seriale TVN

  seriale TVN

  Za każdą prawdziwą gwiazdą stoi jej agent. Wie o tym plejada polskich sław, która wzięła udział w zdjęciach do serialu Player Original opartego na francuskiej produkcji "Dix pour cent".

  Sędzia niespodziewanie trafi do szpitala.

  SerialCon to wydarzenie, które od wielu lat towarzyszy Festiwalowi Mastercard OFF CAMERA. To jedyne takie miejsce, w którym perspektywa fanowska łączy się z akademicką i branżową. Na wielbicieli telewizyjnych hitów czekają m.in. dyskusje panelowe przygotowane przez krytyków, dziennikarzy, naukowców, blogerów, podcasterów i youtuberów. Nie zabraknie także premier ulubionych seriali.

  Aparat na zębach, niezbyt twarzowe grasonki i obowiązkowo posklejana, przyklapnięta grzywka. Taką Anę Marię Orozco pokochał świat, poznając ją jako pierwowzór "Brzyduli". Choć serial doczekał się 200 adaptacji oraz musicalu, to aktorce nie udało się powtórzyć międzynarodowego sukcesu. Jak wygląda dziś?

  Obsada drugiego sezonu "Nieobecnych" zapowiada się wyjątkowo mocno. W zbliżających się odcinkach zobaczymy m.in. Karolinę Gruszkę. Aktorka w rozmowie z reporterem Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl, opowiedziała o swojej postaci. Czego musiała nauczyć się do roli?

  Danuta Stenka nie ma wątpliwości, że drugi sezon serialu "Nieobecni" zapewni widzom potężną dawkę emocji. Aktorkę na ekranie zobaczymy znacznie częściej, niż w pierwszej edycji produkcji. Tym razem historia zaginięcia będzie dotyczyła jej serialowej córki.

  "Poruszamy ważne problemy w sposób wyrazisty i dobry".

  Olivier Janiak, w programie "Co Za Wiosna", przedstawia formaty TVN, na które warto czekać. Wśród nich są także niezwykłe seriale. Co przyniesie widzom nadchodząca wiosna?

  Jak wybiera się aktorów do seriali?

  Katarzyna Żak od wielu lat znajduje się w czołówce najbardziej lubianych i cenionych aktorek. Jej komediowe role z łatwością zaskarbiły serca Polaków, zwłaszcza, gdy na ekranie pojawiał się także jej mąż - Cezary. Artystka w mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciem, na których jest w ramionach innego mężczyzny, kolegi z pracy. Internauci nie kryli rozbawienia.

  Serial "Skazana" – oryginalna produkcja Player.pl okazała się dużym sukcesem. W związku ze świetnymi wynikami oglądalności i dużą rzeszą fanów, platforma podjęła decyzję o kontynuacji. Oficjalna wiadomość ucieszyła widzów, którzy już nie mogą się doczekać, co wydarzy się w kolejnych odcinkach. Kiedy można się spodziewać premiery?

  Danuta Stenka, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, kończy 60 lat. Większość widzów kojarzy ją z roli zwariowanej Judyty z komedii "Nigdy w życiu!", ale aktorka na swoim ma dziesiątki kreacji. Oto produkcje, w których wystąpiła i zapisała się w historii kina, teatru i telewizji.

  Widzowie TVN będą mieli okazję zobaczyć finałowy odcinek serialu "Receptura". Z tej okazji Agnieszka Więdłocha opowiedziała o pracy na planie, która stała się dla niej niezwykłą podróżą w czasie. - Warszawa była Paryżem wschodu - mówi rozmarzona aktorka.

  Aktorka niczego nie ukryła.

  "To nie jest przyjemna strona tego zawodu".

  "Przedłużająca paznokcie dziewczyna nie jest do cna zła".

  Kończą się wakacje, lecz zaczyna się nowy sezon w stacji TVN. Nadchodzą jesienne premiery, gorące nazwiska i ciekawe programy, o których w Dzień Dobry Wakacje opowiedzieli dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak i dyrektor zarządzający platformy Player.pl, Maciej Gozdowski.

  Na platformie Player dostępny jest już nowy serial "Skazana" w reżyserii Bartosza Konopki. W roli głównej wystąpiła Agata Kulesza, która wcieliła się w postać niesłusznie oskarżonej o zabójstwo sędzi Alicji Mazur. Serial powstał na specjalne zamówienie serwisu Player.pl, gdzie co tydzień, aż do 19 października będzie dostępny kolejny z ośmiu odcinków.

  Zakończyły się zdjęcia do nowej produkcji obyczajowej TVN "Receptura". Ostatni klaps na planie serialu oznacza, że coraz bliżej do premiery! Stacja TVN podała właśnie konkretny termin.

  SerialCon to największa i najstarsza polska impreza poświęcona wyłącznie serialom. Tegoroczna edycja potrwa od 4 do 8 września w budynku Małopolskiego Ogrodu Sztuki, na Placu Szczepańskim w Krakowie oraz w sieci. Wydarzeniu patronuje serwis Player.pl.

  "Tajemnice miłości" to nowy codzienny serial, który już we wrześniu będą mogli oglądać widzowie TVN. O czym będzie opowiadał? O najpiękniejszym na świecie uczuciu, które niespodziewanie pojawia się w różnych momentach życia, o czym przekonają się bohaterowie produkcji.

  Zofia Wichłacz gra jedną z głównych ról w nowym serialu TVN pt. "Receptura". Młoda aktorka na swoim koncie ma już m.in. Orła oraz nagrody Festiwalu Filmowego w Gdyni za rolę w filmie "Miasto 44". Kogo zagra w nowej serialowej produkcji?

  To trudny czas dla Elizy i Jarka w "Na Wspólnej". W 3262. odcinku okazuje się, że biologiczny ojciec Jarusia chce odebrać go Bergom. Podczas pożegnania Hanusia będzie zrozpaczona. Co się wydarzy?

  Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków serialu "BrzydUla". Na opublikowanym przez Julię Kamińską zdjęciu na Instagramie widać serialowe bohaterki – Ulę i Anię, które eksponują swoje długie nogi. Czy żona Marka Dobrzańskiego jeszcze bardziej wypięknienie?

  ,,Receptura” to nowy serial, który od września można będzie oglądać w TVN oraz na Playerze. Jedną z głównych ról gra Jacek Koman, który wciela się w Jana Wedla, dyrektora Fabryki Czekolady. O swoim bohaterze i pracy na planie aktor opowiadał w Dzień Dobry TVN.

  Trwają zdjęcia do nowej produkcji obyczajowej TVN "Receptura". Serial będzie opowiadał o losach dwóch bohaterek – jednej, mieszkającej we współczesnej stolicy i drugiej, żyjącej w międzywojennej Warszawie. Obie podążą za tajemnicą inspirowaną przepisem na słodycz, który chcą zdobyć wszyscy. W części historycznej w roli głównej – powracająca na mały ekran – Agnieszka Więdłocha! Premiera "Receptury" odbędzie się już jesienią w TVN i na Playerze!

  Podczas gdy z anteny znikają kolejne produkcje z gwiazdorską obsadą, opowieści z życia codziennego z udziałem naturszczyków cieszą się niesłabnącą popularnością. Jak wygląda praca na planie "Ukrytej prawdy", kto może stanąć przed kamerą i z czym muszą zmierzyć się producenci serialu, sprawdził Adam Barabasz.

  Ulę nawiedzają koszmary, których nie potrafi zinterpretować. Czy kryje się za nimi coś więcej, niż tylko zły sen? Szykuje się ciężki dzień, w ciągu którego dojdzie do wielu niebezpiecznych pomyłek.

  U Stasia, synka Sonii lekarze podejrzewają bardzo poważną chorobę. Czy to wpłynie na decyzję Bartka o rozstaniu? W tym samym czasie Karolina i Radek dają się ponieść miłosnym uniesieniom - na ich szczęście nie może jednak patrzeć Klara, która za wszelką cenę będzie próbowała ich rozdzielić. Zobacz, co się dzieje u bohaterów serialu "Zakochani po uszy".

  Sprawy w serialu "Tajemnica zawodowa" nabierają rozpędu. W kolejnym odcinku, który jest finałem sezonu, emocje sięgną zenitu. Julia w końcu usłyszy od Andrzeja coś, co zmieni jej postrzeganie na sprawę męża. Co jeszcze wydarzy się w nowym serialu TVN?