Horoskop na 2024. "Będzie to rok niezwykły, na długo zapisze się w historii ludzkości"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co przyniesie 2024 rok?
Co przyniesie 2024 rok?
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Szykuje się nam rok potrójnej mocy! Ludzkość dawno nie widziała tak intensywnych wpływów. Prawie cała planeta pójdzie na wybory i to nie tylko w dosłownym sensie, ale przede wszystkim jeśli chodzi o świat energii i symboli. To, co wybierzemy teraz jako życiową opcję i duchowy priorytet, będzie miało długofalowe i bardzo drastyczne skutki. Horoskop na 2024 rok przedstawiła w Dzień Dobry TVN astrolog Merkurja.

Horoskop. 2024 to rok potrójnie wielki!

Po pierwsze nadchodzący rok w porządku chaldejskim jako patrona ma Słońce, a to ciało niebieskie jest według reguł tradycyjnej astrologii najmocniej działającym w horoskopie elementem.

Po drugie jest to rok ,,ósemki’’ uznawanej według prawideł numerologii za najmocniejszą wibrację wśród cyfr.

Po trzecie w chińskim porządku i za arkanami astrologii Wschodu, będzie to rok Drewnianego Smoka, który jest uznawany za najmocniejszy wśród chińskiego zodiaku.

To nie przelewki. Szykują się ogromne zmiany, ale na szczęście jest wielka szansa na to, że pójdą one w dobrym kierunku. W każdym razie wzrost mocy i kosmicznych energii oraz przyspieszenie wydarzeń będzie potężne.

- Będzie to rok niezwykły, pamiętny, rok, który na długo zapisze się w historii ludzkości. To będzie rok niezwykłych przemian, napięć wiosennych. Wszyscy staniemy przed nowymi wyzwaniami. Takiego mocnego roku nie było od dawna. Kto potrafi korzystać z tej energii, to będzie miał niesamowity rok - powiedziała Merkurja.

Horoskop na 2024 rok. Wiosna okresem ogromnych napięć

Kiedy tylko rozpocznie się nowy rok astrologiczny (21.03), zaznamy raptownego i bardzo bezkompromisowego przyspieszenia zmian. Dwa zaćmienia Księżyca (25.03) i Słońca (8.04) oraz koniunkcja pomiędzy Jowiszem a Uranem (21.04) spowodują, że nowe sytuacje obrócą nasze dotychczasowe plany i ustalenia o 180 stopni. Trzeba będzie się dostosować do nowej rzeczywistości geopolitycznej.

Mocne wpływy i tendencje do walki o władzę są wynikiem numerologicznej ósemki, która zachęca do bezpardonowego przejmowania stołków i zabiegania o finanse.

Największa planeta naszego Układu Słonecznego, czyli Jowisz, opuszcza znak spokojnego i stabilnego Byka i od 26. maja przechodzi do znaku Bliźniąt, który jest bardziej nieobliczalny i zmienny.

- W czerwcu Jowisz zmienia znak z Byka na Bliźnięta. Bliźnięta będą miały swój czas życiowy - podkreślila astrolog.

Horoskop na 2024 rok - Co pozytywnego nas czeka w tym roku?

W tym roku planeta odpowiadająca za miłość i jakość relacji czyli Wenus, nie cofa się ani razu! To sprzyja zakochanym i może tworzyć odpowiednią aurę do zawierania związków małżeńskich. Jowisz wkraczający na 12 miesięcy do znaku Bliźniąt (od 26. maja) pomoże w wypracowaniu dialogu i kompromisu oraz da pole do intelektualnych rozwiązań. 

Co przyniesie nowy rok? - 2024 w skrócie

 • wzrost znaczenia energii odnawialnej
  • ogromne namiętności zarówno w polityce, jak i życiu prywatnym
   • wzrost zazdrości i namiętności w intymnych relacjach
    • każdy będzie chciał być gwiazdą, wysyp nowych celebrytów
     • wiosną Chiny będą na ustach całego świata
      • to będzie bardzo suchy i gorący rok
       • padnie nowy rekord temperatury na Ziemi
        • ogromne wzrosty, następnie olbrzymie spadki na rynkach finansowych
         • nagła zmiana władzy w kilku mocarstwach
          • mocna rywalizacja gospodarcza między krajami
           • starcie cywilizacji Zachodu i Wschodu

            Horoskop na 2024 rok. Ważne wydarzenia astrologiczne

            • 21.01 – Pluton ponownie wchodzi do znaku Wodnika, będzie w nim przebywał do 2.09
             • 10.02 – Nów Księżyca w znaku Wodnika i początek Nowego Chińskiego Roku pod patronatem Drewnianego Smoka
              • 25.03 – pierwsza, wiosenna Pełnia Księżyca w znaku Wagi i zaćmienie Srebrnego Globu
               • 8.04 – całkowite zaćmienie Słońca widoczne w Ameryce Północnej i Nów Księżyca w znaku Barana
                • 21.04- koniunkcja Jowisza z Uranem w znaku Byka, zawirowania gospodarcze, rewolucyjne przejmowanie władzy, szczególnie na Wschodzie
                 • 26.05 – Jowisz opuszcza znak Byka, aby obdarować swoją obecnością znak Bliźniąt, w którym zagości do 9.06.2025 roku, będzie lżej, swobodniej, łatwiej o dialog i dyskusję
                  • 2.09 – Pluton wkracza ruchem wstecznym do znaku Koziorożca, w którym pozostanie do 19.11
                   • 18.09 - Pełnia Księżyca i częściowe zaćmienie Srebrnego Globu w znaku Ryb, co może po raz kolejny zwrócić oczy świata na kościół chrześcijański
                    • 2.10 – Nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca w znaku Wagi
                     • 19.11 – Pluton wkracza do znaku Wodnika, w którym zagości nieprzerwanie aż do 9.03.2043 roku

                      Horoskop roczny na 2024 rok dla wszystkich znaków zodiaku

                      Horoskop na 2024 rok - Baran

                      Baran (21 marca - 19 kwietnia)

                      Szanse

                      W ciągu najbliższych miesięcy wyjdziesz ze stagnacji, przestaniesz dreptać w miejscu, dokończysz coś co przez lata było w stanie wiecznego ,,rozgrzebania’’. Postanowisz pokazać światu, że jesteś konsekwentny i zdyscyplinowany, że potrafisz coś więcej niż tylko krótkotrwałe zrywy. Staniesz z otwartą przyłbicą wobec swoich zajadłych wrogów i… odniesiesz spektakularne zwycięstwo. Wiosną czekają cię dwa ogromne zaćmienia mające bezpośredni wpływ na twoje życie – zaćmienie Księżyca w znaku Wagi oraz całkowite zaćmienie Słońca w twoim znaku zodiaku (8.04). To może całkowicie poprzekładać pionki na twojej życiowej szachownicy, ale okaże się, że na to właśnie czekałeś. Od końca maja, dzięki wsparciu Jowisza ze znaku Bliźniąt poczujesz apetyt na wielki świat. Możesz zacząć emigrować po nowe, pasjonujące doświadczenia. W 2024 roku wrócisz na studia lub zaczniesz kolejne.

                      Trudności

                      Jeśli chodzi o zdrowie, to powinieneś uważać w lipcu, ponieważ koniunkcja Marsa i Urana w znaku Byka będzie narażać cię na kontuzje i fizyczne urazy. Osłabi cię również męcząca Pełnia Księżyca w twoim znaku (17.10), która połączy swoje wpływy z Chironem i Eris. W ostatnie dwa miesiące 2024 roku okaże się, że coś zaniedbałeś i nie dopełniłeś jakichś formalności. Urząd się upomni.

                      Finanse

                      W finansach czeka cię rok rozwijania własnego biznesu. Jowisz w znaku Bliźniąt od końca maja da szczęście do inwestorów z pieniędzmi. Mówiły jaskółki, że niedobre są spółki, ale ciebie się to w drugiej połowie 2024 zupełnie nie tyczy.

                      Będziesz mieć pomysły na jakąś dochodową działalność i nie warto się długo nad tym zastanawiać.

                      Partnerstwo

                      Rok Słońca przyniesie dużo zmian w partnerstwie, przed tobą nietuzinkowe układy sercowe.

                      Nie wszystko będzie takie jak się spodziewasz, miłość może zmienić się w przyjaźń, a koleżeńska zażyłość w coś więcej. Zupełnie nowa osoba na twojej orbicie pojawi się w sierpniu i od razu zamiesza. We wrześniu znajomość biznesowa przerodzi się w gorącą namiętność.

                      Horoskop na 2024 rok - Byk

                      Byk (20 kwietnia - 20 maja)

                      Szanse

                      Jeśli tylko uwierzysz w siebie, dokończysz stare projekty, które spisałeś już na straty. W pierwszej połowie roku trzeba wykazać się odwagą. Jowisz kończący pobyt w twoim znaku zodiaku, mobilizuje cię do wykorzystania jego niezwykłego wsparcia i mocy! Na kolejną okazję poczekasz 11 lat. Sądzę, że nie warto tego odkładać, a ty? Do niezwykłych plusów roku 2024 z pewnością należy fakt, że opiekująca się tobą Wenus ani razu się nie cofa, zatem ty również nie powinieneś.

                      Jowisz w maju przesunie się do znaku Bliźniąt i uda ci się bez wysiłku schudnąć z tych kilku, wiecznie przeszkadzających ci kilogramów. Ponieważ w twoim znaku nadal przebywa Uran i w drugiej połowie kwietnia będzie w ścisłej koniunkcji z Jowiszem, nareszcie spalisz za sobą jakiś most i zerwiesz toksyczne relacje, w pacy, koleżeństwie lub pożegnasz się z nałogiem.

                      Trudności

                      Nie lubisz się ruszać z miejsca, ale Pluton ze znaku Wodnika naciska na przeprowadzkę. Może chodzi po prostu o zamianę adresu na papierze i przemeldowanie? Nawet jeśli trzeba będzie porzucić firmę, przecież zmiana pracy to nie koniec świata! Uważaj, ponieważ brak kompromisu i elastyczności z twojej strony, grozi w lutym zerwaniem relacji.

                      Finanse

                      Dzięki dobrej koniunkturze do maja zaoszczędzisz więcej, niż przypuszczasz. W lato będzie cię stać na dalekie podróże. Jeśli masz smykałkę do gry na giełdzie koniecznie wypróbuj swoje szczęście w drugiej połowie kwietnia. 20-25 kwietnia to czas ogromnych zmian na rynkach. Jesienią zrobisz porządną inwestycję w nieruchomości.

                      Partnerstwo

                      Najwyższy już czas, aby zdecydować się czy idziecie razem czy osobno. Dla ciebie 2024 to rok ślubu, zaręczyn bądź rozstania i rozwodu. Trzeba zacząć nowy rozdział w miłości. Samotne Byki poczują miętkę do kogoś nowego w maju. Maj tradycyjnie jest dla ciebie miesiącem spełnionych uczuć, w tym roku w ulubionym miesiącu masz do dyspozycji Słońce, Wenus, Jowisza i Urana, więc nie ma mocnych…

                      Horoskop na 2024 rok - Bliźnięta

                      Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

                      Szanse

                      W drugiej połowie 2024 roku największa planeta naszego Układu Słonecznego zaprasza cię do tańca. Niezwykle szczęśliwe zbiegi okoliczności będą do twych usług w czerwcu, ponieważ Słońce, Merkury, Wenus i Jowisz pomogą ci olśnić, kogo tylko zechcesz. Nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych, zbyt ambitnych zadań i zbyt luksusowych przedmiotów. Żyjesz pełnią życia.

                      Pamiętaj, że Jowisz 26.05 wkracza do twojego znaku aż na 12 miesięcy, więc nie musisz wykorzystywać całej jego mocy w najbliższe wakacje.

                      Tak czy inaczej będziesz na walizkach, czekają cię bardzo szczęśliwe podróże.

                      Bardzo prawdopodobne, że w lato lub wczesną jesienią zamienisz auto na lepsze.

                      Trudności

                      Mimo dużych zasobów planetarnych energii nie lekceważ wpływu kwadratury Saturna ze znaku Ryb. Możliwe kłopoty ze stawami, kośćmi lub zębami. Przeszkadzasz komuś na stanowisku, będziesz na wojennej ścieżce z tymi, którzy są u władzy.

                      We wrześniu Słońce wraz z Pełnią Księżyca w Rybach (18.09) utworzy kwadraturę i zmusi cię do treningów i większej dyscypliny.

                      Finanse

                      Nie powinieneś się martwić o stan portfela, ponieważ pieniądze same będą się prosiły, abyś je podniósł, Bliźniaku. Z impetem wejdziesz w lukratywną spółkę. Dobrym zrządzeniem losu ktoś z dużym kapitałem zdecyduje ci się pomóc. W tym roku masz szczęście do wygrywania w loteriach i konkursach.

                      Partnerstwo

                      Nowe, interesujące znajomości posypią się jak z rękawa. Bardzo możliwa miłość z podróży lub na uniwersytecie. Letnie miesiące to więcej flirtów i gorących relacji. Za sprawą Jowisza, który poszerza horyzonty pojawi się uczucie z inną kulturą w tle. W tym roku będziesz mieć dylemat czy zostać w tym co znane, czy rzucić się na głęboką wodę w w nowe.

                      Horoskop na 2024 rok - Rak

                      Rak (21 czerwca - 22 lipca)

                      Szanse

                      Wszystko zacznie się układać lepiej niż sądzisz, Raku. Już od pierwszych dni Nowego Roku wyjdziesz z psychicznego dołka. Postanowisz sobie, że nie będziesz oglądał się za siebie i dążył do zrozumienia przeszłości. Jowisz rusza do przodu, a Ty przestaniesz się zamartwiać i weźmiesz się za konkrety. Saturn w znaku Ryb już dłuższy czas monitoruje twoje postępy i przez cały rok 2024 wspiera cię swoim porządkującym wpływem. Z sukcesem będziesz kontynuować swoje życiowe reformy, a w szczególności te dotyczące miejsca zamieszkania. W marcu zrobisz porządek ze swoim stanem zdrowia i zaległymi zabiegami, których nagle przestaniesz się obawiać.

                      Trudności

                      W tym roku będziesz musiał zmierzyć się z kilkoma zaćmieniami, które nie będą odbywały się w harmonijnym położeniu. Już w marcu zaćmienie Księżyca w znaku Wagi (25.03) przyniesie osłabienie i zmęczenie. W drugiej połowie roku, pod wpływem zaćmienia Księżyca w znaku Ryb (18.09) będziesz mieć tendencję do hipochondrii i zaczniesz wynajdywać sobie choroby. Narzucisz sobie jakieś restrykcje i przesadnie zadbasz o swoją kondycję fizyczną.

                      Finanse

                      Saturn w Rybach da trafne zakupy do domu. W marcu Słonce w Rybach przyniesie sukcesy w miejscu pracy. Bardzo możliwe awanse i podwyżki już od końca lutego. Uważaj w kwietniu i maju, bo jeśli w coś zainwestujesz, to może się to nie zwrócić. Chwilowego kłopotu narobią we wrześniu sprawy biurowe. Pod wpływem zaćmienia Księżyca w znaku Ryb (18.09) dasz się komuś zwieść i możesz pożyczyć dużą kwotę.

                      Partnerstwo

                      2024 to idealny rok na małżeństwo, zaręczyny bądź inne przysięgi i długotrwałe zobowiązania.

                      Jeśli tego pragniesz to dokona się powiększenie rodziny, które wszystkim przyniesie szczęście.

                      Pod wpływem Jowisza w znaku Byka będziesz chciał się ustatkować, ale w drugiej połowie roku, kiedy ten gazowy olbrzym przejdzie do znaku Bliźniąt możesz ulegać rożnym pokusom.

                      Horoskop na 2024 rok - Lew

                      Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

                      Szanse

                      Przed tobą niezapomniany, mocny i wyjątkowo ciekawy rok. W porządku planetarnym to właśnie Słońce przejmuje teraz patronat nad 2024, a nie trzeba ci dwa razy tłumaczyć, że to ciało niebieskie jest twoim zodiakalnym opiekunem. Możesz się zatem czuć wyróżniony i uprzywilejowany. Po trudnych miesiącach 2023 roku i serii testujących cię zaćmień Słońca i Księżyca w znaku Byka i Skorpiona, przyszedł czas na lepsze wpływy. Można powiedzieć, że niebo się teraz uśmiechnie i nareszcie jesteś pod ochronnym, planetarnym parasolem. Wiosną uzyskasz jakieś ważne uprawnienia, w lato kupisz nieruchomość, a w drugiej połowie roku zalśnisz wysoko, jeśli chodzi o karierę zawodową.

                      Trudności

                      Uważaj na ludzi, z którymi zbyt szybko się spoufalasz, ponieważ szykuje się niekorzystne sąsiedztwo. W kwestiach sercowych będą cię męczyć szybkie zmiany nastrojów. To sprawka Jowisza w znaku Bliźniąt. Możesz przeżywać dużo nadmiernych emocji – może to tarczyca? Lepiej to przebadać i sprawdzić.

                      Finanse

                      W twoim portfelu również więcej banknotów i to o pokaźnych nominałach, ale pierwsza połowa roku przyniesie nadprogramowe wydatki. Możliwe koszty poniesione na remonty i naprawy.

                      Na szczęście druga połowa roku da niespodziewane i solidne wpływy z różnych dodatkowych zajęć lub zleceń.

                      Partnerstwo

                      Jowisz w sprzyjającym ci położeniu zapewni rozrywkę, sercowe powodzenie i nowe osoby wokół. Wakacje będą pełne flirtów i zabawy. W lipcu Wenus znajdzie się u ciebie w znaku, więc jeśli jesteś samotny to romantyczna miłość przyjdzie nad morzem. Nawet Lwy w związkach będą miały wzięcie, bo odezwie się ktoś ze szkolnej ławy, kto bardzo ciepło cię wspomina.

                      Horoskop na 2024 rok - Panna

                      Panna (23 sierpnia - 22 września)

                      Szanse

                      Twoją formę, kompetencje i uprawnienia nadal szlifuje Władca Pierścieni z opozycyjnego znaku Ryb. Jeśli miałaś kłopoty z uzyskaniem jakiś zaświadczeń, to w tym roku zdasz/zaliczysz coś co było dla ciebie dużym, psychicznym obciążeniem. Spadnie ci kamień z serca i… z wątroby. Jeśli uskarżałaś się na bóle woreczka żółciowego, to jakoś uda się tej dolegliwości pozbyć. Być może radykalnie. W kontaktach z innymi zniknie chaos i wyparują jak kamfora zagmatwane sprawy z przeszłości. W 2024 roku w pełni odzyskasz kontrolę nad swoim życiem. Wiosenny dobry ruch Saturna przyspieszy twoje odważne kroki zawodowe i edukacyjne.

                      Trudności

                      Z powodu obecności Neptuna w twoim sektorze partnerstwa nadal nie umiesz komuś twardo odmówić. Jesteś zbyt pobłażliwa dla osób, które mogą same pracować na swoje utrzymanie. Do połowy roku ktoś cię wykorzystuje, w tym również finansowo. Powinnaś sobie uświadomić, że za mocno angażujesz się w pomoc rodzinie. Zaćmienie Księżyca w znaku Ryb (18.09) doprowadzi pewną sytuację do skraju i może się obudzisz.

                      Finanse

                      Jeśli chodzi ośrodki finansowe, którymi dysponujesz dla siebie, będziesz gospodarna i rozsądna. W trakcie pobytu Jowisza w znaku Byka (do 26.05) zaoszczędzisz, mądrze ulokujesz pieniądze i nie będziesz wydawać na zbytki. Generalnie cały 2024 to dobry rok dla twojego portfela, ale musisz uważać na to w jaki sposób pomagasz bliskim i czy naprawdę jest to wychowawcze? Nie skąp sobie na przyjemności i prozdrowotne zabiegi.

                      Partnerstwo

                      Chociaż masz pragnienie, aby się ustabilizować, to w pierwszych miesiącach roku nic z tego. Saturn w twoim sektorze partnerstwa widziałby nawet obrączkę na twej dłoni, ale do końca czerwca w miłości jest burzliwie. Bardzo możliwe rozstania, powroty i udział osób trzecich, które namieszają w twoim związku. Kiedy złośliwa Lilith opuści twój znak zodiaku, od lipca wszystko się wyjaśni, pogodzisz się, odnajdziesz drogę do serca ukochanej osoby i zaznasz szczęścia;

                      Horoskop na 2024 rok - Waga

                      Waga (23 września - 22 października)

                      Szanse

                      Pamiętaj o pewnej żelaznej zasadzie, a wszystko w tym roku powinno się udać – jeśli otrzymujesz jakieś propozycje w podróży, to zanim je odrzucisz, weź chociaż numer telefonu. W 2024 roku wiele ważnych i pożytecznych spraw zadzieje się wtedy, kiedy będziesz przemieszczać się z miejsca na miejsce. Jowisz w znaku Bliźniąt od czerwca obsypie cię prezentami okaże się, że poradzisz sobie z każdym finansowym kłopotem. W drugiej połowie roku zacznie się również okres wzmożonych podróży służbowych. Połączysz przyjemne z pożytecznym i zwiedzisz pół świata.

                      Trudności

                      Szykują się dwa poważne zaćmienia, które będą rzucać cię na głęboką wodę. 25. 03 zaćmienie i Pełnia Księżyca w twoim znaku ostawi na ostrzu noża kwestie rodzinne. 2.10 zaćmienie Słońca i Nów Księżyca w twoim znaku może cię psychicznie osłabić. Toksyczne osoby zmanipulują cię bardziej niż myślisz i mogą pojawić się kłopoty w relacjach.

                      Finanse

                      Jowisz w znaku Bliźniąt ześle całe mnóstwo zawodowych ofert, więc na stan portfela nie będziesz narzekać. Pieniądze popłyną z rożnych źródeł, ale jak łatwo przyszło, tak łatwo poszło. W tym roku masz słabą wolę, jeśli chodzi o zachcianki i zapotrzebowanie na luksusy. Po prostu będziesz rozrzutna.

                      Partnerstwo

                      W miłości okazji do zakochania się, odkochania się, godzenia i rozstawania będzie pod dostatkiem. Jowisz nie poskąpi ci sercowych uniesień, ale od 29. czerwca sytuacja w uczuciach się skomplikuje. Mroczna Lilith wkracza do twojego znaku zodiaku i możesz zakochać się w zajętej osobie. Pod koniec roku, szczególnie w październiku szykuje się dużo dylematów i kłopoty z wyborem sercowej ścieżki.

                      Horoskop na 2024 rok - Skorpion

                      Skorpion (23 października - 21 listopada)

                      Szanse

                      Opiekujący się tobą Pluton przygotowuje ludzkość do wielkiej zmiany, ale ciebie przećwiczy najpierw. 2024 to czas odcięcia niekorzystnych znajomości. Nareszcie zobaczysz bliskie ci osoby, krewnych, kuzynów, współpracowników czy partnerów bez lukru. Wszystko stanie się jasne i dzięki temu pozbędziesz się toksycznych układów. Pozytywny i otrzeźwiający wpływ trygonu pomiędzy Plutonem a Jowiszem oczyści twój intelekt i poszerzy świadomość. W czerwcu nagle cię oświeci, zrozumiesz kto ci szkodził, uwolnisz się od obciążeń a następnie poprawi się twój stan zdrowia

                      Trudności

                      Przez to, co zobaczysz i co wyjdzie na jaw, może być ci trochę smutno. Zamkniesz się w sobie, zbytnio się usztywnisz i uciekniesz w samotność. Góry i leśne ostępy staną się dla ciebie wymarzonym azylem. Ponieważ sparzysz się na kilku przyjaźniach i wspólnikach, zapragniesz działać i pracować solo.

                      Finanse

                      Nadal wspiera cię trygonem Saturn ze znaku Ryb a do połowy roku opozycja Jowisza ze znaku Byka. Możesz się cieszyć, ponieważ tym roku więcej oszczędzasz, niż wydajesz. Niestety boisz się inwestycji, odkładasz do skarpety i masz węża w kieszeni. Nie obawiaj się jakiegoś krachu, ponieważ finanse w twoim budżecie domowym będą na dobrym poziomie.

                      Partnerstwo

                      Dość już ekscesów, dość ryzykownych związków. Po serii zaćmień na osi Byk-Skorpion w poprzednich latach teraz masz potrzebę stabilizacji. Od maja nareszcie pojawią się wokół ciebie rozsądne osoby, z którymi zagrasz w otwarte karty i będziesz mógł się porozumieć co do przyszłości. W tym roku w uczuciach czeka cię więcej kalkulacji a mniej improwizacji.

                      Horoskop na 2024 rok - Strzelec

                      Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

                      Szanse

                      Chociaż początek roku będzie dość trudny i wymagający pod względem kondycyjnym, to pamiętaj, że już niebawem uszczęśliwi cię wejście Jowisza do znaku Bliźniąt od 26.05.

                      Dzięki pobytowi twojego opiekuna w tym dowcipnym, błyskotliwym i intelektualnym znaku odzyskasz swój optymizm i z nową ciekawością ruszysz poznawać świat i tworzyć nowe historie.

                      Najpierw jednak powinieneś kilka rzeczy naprawić i zrozumieć, czego tak naprawdę chcesz, aby druga połowa roku była pełna przygód i ofert od losu. Bardzo doniosłe i niesamowite wydarzenia czekają cię w od 19 kwietnia do 3 maja. Koniunkcja pomiędzy Jowiszem a Uranem zaserwuje ci taką przejażdżkę kosmicznym promem, że nie zdążysz policzyć gwiazd wokół.

                      Trudności

                      Przez cały rok 2024 działa na ciebie kwadraturą Władca Pierścieni. Zatem uważaj na biodra i uda, ponieważ Saturn w Rybach grozi osteoporozą. W trakcie przyspieszonego rytmu życia i zwiedzania świata, suplementuj się dobrymi preparatami i zawsze stawiaj na pierwszym miejscu zasady BHP! Przede wszystkim w kontaktach bezpośrednich ze świeżo poznanymi osobami.

                      Finanse

                      Zawsze masz szczęście do wyciągania właściwego losu z kapelusza magika, ale w tym roku jest jeszcze lepiej niż zazwyczaj. Fortuna ma cię wyjątkowo na celowniku w czerwcu. Bardzo prawdopodobne, że od kwietnia do sierpnia możesz wygrać lub odziedziczyć majątek. kapelusza

                      W wakacje masz nosa do ludzi z pieniędzmi i bogatego towarzystwa, które coś dobrego przyniesie.

                      Partnerstwo

                      To będzie prawdziwie gorący rok dla twoich relacji miłosnych i układów partnerskich. Czeka cię nie jedna, nie dwie, ale co najmniej trzy gorące namiętności. Za sprawą Jowisza, który znajduje się od maja w twoim sektorze partnerstwa, przyciągasz do siebie jak magnes. Niewiele znaków zodiaku będzie potrafiło się oprzeć pokusom, które przed nimi roztoczysz. W sprawach przyszłości twojego obecnego partnerstwa, czerwiec jest kluczowy pod każdym względem.

                      Horoskop na 2024 rok - Koziorożec

                      Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

                      Szanse

                      Opiekujący się tobą Saturn przez cały 2024 będzie w znaku Ryb. To już drugi rok pobytu twojej planety w tym spirytualnym znaku i szczerze mówiąc, doskonale ci to robi. Zacząłeś ostatnimi miesiącami zauważać bardziej subtelną stronę rzeczywistości. Staniesz się otwarty na nietypowe doświadczenia, uduchowiony a nawet subtelny. Całkiem możliwe, że zajmiesz się medycyną naturalną, ziołolecznictwem lub poznawaniem innych gałęzi ezoteryki. Najbardziej oddalona planeta naszego Układu Słonecznego, czyli Pluton, 2.09 wróci do twojego znaku, aby jeszcze coś wyprostować i coś wyjaśnić. Nie martw się, ten powrót, który potrwa do 19.11 da ci wielką wygraną. Z klasą uwolnisz się od sądów, urzędów, orzeczeń i papierów.

                      Trudności

                      Uważaj na zaćmienia Słońca, które odbędą się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku. Pierwsze zaćmienie Słońca odbędzie się 8.04 w znaku Barana i przyniesie kłopoty laryngologiczne. Czasami możesz mieć poczucie, że głowa ci pęka. Drugie zaćmienie 2.10 uściśli się w znaku Wagi i może spowodować trudności z samochodami w ostatnim kwartale roku.

                      Finanse

                      Nie marudź, nie narzekaj, ponieważ z pomocą Jowisza w sprzyjającym ci znaku Byka udało ci się zgromadzić pokaźną sumkę. Nie chwal się tym przed nikim, ale ulokuj bezpiecznie, najlepiej w kawałek ziemi. Do czerwca możliwe dodatkowe zarobki i pokaźne wpływy.

                      Partnerstwo

                      Marzysz o stabilizacji i nie masz zamiaru nic zmieniać. Chciałbyś wreszcie odpocząć od rewolucji i ciągłych transformacji rodzinnych. Wszechświat niestety ma inne plany i kosmos zdecyduje za ciebie. Jesienią możesz zakochać się na zabój i to w jakimś trzpiotowatym znaku typu Bliźniak bądź Strzelec. W październiku w relacjach będą dalsze przemeblowania. Możliwa ciąża niespodzianka.

                      Horoskop na 2024 rok - Wodnik

                      Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

                      Szanse

                      Najbardziej transformująca planeta naszego Układu Słonecznego czyli Pluton narzuci ci rytm działania w tym roku. Ten niesamowity, odmieniający życie wpływ nasili się od 21. stycznia, kiedy Pluton zagości ponownie u ciebie w znaku. Następnie ta planeta cofnie się i 1.09 zawróci do znaku Koziorożca. Ostatecznie na długie lata Pluton definitywnie wprowadzi się do ciebie 19.11. W tym roku zaznasz pozytywnych wstrząsów! Nie obawiaj się, ponieważ od końca maja możesz liczyć na pobyt Jowisza w pokrewnym znaku Bliźniąt, zatem te rewolucje będą miały dobroczynny wydźwięk. Czeka cię totalna rewolucja w pracy, w partnerstwie, w mieszkaniu. Cóż w tym złego? Kochasz zmiany, one nadają sens twojej egzystencji i ciągle motywują cię do odkrywania nowych warstw twojej osobowości.

                      Trudności

                      W roku 2024 możesz być przeciążony liczbą bodźców. Uran nadal znajduje się w Byku i tworzy kwadraturę z twoim znakiem zodiaku, więc słabo u ciebie z układem nerwowym.

                      Szczególnie w drugiej połowie kwietnia możesz źle sypiać i szukać swojego miejsca, w każdym możliwym sensie.

                      Finanse

                      Możesz czuć się niepewnie, będziesz się wahał co zrobić z pewnymi zobowiązaniami, ale Los sam o tym zdecyduje od 19.04 do 3.05. Następnie Jowisz w Bliźniętach od 26. maja otworzy zupełnie nowy, obiecujący rozdział w kwestiach twoich zarobków. Bardzo możliwe, że zaczniesz otrzymywać wypłatę w obcej walucie. Różnymi sposobami woła cię praca zagraniczna, ale niewykluczona również zmiana zawodu.

                      Partnerstwo

                      W tym roku w twojej miłości nic nie jest pewne, nic nie jest stałe.

                      Niestety na stabilizację w partnerstwie nie ma co liczyć. Coraz bardziej ciągnie cię do niebezpiecznych układów. Czyżbyś uzależnił się od przypływów adrenaliny? W drugiej połowie sierpnia Pełnia Księżyca w twoim własnym znaku (19.08) i inne szalone układy mogą tak namieszać ci w sercu, że będzie co wspominać do końca roku...

                      Horoskop na 2024 rok - Ryby

                      Ryby (19 lutego - 20 marca)

                      Szanse

                      Przez cały rok 2024 w twoim znaku nadal przebywać będą Saturn i Neptun, więc niedokończone budowy i remonty wołają o twoją uwagę. Z pomocą Władcy Pierścieni będziesz ciągle uczyć się odpowiedzialności i słowności. Najbliższe miesiące to dla ciebie czas dyscypliny i poszukiwań duchowych. Na celowniku masz rozwój duchowy i osobisty. Te plany powinny się pięknie udać. Poza tym staniesz się trochę karierowiczką Rybo, ale co w tym złego? Druga połowa roku, kiedy Jowisz przejdzie do znaku Bliźniąt nada twoim działaniom szybszy rytm i łatwiej się zmobilizujesz do odważnych kroków.

                      Trudności

                      Twarda lekcja życia, którą uskutecznia pobyt Saturna w twoim znaku oprócz plusów ma również swoje ponure strony. Zamkniesz się w rozpatrywaniu przeszłości i analizach tego co było. Niestety możesz czuć się samotna wśród ludzi, niezrozumiana czy krytykowana. Może to nie inni, ale ty patrzysz na siebie przez zbyt surowe okulary? Niestety ze zdrowiem nie jest w tym roku zbyt kolorowo, powinnaś badać poziom cholesterolu, może grozi ci miażdżyca, a może kruchość naczyń krwionośnych. W tym roku nie przesadzaj z dietami, zadbaj o dostęp do doskonałej jakości składników odżywczych.

                      Finanse

                      Przez ostatni rok 2023, w którym Saturn musztrował cię i uczył trzymać na wodzy twoje zachcianki, zapanowałaś nad budżetem. W roku 2024 możesz pochwalić się spłaceniem różnych zobowiązań. Zauważ, że nie ma biedy, a ty nadal kontrolujesz się aż za bardzo. Oszczędzasz do bólu i nie pozwalasz sobie na żadne przyjemności. Poluzuj trochę ten żelazny uścisk na koncie, bo naprawdę nie jest źle. Po wkroczeniu Jowisza do znaku Bliźniąt, czyli od końca maja otworzysz portfel szerzej i kupisz sobie ekskluzywną wycieczkę.

                      Partnerstwo

                      Bardzo jesteś ostatnio wybredna, Rybo i to niezależnie od twojej płci. Możesz mieć poczucie, że nikt cię nie zadowala, nikt nie dorósł do twoich oczekiwań. Czy nie szukasz przypadkiem nieistniejącego ideału? Spójrz łaskawym okiem na Raka lub Pannę. W dniach pobytu Wenus w twoim znaku (od 11.03 do 5.04) będziesz bardziej otwarta na przyjmowanie komplementów i możesz uwierzyć, że ktoś ma wobec ciebie dobre intencje.

                      Zobacz także:

                      Autor: Astrolog Merkurja

                      Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

                      podziel się:

                      Pozostałe wiadomości

                      Zdradza sekrety córki jej ojcu. Psycholog: "To może mieć długofalowe konsekwencje"

                      Zdradza sekrety córki jej ojcu. Psycholog: "To może mieć długofalowe konsekwencje"

                      Pozytywki Dzień Dobry TVN za marzec 2024. Weź udział w głosowaniu

                      Pozytywki Dzień Dobry TVN za marzec 2024. Weź udział w głosowaniu

                      Blanka Lipińska pokazała nam wnętrza swego nowego domu

                      Blanka Lipińska pokazała nam wnętrza swego nowego domu

                      Co to jest socjoseksualność? "Pod spodem jest prawdopodobnie nieszczęśliwa i samotna osoba"

                      Co to jest socjoseksualność? "Pod spodem jest prawdopodobnie nieszczęśliwa i samotna osoba"

                      Łukasz Orbitowski zmierzył się z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Co musieli zrobić? "Czujesz fizyczny ból"

                      Łukasz Orbitowski zmierzył się z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Co musieli zrobić? "Czujesz fizyczny ból"

                      Chcesz wygładzić zmarszczki i ujędrnić skórę twarzy? Sprawdź, który kolagen zacząć suplementować
                      Materiał promocyjny

                      Chcesz wygładzić zmarszczki i ujędrnić skórę twarzy? Sprawdź, który kolagen zacząć suplementować

                      "Milionerzy". Kto żyje w Ćottogramie? Uczestniczka wahała się do ostatniej chwili

                      "Milionerzy". Kto żyje w Ćottogramie? Uczestniczka wahała się do ostatniej chwili

                      Mieszka w slumsach i marzy, by odmienić los rodziny. "Wiem, że mogę to zrobić, tańcząc w balecie"

                      Mieszka w slumsach i marzy, by odmienić los rodziny. "Wiem, że mogę to zrobić, tańcząc w balecie"

                      Kultowa gra powraca w nowej odsłonie. Mistrz Scrabble zdradza "najdroższe słowo"
                      Materiał promocyjny

                      Kultowa gra powraca w nowej odsłonie. Mistrz Scrabble zdradza "najdroższe słowo"

                      "Wymarzony Szkolny Obiad". Poznaj przepisy na dania, które pokocha każdy uczeń
                      Materiał promocyjny

                      "Wymarzony Szkolny Obiad". Poznaj przepisy na dania, które pokocha każdy uczeń

                      Małgorzata Rozenek-Majdan wskoczyła do wanny pełnej lodu: "Nie wypada tego nie zrobić"

                      Małgorzata Rozenek-Majdan wskoczyła do wanny pełnej lodu: "Nie wypada tego nie zrobić"

                      Omegamania – poznaj kwasy Omega-3! Jak wspierają zdrowie?
                      Materiał promocyjny

                      Omegamania – poznaj kwasy Omega-3! Jak wspierają zdrowie?

                      Jak zrobić pizzę idealną? Swój sekret zdradził uczestnikom "MasterChef Nastolatki" mistrz pizzy Valerio Valle

                      Jak zrobić pizzę idealną? Swój sekret zdradził uczestnikom "MasterChef Nastolatki" mistrz pizzy Valerio Valle

                      Jak koledzy ze studiów postrzegają Oliwię Bieniuk?

                      Jak koledzy ze studiów postrzegają Oliwię Bieniuk?

                      13-osobowa rodzina Clarke jest już w Tajlandii. To nie koniec ich dalekich podróży

                      13-osobowa rodzina Clarke jest już w Tajlandii. To nie koniec ich dalekich podróży

                      Zacznij dzień słodkim, zdrowym śniadaniem. Poznaj dodające energii dania według Darii Ładochy
                      Materiał promocyjny

                      Zacznij dzień słodkim, zdrowym śniadaniem. Poznaj dodające energii dania według Darii Ładochy

                      "Sposób na wnętrze": Mural, sztukateria i obrotowe lamele. Modny i przytulny salon w jeden dzień
                      Materiał promocyjny

                      "Sposób na wnętrze": Mural, sztukateria i obrotowe lamele. Modny i przytulny salon w jeden dzień

                      Mefedron na wyciągnięcie ręki. Jak poznać uzależnienie u dziecka? Czat z ekspertem

                      Mefedron na wyciągnięcie ręki. Jak poznać uzależnienie u dziecka? Czat z ekspertem

                      Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"? To mistrz świata i mąż znanej aktorki

                      Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"? To mistrz świata i mąż znanej aktorki

                      Czy można wejść do restauracji lub baru z psem? GIS przypomina

                      Czy można wejść do restauracji lub baru z psem? GIS przypomina

                      Pogoda na weekend. Termometry mogą wskazać nawet 27 kresek

                      Pogoda na weekend. Termometry mogą wskazać nawet 27 kresek

                      Efekt placebo wciąż wykorzystuje się w medycynie. Na czym polega?

                      Efekt placebo wciąż wykorzystuje się w medycynie. Na czym polega?

                      Pomyśl, zanim udostępnisz zdjęcia swojego dziecka

                      Pomyśl, zanim udostępnisz zdjęcia swojego dziecka

                      Siostry uratowały sklep dziadka. "To nie mogło się tak skończyć"

                      Siostry uratowały sklep dziadka. "To nie mogło się tak skończyć"

                      Platforma streamingowa Max już w czerwcu. "Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata"

                      Platforma streamingowa Max już w czerwcu. "Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata"

                      "Łazienkowe przekleństwa" - zbawienna metoda czy szkodliwy trend? Psycholożka wyjaśnia

                      "Łazienkowe przekleństwa" - zbawienna metoda czy szkodliwy trend? Psycholożka wyjaśnia

                      Znamy finalistów XV edycji konkursu Sukcesu Pisanego Szminką

                      Znamy finalistów XV edycji konkursu Sukcesu Pisanego Szminką

                      "Przypalone ciasto warto wytrzeć tarką"

                      "Przypalone ciasto warto wytrzeć tarką"

                      Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

                      Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

                      Wybuchowy ekstrawertyk, a może cichy introwertyk? Poznaj numerologiczną 4

                      Wybuchowy ekstrawertyk, a może cichy introwertyk? Poznaj numerologiczną 4

                      Pył znad Sahary powrócił do Polski. Dla tej grupy osób jest szczególnie groźny

                      Pył znad Sahary powrócił do Polski. Dla tej grupy osób jest szczególnie groźny

                      Kolejny sukces Taylor Swift. 34-latka debiutuje na liście światowych miliarderów

                      Kolejny sukces Taylor Swift. 34-latka debiutuje na liście światowych miliarderów

                      Najlepsze podkłady na lato 2024. Czym się kierować, wybierając ten kosmetyk?

                      Najlepsze podkłady na lato 2024. Czym się kierować, wybierając ten kosmetyk?

                      E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
                      Materiał promocyjny

                      E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

                      Są bliźniaczkami syjamskimi, lecz mają inną orientację. Jak wygląda ich życie seksualne?

                      Są bliźniaczkami syjamskimi, lecz mają inną orientację. Jak wygląda ich życie seksualne?

                      Kuba Wesołowski znów zostanie tatą. Żona aktora pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

                      Kuba Wesołowski znów zostanie tatą. Żona aktora pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

                      Uniwersalne motywy na maturę z polskiego. Poznaj najpopularniejsze motywy literackie i zrób sobie powtórkę

                      Uniwersalne motywy na maturę z polskiego. Poznaj najpopularniejsze motywy literackie i zrób sobie powtórkę

                      In vitro w Polsce: Ministerstwo Zdrowia przedstawia szczegóły programu. "Przywracamy nadzieję"

                      In vitro w Polsce: Ministerstwo Zdrowia przedstawia szczegóły programu. "Przywracamy nadzieję"

                      Gdzie jest burza teraz? Radar burz NA ŻYWO

                      Gdzie jest burza teraz? Radar burz NA ŻYWO

                      Wakacje w maju – gdzie warto pojechać?

                      Wakacje w maju – gdzie warto pojechać?

                      Mama lekarz mówi na co nie pozwala dzieciom w domu. "Nie ma mowy"

                      Mama lekarz mówi na co nie pozwala dzieciom w domu. "Nie ma mowy"

                      #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

                      #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

                      Gruszki to idealny owoc dla zmagających się z tą chorobą. Sprawdź, dlaczego

                      Gruszki to idealny owoc dla zmagających się z tą chorobą. Sprawdź, dlaczego