kariera

  kariera

  Wielu z nas postrzega pracę jako zło konieczne i żyje od weekendu do weekendu. Tak wcale nie musi być. Wystarczy tylko odnaleźć w sobie drzemiący talent i zacząć robić to, co naprawdę się kocha. Jak z teorii przejść do czynów? O tym opowiedziała nam Malwina Faliszewska, coach i trenerka budowania pewności siebie, autorka książki "Uwolnij swój talent".

  Daria Zawiałow to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek młodego pokolenia. Droga na szczyt była długa i kręta, ale potrzebna. Dziś artystka wydaje autorskie płyty, a bilety na jej koncerty rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Jak potoczyła się jej kariera?

  Neurokognitywistyka to nauka łącząca psychologię, neurobiologię i neuropsychologię. Nazywana jest nauką o umyśle. Poszukuje podłoża różnych procesów poznawczych i psychicznych, które zachodzą u człowieka. Studia z zakresu kognitywistyki zapewniają wiedzę na temat nauk społecznych i ścisłych, ponieważ są to studia interdyscyplinarne.

  "5 seconds of summer" to australijski zespół, który karierę zaczął dzięki publikowaniu swoich wersji popularnych utworów. Kilka lat od pierwszego takiego nagrania grupa grała już koncerty z najpopularniejszym boys bandem wszechczasów z zespołem One Direction. Dziś sami cieszą się wielomilionową rzeszą fanów i zawrotnym liczbami odsłon swoich własnych piosenek w sieci. Jak wspominają początki i kiedy pojawią się w Polsce? O tym rozmawiała z nimi Sandra Hajduk-Popińska.

  Miłośnicy twórczości Nataszy Urbańskiej z niecierpliwością oczekiwali na premierę drugiego studyjnego albumu artystki. Płyta "Rajd 44" trafiła na sklepowe półki w listopadzie 2021 roku i natychmiast spotkała się z uznaniem fanów. W Dzień Dobry TVN wokalistka zaprezentowała utwór "Linie" i opowiedziała o promującym go teledysku.

  Alicja Wieniawa-Narkiewicz do niedawna przykuwała uwagę mediów tylko ze względu na znaną siostrę. Teraz 18-latka rozwija swoją karierę aktorską, pracując na sukces i własne portfolio. Reporter dziendobry.tvn.pl, Oskar Netkowski, zapytał początkującą artystkę o kierunek, w jakim chce się rozwijać. Co zdradziła w trakcie swojego pierwszego wywiadu?