ślub

  - Jej pieniądze, jej decyzja - komentują internauci.

  Duchowny odpowiedział, a jego słowa oburzyły niektórych internautów.

  Wszystkie pary biorące udział w telewizyjnym eksperymencie, są już po ślubie. W 4. odcinku programu zobaczymy, jak nowożeńcy i ich goście bawili się na weselach.

  Wojtek i Agata Sawiccy od lat prowadzą bloga "Life on Wheelz". Na początku września para wzięła ślub. Co zmieniło się w ich życiu od tamtej pory? Miłość wciąż kwitnie, a małżonkowie wspólnie rozwijają nowe pasje. Agata właśnie rozpoczęła swoją muzyczną drogę. Na naszej scenie zaśpiewała utwór "Hej słońce".

  Piosenkarz opublikował zdjęcia z uroczystości.

  Jak się prezentowali? Nagranie zakochanych rozczuliło internautów.

  Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana był jednym z najhuczniejszych wydarzeń polskiego show-biznesu. W tym roku zakochani świętują 6. rocznicę małżeństwa. Pokazali pamiątkowe zdjęcia z uroczystości.

  "To jest piękne!"

  Abigail Kingston postanowiła podtrzymać tradycję i na swoim ślubie pojawiła się w sukni, która była w jej rodzinie od pokoleń. Kreację uszyto w 1895 roku i wcześniej miało ją na sobie aż 10 panien młodych.

  Zobacz, jak prezentowała się w białej sukni.

  Czy ślub był jego marzeniem?

  Podczas gdy jedne kobiety szyją kreacje na zamówienie bądź wybierają modele dostępne w salonach, inne zamawiają je przez Internet. Ostatnią opcję wybrała Madi. Wkrótce jej sukienka stała się hitem w sieci.

  Wesele to moment, do którego zakochani przygotowują się miesiącami. Nic więc dziwnego, że zależy im, aby tego dnia wszystko dopięte było na ostatni guzik. Kreacje, sala, dekoracje i wyborne menu. Jedno z małżeństw w dniu ślubu nie miało tyle szczęścia. Mimo ogromnej sumy wydanej na przyjęcie, goście już po 15 minutach zaczęli opuszczać salę. Co się wydarzyło?

  Wiele okazji wymaga formalnego i eleganckiego stroju – garnituru lub smokingu. W takiej sytuacji niemałe znaczenie mają również wszelkie dodatki, jak buty, kwiat w butonierce i oczywiście krawat bądź mucha. Na co jednak się zdecydować i czy są właściwie jakieś reguły?

  Nowe mieszkanie, wymagający teledysk i wielka miłość do Bartka i Krzysztofa. W życiu Saszan pojawiło się wiele zmian i zwrotów akcji.

  Jaki kolor kreacji będzie odpowiedni? Zapoznaj się z naszymi propozycjami.

  Ślub określany jest jako najpiękniejszy i zarazem najbardziej stresujący dzień w życiu. Dlatego makijażystka Kelly Mills zamieściła miniporadnik w formie nagrania dla przyszłych panien młodych. Jakie błędy najczęściej popełniają? O czym powinny pamiętać?

  Jennifer Lopez i Ben Affleck po raz drugi powiedzieli sobie "tak". Bajkowe wydarzenie zgromadziło znamienitych gości, wśród nich pojawili się znani aktorzy, prezenterzy i muzycy. Podczas uroczystości doszło do incydentu z udziałem mamy aktora. Co się wydarzyło?

  Tym razem gwiazdorska para postanowiła zorganizować huczne wesele, a co za tym idzie, świętować w licznym gronie przyjaciół i rodziny. Ceremonię zaślubin poprowadzi wieloletni przyjaciel piosenkarki.

  Sonali Chandra jest 35-latnią dziewicą i zamierza nią pozostać, aż do ślubu. Wartości, jakimi kieruje się kobieta, odstraszają potencjalnych kandydatów. - Powiedziałam jednemu z nich, że to będzie mój pierwszy raz. Po tym nie odpowiadał na moje telefony ani SMS-y - powiedziała.

  Pod filmem trwa gorąca dyskusja internautów.

  Spektakularna zemsta niedoszłego męża

  Organizacja ślubu to niełatwe wyzwanie. Zdarza się, że państwo młodzi skupiają się nie tylko na wyjątkowej oprawie wydarzenia, ale także przygotowaniu stosownej listy prezentów. Brytyjska influencerka, Carla Bellucci doszła do wniosku, że w ważnym dla niej dniu goście powinni wykazać się ponadprzeciętną hojnością. Gwiazda TikToka z wyprzedzeniem poprosiła bliskich o rezygnację z kupna niepotrzebnych gadżetów i przyszykowanie wyjątkowo grubych kopert z pieniędzmi. Zapłacić mają także osoby, które nie stawią się na weselu.

  26-letnia Ailiz Melina Zambrano Pinargote z Ekwadoru przeglądała zdjęcia swojego męża z dzieciństwa, gdy zauważyła coś niewiarygodnego. Jedną z fotografii podzieliła się w sieci.

  Miłośnicy programu "Ach, ten ślub!" mają powody do radości. Popularny format wraca na antenę TVN Style i z całą pewnością dostarczy widzom wiele niezapomnianych emocji.

  Mohamed Buya Turay to pochodzący z Sierra Leone piłkarz. Zawodnik niedawno nawiązał współpracę z nowym klubem Malmoe FF. Aby nie przegapić i nie spóźnić się na pierwsze zgrupowanie nowego zespołu zdobył się na wielkie poświęcenie. Mężczyzna zdecydował się opuścić swój własny ślub. Na uroczystości zastąpił go brat.

  Rozstanie z bliską osobą może prowadzić do podjęcia zaskakujących decyzji. Najlepszym tego dowodem jest historia TikTokerki, która po odejściu ukochanego mężczyzny postanowiła sfingować swój ślub.

  Które kolory kreacji będą odpowiednie? Podpowiadamy.

  Sara i Matt cierpieli na nieuleczaną chorobę Huntingtona.

  Czy łączona impreza to dobry pomysł?