serial

  Za nami kolejny odcinek serialu "Ród Smoka". Pojawiła się już zapowiedź 7. odcinka, który będzie można obejrzeć w najbliższy poniedziałek. Co wydarzy się w nadchodzącej części?

  Już teraz fani seriali "Gra o Tron" oraz "Ród Smoka" mają okazję skorzystać z niesamowitych atrakcji przygotowanych przez HBO na Wawelu w Krakowie. Jedną z nich jest Żelazny Tron. Co jeszcze zostało przygotowane?

  Przed nami kolejny odcinek prequela "Gry o Tron". Znów czeka nas skok w czasie, a na plan wkracza nowa obsada. Czego możemy spodziewać się po 6. odcinku serialu "Ród Smoka"? Kiedy i gdzie będzie można go oglądać?

  Czego po nowym sezonie mogą spodziewać się widzowie?

  Serial "Opowieść Podręcznej" inspirowany powieścią Margaret Atwood o tym samym tytule, doczekał się 5. sezonu. Gdzie można obejrzeć nowe odcinki? Ile ich będzie w nowym sezonie? Sprawdź daty premier.

  Nagrody Emmy 2022 zostały rozdane. Głównym zwycięzcą okazała się produkcja HBO - "Sukcesja", która została uznana za najlepszy serial dramatyczny. Wśród nagrodzonych znalazły się najważniejsze produkcje HBO i HBO Max. Jakie seriale zdobyły nagrody?

  Już wkrótce będzie można obejrzeć już 5. odcinek serialu "Ród Smoka", opartego na powieści R.R. Martina, "Ogień i Krew. Pieśń Lodu i Ognia". Rhaenyra będzie musiała podjąć ciężką decyzją. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Gdzie i kiedy go oglądać?

  Od początku września serial jest już dostępny na platformie Player.

  Przed bohaterami coraz trudniejsze decyzje, a akcja nabiera tempa.

  Kim są grani przez nich bohaterowie?

  W świecie filmu pojawiły się pojęcia, o których wielu z nas słyszało, ale nie do końca wie, co oznaczają. Należą do nich m.in. prequel, sequel i remake. Ich definicje przedstawiła w Dzień Dobry TVN dziennikarka Kaja Klimek. Zaprezentowała też przykłady kilku z nich.

  Na ekrany powracają uwielbiane przez widzów "Papiery na szczęście". O tym, co przyniosą nowe odcinki, opowiedzieli w Dzień Dobry TVN odtwórcy kluczowych ról.

  Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Skazana". Już od 15 listopada na platformie Player.pl będzie można obejrzeć drugi sezon tej produkcji. Twórcy podkreślają, że na widzów czeka wiele zwrotów akcji. W obsadzie pojawią się także nowe nazwiska.

  Monika Dawidziuk znana widzom z roli Amfisy Borkow z serialu "Skazana", obecnie walczy z zapaleniem opon mózgowych w jednym z gdańskich szpitali. Agata Kulesza i Ola Adamska, koleżanki gwiazdy z planu przekazały Dzień Dobry TVN, jaki jest stan zdrowia aktorki.

  "Był jedną z najbardziej radosnych osób, z jakimi pracowałem"

  "Na Wspólnej" to jeden z najchętniej oglądanych i najdłużej emitowanych seriali w polskiej telewizji. Widzowie od 20 lat śledzą losy mieszkańców najpopularniejszej ulicy w Polsce. Z okazji jubileuszu serial doczekał się nowej czołówki. Telewidzowie zobaczą ją już w poniedziałek, 29 sierpnia. Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Z jakimi trudnościami będą musieli się zmierzyć bohaterowie "Na Wspólnej"?

  "Na Wspólnej" to serial, który na antenie stacji TVN emitowany jest od 2003 roku. Produkcja nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością i każdego dnia przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. W najnowszym - 3478 - odcinku lojalność Basi wobec męża zostanie wystawiona na próbę. Czy uwierzy w zdradę męża?

  "Ród Smoka" to prequel niezwykle popularnej seriali "Gry o Tron" . Już cieszy się ogromną popularnością. Wielu fanów z niecierpliwością czeka na kolejne odcinki. Główna historia zaprowadziła miłośników w miejsca, gdzie kręcono poszczególne sceny. Gdzie kręcono serial "Ród Smoka"? Które miejsca będą mogli odwiedzić fani?

  Serial "Na Wspólnej" nieprzerwanie przyciąga przed ekrany miliony widzów. W premierowym, 3476. odcinku Janek będzie musiał ponieść konsekwencje swojego wybryku. Jaka kara czeka chłopaka?

  Za nami - długo wyczekiwany - premierowy pokaz serialu "Ród Smoka". W wydarzeniu wzięła udział cała plejada gwiazd, w tym m.in. Piotr Kędzierski, który w rozmowie z Karoliną Kalatzi, redaktorką dziendobry.tvn.pl, opowiedział, jakim jest typem widza. Czy czeka na wszystkie odcinki, by obejrzeć je naraz? A może dawkuje sobie przyjemność?

  Na platformie HBO Max pojawił się już pierwszy odcinek.

  "Czuję, że coś z tego może wyniknąć".

  Niezwykła historia Liliany Głąbczyńskiej-Komorowskiej.

  Serial opowiada historię nieco roztargnionej policjantki, której przyjdzie współpracować z niezwykle inteligentnym, ale niepotrafiącym nawiązywać kontaktów z ludźmi tytułowym Herkulesem.

  Czy Alicja Mazur w końcu wyjdzie z więzienia?

  Denise Dowse dwa tygodnie temu zapadła w śpiączkę. Siostra aktorki przekazywała fanom na bieżąco informacje o jej stanie zdrowia. Niestety, ostatnia z wieści jest wyjątkowo smutna. Gwiazda znana m.in. z "Beverly Hills, 90210" zmarła.

  - Czy jestem złą matką - zapytała.

  "Na Wspólnej" to serial, który emitowany jest przez stację TVN nieprzerwanie od 2003 roku. W premierowym 3474. odcinku Kuba zostanie oczyszczony ze wszystkich zarzutów. Jakie wnioski z całego zajścia wyciągnie chłopak?

  Natasza Parzymies - autorka międzynarodowego hitu "Kontrola" - została wyróżniona przez tygodnik "Variety". Na liście obok polskiej reżyserki znalazły się m.in. aktorka Olivia DeJonge, która zagrała w filmie "Elvis" oraz aktywistka Lily D. Moore. Oficjalne przedstawienie laureatów odbyło się podczas uroczystej gali w Los Angeles.

  Artystka zmarła 14 lipca, w wieku 71 lat.