kariera

  kariera

  W dzisiejszych czasach coraz więcej pań realizuje się na płaszczyźnie zawodowej. Nie ma już mowy o dyskryminacji, która uniemożliwiałaby płci pięknej podjęcie pracy na jakimkolwiek stanowisku. Okazuje się jednak, że hamulcem powstrzymującym rozwój kariery kobiety może okazać się nie opinia publiczna czy potencjalny pracodawca, lecz postawa najbliższej jej osoby. Dlaczego wielu mężczyzn nie akceptuje faktu, że ich partnerki mogą, a przede wszystkim chcą odnosić sukcesy? O tym rozmawialiśmy z psycholog Eweliną Bazyluk.

  Pandemia znacząco wpłynęła na rynek pracy, skłaniając wiele osób do przemyśleń nad swoją karierą i nastawieniem do wykonywanych obowiązków. Niektórzy zdecydowali się na zmianę stanowiska, inni postanowili zrobić sobie przerwę, która jednak niesie za sobą liczne wątpliwości i obawy. Czy można uniknąć wypalenia zawodowego? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziały Agnieszka Brzeskot, Anna Kozińska i Malwina Faliszewska.

  Britney Spears nie schodzi z nagłówków prasy na całym świecie. Wszystko przez proces sądowy, w którym walczy o swoją wolność z własnym ojcem, który sprawuje nad nią kuratelę. Sprawa zaogniła się do tego stopnia, że piosenkarka zdecydowała się przejść na emeryturę, o czym powiadomił jej manager, który sam postanowił odejść z jej teamu.

  Anita Werner związana jest z TVN24 od samego początku istnienia stacji. To właśnie ją widzowie zobaczyli w pierwszym w historii wydaniu serwisu informacyjnego tej telewizji. Po 20 latach od tego dnia dziennikarka zdradza, jakie towarzyszyły jej wtedy emocje. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl przyznała także, że niewiele wówczas potrafiła. Zawodu uczyła się od najlepszych.

  Prywatnie Paulina Romaniuk-Jasińska, na scenie Paula Roma. Jej talent doceniły już miliony słuchaczy w sieci, a dziś wokalistka debiutuje na rynku fonograficznym jako kompozytorka ze swoją EP-ką "Cześć tu miłość". Śpiewa, komponuje, pisze teksty utworów, uczy śpiewać innych i prowadzi kulinarnego bloga. Która miłość w jej życiu jest najważniejsza? O tym z artystką rozmawiała Sandra Hajduk.

  Margaret wróciła do mediów po tym, kiedy jakiś czas temu odcięła się od swojego dawnego wizerunku i zrobiła przerwę w karierze. Nowe utwory gwiazdy reprezentują jej nowy styl i kierunek muzyczny. Ale to nie wszystko. Wokalistka nie zamierza kryć się ze swoimi poglądami. Śmiało zabiera głos w kwestii aborcji, mniejszości seksualnych czy legalizacji marihuany.

  Andrzej Piaseczny szturmem podbił polską scenę muzyczną. Jego piosenki nuciła cała Polska, a bilety na koncerty sprzedawały się jak świeże bułeczki. W tym roku wokalista obchodził 50. urodziny i z tej okazji postanowił wydać płytę "50/50". Co myśli o swoim sukcesie, karierze i jak wygląda proces tworzenia? Na te pytania muzyk odpowiedział dziennikarce programu UWAGA! TVN.