sandra kubicka

  Sandra Kubicka to jedna z tych gwiazd, która lubi, kiedy coś się dzieje. Dzięki swojej pracy zwiedziła niemal cały świat, a ze swoich podróży przywozi kolejne pamiątki. I nie mówimy to o magnesach. Modelka stawia na coś zdecydowanie odważniejszego, co zostanie z nią do końca życia... tatuaże. 

  Sandra Kubicka poznała blaski i cienie relacji damsko-męskich. Była w dwóch poważnych związkach, dwukrotnie zaręczona, ale też dwa razy cierpiała z powodu toksycznych narzeczonych.

  Gwiazda konsekwentnie dba o swoje zdrowie.

  Znana modelka zmaga się z zespołem policystycznych jajników.

  "Takie geny to skarb" - czytamy w komentarzach.

  Jak odtworzyć taką stylizację?

  Modelka opowiada o związku i hejcie: "Coraz gorzej to znoszę".

  Modelka oceniła pomysł byłej partnerki swojego ukochanego.

  "To nie jest tak, że wymuszam cokolwiek".

  Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. Teraz z sentymentem wracają wspomnieniami do swoich początków.

  Mieszkanie w Nowym Jorku jest marzeniem wielu osób. W programie Dzień Dobry TVN pojawili się modelka Sandra Kubicka, influencer Michał Wilczewski oraz pisarka Magdalena Żelazowska, którzy opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z tym wyjątkowym miejscem.

  "Może być postrzegana jako bardzo obraźliwa".

  Sandra Kubicka otworzyła się przed swoimi fanami w mediach społecznościowych i wyznała, że jest demiseksualna. Swoim wpisem zaskoczyła wielu obserwatorów, którzy mogli nie wiedzieć, co to właściwie oznacza.

  To dobry czas w życiu Sandry Kubickiej, ponieważ jest szczęśliwie zakochana. W związku z Aleksandrem Milwiw-Baronem czuje się spełniona i bezpieczna. Para myśli na poważnie o wspólnej przyszłości. Modelka za 5 lat chciałaby już być mamą.

  Sandra Kubicka od 3 lat zmaga się z zespołem policystycznych jajników. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" zdobyła się na szczere wyznanie. Opowiedziała o walce z insulinoopornością, wahaniach wagi i braku miesiączki. - Nie miałam cyklu jak normalna kobieta - mówi.

  Sandra Kubicka choruje na zespół policystycznych jajników zdradziła. W ostatnim poście umieszczonym w mediach społecznościowych modelka wyjawiła, jak przebiega jej leczenie oraz pochwaliła się sukcesem na drodze do zdrowia.

  "W trzy miesiące przytyłam prawie 17 kg"

  Sandra Kubicka otwarcie mówi, że cierpi na PCOS, czyli zespół policystycznych jajników. To przypadłość, z którą zmaga się co 10. kobieta w Polsce. Znana modelka chce dawać nadzieję, że choć objawy choroby są bardzo uciążliwe, to dzięki odpowiedniemu leczeniu i współpracy ze specjalistami, można skutecznie z nimi walczyć.

  Spekulacje fanów modelki i muzyka w końcu zostały potwierdzone. 12 października 2021 roku Sandra Kubicka opublikowała na swoim Instagramie oświadczenie, w którym przyznała, że jest w szczęśliwym związku z Baronem, członkiem zespołu Afromental.

  Wiele kobiet przyznaje, że czuje pociąg do mężczyzn, którzy wydają się nie do zdobycia. Co sprawia, że panie lgną do silnych i niedostępnych facetów? Dlaczego za wszelką cenę chcą się z nimi związać? W Dzień Dobry TVN na ten temat rozmawialiśmy z psycholożką Katarzyną Miller, dziennikarką Anną Zejdler i modelką Sandrą Kubicką.

  "Ma doświadczenie w gwiazdorskich związkach".

  Sandra Kubicka po raz kolejny zabrała głos na temat zmian w swoim wyglądzie. Wszystko to spowodowane jest chorobami, z którymi się zmaga. Niestety internautom ciągle brak empatii i nie odpuszczają - często zostawiają na jej profilu obraźliwe komentarze. Sandra postanowiła odnieść się do ich wpisów.

  Sandra Kubicka niejednokrotnie wypowiadała się na temat zmian swojego wyglądu. Wszystko to spowodowane jest chorobami, na jakie cierpi gwiazda. Mimo to internauci nie odpuszczają i często zostawiają na jej profilu niewybredne komentarze. Sandra postanowiła utrzeć im nosa. Powiedzieć, że ma dystans do siebie, to jak nie powiedzieć nic.

  Już 20 sierpnia w kinach pojawi się nowa polska produkcja pt. "The End". W rolach głównych wystąpią m.in. Tomasz Karolak, Aleksandra Popławska, Jarosław Boberek, Katarzyna Figura, Magdalena Lamparska, a także Sandra Kubicka. Czy modelka planuje zostać teraz aktorką?

  Sandra Kubicka co rusz dzieli się w sieci swoimi nowymi przeżyciami. Ostatnio widzieliśmy, jak modelka trenuje boks, czy próbuje swoich sił na torze wyścigowym. Ale nie tylko motocykle stały się jej nową pasją. Gwiazda odkryła nowy sport, który pochłoną ją bez reszty.

  Joanna Opozda i Antoni Królikowski kilka dni temu potwierdzili domysły fanów, którzy wyczekiwali ich powrotu do siebie. Towarzyskie rewelacje postanowiła skomentować Sandra Kubicka. Modelka nie jest przekonana, czy związek z byłym to najlepszy pomysł.

  Sandra Kubicka przeszła przez ostatni rok ogromną przemianę. Gwiazda wróciła na stałe do Polski, gdzie oddała się nowym pasjom. Życiowa metamorfoza sprawiła, że modelka zaakceptowała siebie i pokochała taką, jaka jest. - Wmawiano mi całe życie jaka mam być, jak mam się zachowywać i odzywać. Teraz chcę robić wszystko po swojemu - powiedziała.

  Sandra Kubicka to modelka z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Udowodniła to w swoim ostatnim poście, który zamieściła w mediach społecznościowych. Zażartowała w nim ze swoich perypetii miłosnych. Internauci od razu zasypali ją propozycjami. "Zapraszam na randkę" – czytamy.

  To już ponad rok odkąd czerwone dywany zwinęły się, a szelest starannie dobieranych kreacji gwiazd ucichł. Czy każda ze ściankowych stylizacji była udana? A może niektórych nigdy nie udało się pokazać i czekają w szafach na swój wielki moment? Sprawdziliśmy, czy gwiazdy tęsknią za wielkimi wyjściami i jak je wspominają.

  Sandra Kubicka od lat robi międzynarodową karierę jako modelka. Choć zawsze cieszyła się zgrabną i smukłą figurą, w ostatnim czasie przytyła kilkanaście kilogramów. Okazało się, że to objaw poważnej choroby, której nie wyleczy do końca życia. Co jej dolega?