - Jest wiele osób, które są utalentowane, ale nie mają pomysłu na siebie - wyznał.

  Cudze chwalicie, a swego nie znacie? Teraz macie okazję przyjrzeć im się bliżej. W naszym programie zagościli utalentowani Polacy, którzy swoim umiejętnościami zawstydzili zagranicznych artystów. O udziale w talent-show opowiedzieli nam gitarzysta Marcin Patrzałek, wokalista Szymon Grzybacz i wokalistka Monika Lewczuk.

  Wszyscy, którzy tęsknią za "Mam Talent!" mogą odetchnąć z ulgą. Wkrótce na antenę TVN powróci jeden z najpopularniejszych programów typu talent show Polsce. Kto i jak może się zgłosić na casting? Do wzięcia w nim udziału zachęca Marcin Prokop.

  Jego występu w "Mam Talent!" chyba jeszcze przez długi czas nikt nie zapomni. Rafałek Szołtysik rozbroił publiczność nie tylko w studiu, ale i przed telewizorami. I choć nie wygrał programu, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób biorących udział w tym formacie.

  Gaja Suchocka to dziesięciolatka, która wygrała 5. edycję programu "MasterChef Junior". Swoje umiejętności kulinarne od najmłodszych lat trenowała na rodzinie, dzięki czemu mogła podbić serca jurorów talent-show. Dziewczynkę odwiedziliśmy w jej domu w Sanoku.

  W popularnym w Indiach talent show - "Dil hai hindustani" dotarł do półfinału. Gościem w Dzień Dobry TVN był dziś Polak, który rozkochał w sobie Indie - Michał Rudaś: "To była wspaniała przygoda, dużo się nauczyłem, przeżyłem dużo pięknych momentów w kulturze, którą uwielbiam od lat i którą zgłębiam". Jak zaczęła się jego fascynacja Indiami? Czy planuje dalszą karierę na tamtejszym rynku muzycznym? Posłuchajcie też jak śpiewa indyjską piosenkę!

  Posłuchajcie Mart Gałuszewskiej, która wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN, i jej piosenki "Nie mów mi nie". Podoba się Wam?

  Tancerz Refat Abdullayev i akrobata (a w zasadzie "fruwający człowiek", jak nazwał go Piotr Kraśko) Łukasz Świrk to ostatni zwycięzcy ostatniego półfinału X edycji "Mam Talent!". Jakie są ich marzenia i plany na przyszłość? Czy udział w programie już wpłynął na ich życie? I dlaczego postanowili spróbować swoich sił w talent show? Finał "Mam Talent!" już w sobotę 2 grudnia!

  W finale IX edycji programu Mam Talent mogliśmy zobaczyć aż 10 niezwykłych występów. Głosami widzów pierwsze miejsce zajął Jakub Herfort. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, jakie emocje towarzyszyły mu podczas finału i czy spodziewał się wygranej. Kiedy zaczął śpiewać? Jakie ma plany? Gratulujemy zwycięstwa! :)

  Jako ostatni, do wielkiego finału "Mam Talent", zakwalifikowali się: Kapela Ciupaga i NBDS Team. Jakie uczucia towarzyszyły im gdy poznali decyzję widzów i jurorów? Czy po wczorajszym sukcesie udało im się choć chwilę przespać? Komu będziecie kibicować w finale "Mam Talent"?

  Na naszej scenie - z piosenką "You Pulled Me To Pieces" - wystąpiła Aneta Sablik, zwyciężczyni niemieckiej wersji programu "Idol". Posłuchajcie tej pięknej piosenki.

  Kariery taneczne wielu uczestników You Can Dance udowodniły, że udział w tym programie jest przepustką do wielkiego świata. Jedną z osób, które z powodzeniem rozwijają swój talent jest gość Dzień Dobry TVN Michał Przybyła, który zajął czwarte miejsce w 8. edycji You Can Dance. Powiedział nam o prowadzonych przez siebie warsztatach i spektaklach, w których występuje. Obok niego usiadł choreograf i tancerz Michał Piróg, który miał okazję współpracować z Michałem Przybyłą po zakończeniu 8. edycji YCD. Zapytaliśmy go, jak on widzi dalszą karierę młodego tancerza i jaki jest przepis na sukces. Marcin Prokop miał pewną radę dla Michała Przybyły, ale nie dotyczyła ona tańca. Czego więc? Zobaczcie.

  Na ekrany powraca „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. O nowościach w programie rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z jurorami: Agustinem Egurrolą i Maćkiem „Glebą” Florkiem oraz prowadzącą program Patricią Kazadi. Dowiedzieliśmy się również o spięciach między członkami jury.

  Niedługo na antenie TVN ruszy druga edycja Małych Gigantów. Za kulisami programu była "podjarana" dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Z jurorami, prowadzącym i trenerami rozmawiała o pracy na planie. Zobaczcie, jaki apel do rodziców miała Agnieszka Chylińska, a jaki do jurorów - Magda Mołek.

  Już w lutym premiera kolejnej edycji popularnego talent show "You Can Dance – Po prostu tańcz!". Tym razem talenty uczestników oceni jury w nowym składzie. Obok Agustina Egurroli i Michała Piróga zasiądą Ida Nowakowska-Herndon i Maciej „Gleba” Florek, finaliści pierwszych edycji show. Do tej pory naczelną "płaczką" programu był Michał, a w tej edycji ktoś go przebije. Kto? Zapytaliśmy o to Agustina, który gościł w Dzień Dobry TVN.

  Japończycy kochają Polskę, nie tylko za Chopina. Wie o tym najlepiej młoda polska wokalistka, blogerka i miłośniczka kultury japońskiej - Julia Bernard, która cztery lata temu poleciała do kraju kwitnącej wiśni, by wystąpić w popularnym talent-show. Od tamtej pory odwiedziła Japonię już pięć razy. Wraz ze swoimi japońskimi przyjaciółmi pokazała widzom Dzień Dobry TVN swoje ulubione miejsca w tym kraju, m.in. kawiarnię, w której można wypić kawę w towarzystwie sów.

  Goście Dzień Dobry TVN popper Maciej „Sheva” Mołdoch i yoyomachacz Jakub Mozgawa zostali kolejnymi uczestnikami finału 8. edycji „Mam Talent”, który obejrzymy już 28 listopada. Pierwszy z nich urzekł widzów elektryzującym tańcem, a drugi - występem z szalonym yoyo. Jak wygląda rywalizacja w trakcie zawodów poppersów? Czy można utrzymać się z pokazów z yoyo? Okazuje się, że Marcin Meller też ma coś wspólnego z yoyo ;)

  Małgosia Boć adoptowała Patrycję i jej brata. Teraz tworzą dużą, wielopokoleniową rodzina. Nastolatka uwielbia spędzać czas z mamą, razem chodzą na zakupy i pożyczają sobie ciuchy. Zdecydowały się również na wspólny udział w programie Aplauz, Aplauz!. Jak się okazuje, był to bardzo dobry krok, ponieważ ten wyjątkowy duet dostarcza widzom ogromnych wzruszeń. Mamę z córką gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Opowiedziały nam o wyjątkowej więzi, jaka ich łączy i pasji do śpiewu. Dla jakiej wyjątkowej publiczności śpiewała Małgosia?

  Liliana Iżyk i Anne Marie Kot to pierwsze finalistki programu Mam Talent. Wczoraj dołączyli do nich goście Dzień Dobry TVN: Natalia Capelik Muianga i Kamil Czeszel. Oboje zachwycili widzów swoim śpiewem. Zapytaliśmy ich o tradycje muzyczne w ich rodzinach oraz idoli. Wybrali już utwory, które zaprezentują podczas finału Mam Talent?

  Grupa Fair Play Crew podbija świat swoimi tanecznymi występami. Teraz bierze udział w czesko-słowackiej edycji Mam Talent i wygląda na to, że formacja zdobyła serca tamtejszej publiczności. Co pokazali w tamtejszym talent-show? Jaką mają niespodziankę dla polskich fanów? Chłopaków gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Dzień Dobry TVN za kulisami nowego talent-show "APLAUZ, APLAUZ". Nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z jurorką programu Anią Rusowicz o emocjach, jakie wywołuje u niej udział w programie. Tu najważniejsza jest rodzina. Czy widząc relacje rodzinne między uczestnikami, wokalista czuje ścisk w gardle? Co wzrusza Anię najbardziej? Jakie wspomnienia z dzieciństwa ma artystka i dzięki czemu potrafi doceniać dziś małe rzeczy? Czy Ania Rusowicz ma dystans do przeszłości?

  Ania Rusowicz, Małgorzata Ohme i Piotr Rubik to skład jury nowego talent show na antenie TVN. "APLAUZ, APLAUZ" to zupełnie nowy format, gdzie uczestnikami są rodziny, a siłą napędową ich relacje. Ile rodzin wystąpi w programie? Czy spięty nauczyciel potrafi wyluzować się w świetle reflektorów? Z jurorami programu rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Premiera już dziś o godz. 20:00 w TVN. Zapraszamy przed telewizory!

  Czy "Gang Olafa" pod kierownictwem, wujka, nauczyciela i starszego kolegi w jednym czyli Czesława Mozila, przejdzie do kolejnego etapu "Małych Gigantów"? O tańcu, luzie scenicznym i tremie przed występami rozmawialiśmy z Kacprem, Małgosią i Czesławem. 6 odcinek Małych Gigantów już dziś o 20.00! Zapraszamy!

  Czy Polka zostanie gwiazdą w Japonii? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Czyszczoń i Julię Bernard, które wystąpiły w japońskim talent-show dla cudzoziemców "Nodojiman the World – Song for Japan". Jak udało im się zakwalifikować do programu? Czy mówią po japońsku? Na koniec udało nam się namówić dziewczyny, żeby dla nas zaśpiewały! Jak Wam się podobało?

  Kinga Wieczorek i Staś Neel Borek to uczestnicy dziecięcego talent show "Mali giganci". Oboje trafili do zespołu Piotra Rubika. czy podoba im się w telewizji? Czy lubią śpiewać i grać? Jaka jest ulubiona piosenka małej Kingi? W jakim wieku dziecko powinno zacząć grać na instrumencie, aby potem zostać wirtuozem? Co Piotr Rubik myśli o krytycznych uwagach, które pojawiły się w mediach i dotyczyły Małych gigantów? Piotra Rubika, Kingę i Stasia gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Czy małe, np. 4-letnie dziecko może już mieć pasję? Czy udział w talent show może mu pomóc, czy zaszkodzić w rozwijaniu talentu? Jak wspierać utalentowane dziecko i uodpornić je na krytykę? Dorota Wellman i Marcin Prokop rozmawiali na ten temat z gośćmi Dzień Dobry TVN: psychologiem dziecięcym Martą Żysko-Pałubą, uczestnikiem 3. edycji „Mam Talent” Damianem Skoczykiem oraz właścicielką agencji aktorskiej Joanną Damięcką.

  W wiosennej ramówce TVN znalazł się nowy program "Mali Giganci". To talent show, którego gwiazdami są najzdolniejsze dzieci z całej Polski. Będą oceniane przez Agnieszkę Chylińską, Kubę Wojewódzkiego i debiutującą w roli jurorki Katarzynę Bujakiewicz. Program poprowadzi Filip Chajzer. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Kasię Bujakiewicz, Piotra Rubika, który jest jednym z opiekunów dzieci oraz uczestniczki programu: Małgosię Mundzik i Maję Hołowacz. W jakich kategoriach będą rywalizować dzieci? Co jest największym wyzwaniem w tym programie? Jak dzieci radzą sobie z poczuciem humoru Kuby Wojewódzkiego? Pierwszy odcinek show zostanie nadany już dzisiaj o godz. 20:00.