Dorota Wellman

  Dorota Wellman to jedna z tych dziennikarek i prowadzących Dzień Dobry TVN, którą widzowie uwielbiają. Razem z Marcinem Prokopem tworzy niesamowity duet - energia, którą przekazują nam podczas porannego programu potrafi poprawić humor. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl dziennikarka opowiedziała o przyjaźni w świecie show-biznesu. Zdradziła również, za co najbardziej ceni swoją pracę. 

  "Kto będzie uczył nasze dzieci?"

  Aktorka pokazała, jak wygląda miasto, które jest jej domem.

  Jak zrobić pyszne choriatiki, zapiekaną fetę, klefiko czy omdlałego imama? Sprawdź proste przepisy krok po kroku.

  Marcin Prokop lubi działać spontanicznie i nie boi się podejmować nowych wyzwań. Czasami jednak brawura może wpędzić w kłopoty. Jakie?

  W minionym roku przygotowaliśmy dla widzów Dzień Dobry TVN ponad 1200 materiałów i relacji na żywo. Z kamerami odwiedziliśmy Amerykę Północną i Południową, Azję i Afrykę. Rozmawialiśmy z Lady Gagą, Danielem Craigiem i wiele innymi światowymi gwiazdami. Byliśmy tam, gdzie działy się rzeczy ważne.

  Dorota Wellman opowiedziała, co najbardziej ceni w swoim mężu. Zdradziła też zabawną anegdotę na temat Krzysztofa Wellmana.

  Jak prezenterka Dzień Dobry TVN odnajdzie się u boku innego prowadzącego?

  Podczas tegorocznej edycji wydarzenia See Bloggers wśród wielu znakomitych prelegentów wystąpi Dorota Wellman. Poprowadzi panel TVN Style pod hasłem "Inspirujące kobiety".

  "Mieszczę się mojemu synowi pod pachą".

  Co tym razem wydarzyło się w studiu?

  "Co było dalej?" to cykl Dzień Dobry TVN, w którym liczy się kreatywność widzów. Tym razem przygotowaliśmy fragment programu z udziałem Sebastiana Olmy, Marcina Prokopa i Doroty Wellman.

  Czy poczuła się urażona? - Zajmę się tym inaczej - zapowiedziała.

  Czego potrzebują teraz nasze rośliny doniczkowe?

  Dorota Wellman w pracy spotyka się z wieloma kobietami, które mogą być inspiracją dla innych. Pokazuje je także w swoim programie, na antenie TVN Style. W rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl, Karoliną Kalatzi, opowiedziała o tym, jak kobiety powinny wspierać się wzajemnie.

  Dorota Wellman jest inspiracją dla wielu kobiet. W swojej pracy spotyka się z nimi i słucha ich historii. Od zawsze mama była dla niej przykładem kobiety, która potrafiła walczyć o swoje prawa. Wartości, które dziennikarka wyniosła z domu, przekazuje dziś swojemu synowi. Dla niej najważniejsze są szacunek oraz równe traktowanie.

  "Ja jestem od tego, żeby zabezpieczać teren".

  "Szukam mądrych kobiet, kręcą mnie takie kobiety niezwykle. Nie ma dla mnie znaczenia czy są młodsze czy starsze ode mnie, z większym czy mniejszym doświadczeniem".

  Kto przyjeżdża do biura pierwszy, a kto najwięcej czasu spędza u makijażystek? Jesteście ciekawi? Oto kulisy programu Dzień Dobry TVN.

  "Nikt tego wieczoru nie może czuć się samotnie".

  "Nie ma wolności bez wolnych mediów"

  "Dziewczynka to jest siła"

  Dzień Dobry TVN spełnia marzenia widzów w ramach cyklu "Dzień dobry, tu kurier". Tym razem prowadząca Dorota Wellman postanowiła spotkać się z panią Jolantą, która walczy z nowotworem. Bardzo chciała osobiście poznać cenioną dziennikarkę i z nią porozmawiać.

  Kwota robi wrażenie.

  Akcja charytatywna "Podaruj misia temu kogo kochasz" niebawem rusza po raz 16. Limitowaną, świąteczną edycję misiów będzie można kupić w drogeriach Rossmann w całej Polsce już od 1 grudnia. Sprzedaż kosztujących 50 zł zabawek wesprze budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, które powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka. Jakie pluszaki będą dostępne w tym roku?

  Aleksandra Karolina Wiśniewska o pomaganiu na wojnie.

  Dorota Wellman jest jedną z nielicznych gwiazd, które nie mają kont w mediach społecznościowych, ale prowadząca Dzień Dobry TVN jest pełna podziwu dla tych, którzy wykorzystują je w sposób pożyteczny. Nie kryje jednak zdziwienia tym, że niektórzy pokazują w sieci rzeczy prywatne, błahe i zupełnie niepotrzebne.

  Anna Przybylska odeszła 7 lat temu.

  1 września wystartował kolejny, jesienny sezon Dzień Dobry TVN. Program ponownie wita swoich widzów od 8:00 rano. Na antenę wracają dobrze znane cykle, ale nie zabraknie też nowości. Sprawdźcie, co was czeka w nowym sezonie! Czym zaskoczą prowadzący Dzień Dobry TVN?

  Agnieszka Sikora przez lata była dziennikarką. Postanowiła porzucić telewizję, aby zacząć pomagać osobom narażonym na bezdomność i wykluczenie społeczne. Założyła Fundację Po Drugie, która stała się bezpieczną przystanią dla wielu młodych ludzi.