Paulina Krupińska

  Paulina Krupińska

  Akcja "Podaruj misia" rusza po raz 16. Jak co roku, zaangażowana jest w nią cała plejada gwiazd. Misie na półkach drogerii Rossmann pojawią się z początkiem grudnia. O motywację i inspirację przy projektowaniu kreacji dla pluszaka, reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski zapytał Paulinę Krupińską.

  Akcja charytatywna "Podaruj misia temu kogo kochasz" niebawem rusza po raz 16. Limitowaną, świąteczną edycję misiów będzie można kupić w drogeriach Rossmann w całej Polsce już od 1 grudnia. Sprzedaż kosztujących 50 zł zabawek wesprze budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, które powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka. Jakie pluszaki będą dostępne w tym roku?

  Paulina Krupińska-Karpiel bardzo dba o swoją prywatność. Nie jest jednak tajemnicą, że wspólnie z muzykiem Sebastianem Karpielem-Bułecką są rodzicami sześcioletniej Tosi i czteroletniego Jędrka. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się wyjątkowe zdjęcie z synem, które opatrzyła podpisem: "Najfajniejszy facet na świecie". Swój komentarz pod postem zostawił współprowadzący Dzień Dobry TVN Damian Michałowski. 

  1 września wystartował kolejny, jesienny sezon Dzień Dobry TVN. Program ponownie wita swoich widzów od 8:00 rano. Na antenę wracają dobrze znane cykle, ale nie zabraknie też nowości. Sprawdźcie, co was czeka w nowym sezonie! Czym zaskoczą prowadzący Dzień Dobry TVN?

  Suknie i fraki zgromadzone na wystawie "Ekskluzywna odzież robocza, czyli kreacje na czerwonym dywanie" w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie są wyjątkowe nie tylko dlatego, że stworzyli je najlepsi polscy projektanci mody. Z każdym z tych strojów wiąże się anegdota dotycząca osoby, dla której powstał. Można będzie podziwiać z bliska m.in. sukienkę, którą dla Kate Middleton uszyła Gosia Baczyńska.

  Łukasz Czepiela to jeden z najbardziej znanych polskich pilotów samolotowych. Na co dzień pracuje jako kapitan rejsowego Airbusa. Ale ma w sobie też "bakcyla prędkości", który dopada go, gdy tylko siada za sterami swojego szybowca. Jak to się stało, że został pilotem? Jak przyznaje, na wsparcie finansowe nie mógł liczyć - ale na motywację, determinację i szczęście? Zdecydowanie tak.

  Paulina Krupińska i Damian Michałowski od niemal roku witają się z naszymi widzami w Dzień Dobry TVN. Była Miss Polonia do dzisiaj pamięta swój pierwszy raz w programie na żywo. Powiedzieć, że towarzyszyły jej ogromne emocje, to jak nie powiedzieć nic. - Wszyscy nas straszyli, że jak przeżyjemy wywiad z Magdą Gessler, to już wszystko przeżyjemy - usłyszeliśmy od gwiazdy. Z Pauliną rozmawialiśmy na planie wiosennego spotu ramówkowego TVN.

  W listopadzie po raz kolejny swoimi stylizacjami zachwyciły zarówno prowadzące, jak i goście programu. Mimo chłodniejszej pogody, gwiazdy nie zrezygnowały z niezwykle kobiecych zestawów. Niekiedy wybierały nawet letnie elementy garderoby, doskonale wpasowując je jednak w jesienny klimat. Kto zachwycił najbardziej? Sprawdźcie w zestawieniu ekspertki ds. mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby.