sandra kubicka

    sandra kubicka

    Sandra Kubicka co rusz dzieli się w sieci swoimi nowymi przeżyciami. Ostatnio widzieliśmy, jak modelka trenuje boks, czy próbuje swoich sił na torze wyścigowym. Ale nie tylko motocykle stały się jej nową pasją. Gwiazda odkryła nowy sport, który pochłoną ją bez reszty.

    Poznali się, trochę przypadkiem, w Walentynki, zaiskrzyło. Są razem już od ponad 4 lat i niedawno się zaręczyli. Na pierwszy wspólny wywiad telewizyjny, przy okazji ich wizyty w Polsce, Sandrę Kubicką i Cedrica Gervais namówił Mateusz Hładki. Jaki jest ich zdaniem sekret udanego związku?

    Podobno życie w show-biznesie wiąże się z permanentną presją. Czy gwiazdy ją odczuwają? Jest to związane z wyglądem zewnętrznym czy raczej z ich działalnością artystyczną? Jak gwiazdy odreagowują stres? Czy presja może być dobra? Z gwiazdami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Coraz więcej Amerykanek chce się upodobnić do Melanii i Ivanki Trump. I są gotowe wydać na to fortunę. Co wyjątkowego jest w obu paniach? Jakie inne znane kobiety wyznaczają teraz trendy w wizerunku? Zastanawialiśmy się nad tym z gośćmi Dzień Dobry TVN: modelką Sandrą Kubicką i lekarzem medycyny estetycznej Bartłomiejem Kwiekiem.