Natalia Szroeder

  Natalia Szroeder

  Gdzie zacierają się granice pomiędzy inspiracją a plagiatem? Wygląda na to, że odpowiedź na to pytanie szczególnie interesuje zespół Unicat, który zarzuca Natalii Szroeder powielenie ich pomysłu na teledysk. Na dowód muzycy dzielą się porównaniem obu klipów. Czy piosenkarka faktycznie zainspirowała się ciut za mocno?

  O nowej płycie świętach i ... rapie, Kindze i Piotrowi, opowiedziała Natalia Szroeder. A specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN, na naszej scenie, zaprezentowała swój nowy singiel - "Parasole". Posłuchajcie!

  Natalia Szroeder nagrała teledysk do piosenki "Parasole". Na planie klipu wokalistce towarzyszyła dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek. O czym opowiada piosenka? Czy utwór bazuje na osobistych doświadczeniach gwiazdy? Natalia scenariusz do teledysku napisała sama. Gdzie szukała inspiracji? Ile trwa praca na planie? Szroeder w rozmowie z Basią przyznała, że jest bardzo kochliwa. Czy w show-biznesie trudno jest utrzymać relację z mężczyzną?

  Każdy artysta ma swoją muzę. Czyją inspiracją stały się: Edyta Zając-Rzeźniczak, Maja Sablewska, Monika Olejnik, Jessica Mercedes, Zofia Ślotała, Katarzyna Warnke, Natalia Szroeder, Hanna Lis i Agnieszka Woźniak-Starak? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na pokazie pełnym projektantów mody i ich artystycznych muz. Jak myślicie, trudno być muzą?

  Pod koniec października tego roku do sklepów trafiła debiutancka płyta Natalii Szroeder zatytułowana NATinterpretacje. W Dzień Dobry TVN z wokalistką rozmawialiśmy o wydarzeniu, które pchnęło jej karierę do przodu, płycie i piosenkach chwytających ją za serce. Na naszej scenie artystka zaprezentowała trzeci promujący album singiel „Powietrze”, a na czacie odpowiadała na pytania naszych widzów.