Wyjątkowy odcinek serialu "Zakochani po uszy". Co nowego wydarzy się u bohaterów?

Zakochani po uszy

Od blisko 2 lat widzowie telewizji TVN7 mogą śledzić losy bohaterów serialu "Zakochani po uszy". Po wielu perypetiach bohaterów w końcu nadejdzie przełomowy moment - Asia i Piotr wezmą ślub i będą mieli dziecko! Co jeszcze się wydarzy?

"Zakochanych po uszy" - 220. odcinek

Przez długi czas nic nie wskazywało, że do tego przełomowego wydarzenia dojdzie. Joanna i Piotr, mimo wzajemnej miłości, nie mogli znaleźć wspólnej drogi do szczęścia. 220. odcinek w końcu sprawi, że wszystko się odmieni. Jego premiera już 6 października o 19:30. A co się w nim wydarzy?

Ci widzowie, co czekają, to chyba wiedzą, co się wydarzy - jest to dzień ślubu, czyli jakaś wielka klamra

- powiedział w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN odtwórca głównej roli Michał Meyer.
Niektórzy fani serialu oglądając jednak zwiastuny kolejnej serii wpadli w niemałą konsternację. Wszystko dlatego, że w niektórych ujęciach serialowa Asia jest w ciąży, a w innych nie. Katarzyna Grabowska zdradziła:

Myśmy tutaj próbowali zrobić tak, by nasi widzowie nie mieli zbyt długiej przerwy. Ponieważ rok jest ciężki i trudny dla wszystkich, w związku z tym musieliśmy tak popracować, żeby nie było zbyt długiej przerwy w emisji, stąd takie różne roszady i majstrowanie przy czasie. Ale myślę, że to jest w porządku i takie przyspieszenie może być ciekawe

Życie Grabowskiej i Meyera w Krakowie

Realizacja owego serialu wymagała również nie lada poświęceń od aktorów produkcji. Zarówno Michał, jak i Katarzyna musieli przeprowadzić się na ten czas do Krakowa. Dla odtwórcy roli Piotra była to duża zmiana, ponieważ wcześniej mieszkał w Warszawie. Z kolei okazuje się, że Grabowska wróciła do swoich korzeni.

Ja jestem z Krakowa i kocham Kraków. (...) To są powroty i zresztą strasznie miłe oraz pełne nostalgii. (...) Bardzo się cieszę, że miałam okazję tutaj wrócić również zawodowo

- wyznała w rozmowie z Piotrem Wojtasikiem.
Zobacz całą rozmowę z aktorami "Zakochanych po uszy":
Na planie pierwszego odcinka serialu "Zakochani po uszy" w 2019 roku. Zobacz wideo:
Zobacz też:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Autor: Sabina Zięba
Reporter: Piotr Wojtasik
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości