Merkurja

  Merkurja

  Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy na 16-22 maja 2022 roku. Słońce przebywać w znaku Byka, w sobotę zmieni pozycję i przejdzie do znaku Bliźniąt. Tydzień upłynie nam pod znakiem zaćmienia i Pełni Księżyca, która zajdzie w poniedziałek nad ranem. Do ważnych układów na niebie będzie należeć również niebezpieczna koniunkcja Marsa i Neptuna.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 16 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Srebrny Glob znajduje się w znaku Skorpiona. Na niebie zaobserwujemy Pełnię Księżyca oraz zaćmienie naszego naturalnego satelity. Oczywiście będzie ono dostępne dla tych, którzy zdecydowali się wstać przed świtem. Reszta amatorów astronomicznych zjawisk może obejrzeć relacje z wydarzenia w Internecie. 

  Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy na 9-15 maja 2022 roku. Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Byka. Nasz naturalny satelita powiększa swoją tarczę i dąży do Pełni w Skorpionie, która będzie mieć miejsce na początku kolejnego tygodnia. Wraz z wzrastającym Srebrnym Globem nasze emocje, marzenia i uczucia będą się umacniać i gwałtownie manifestować w Naszym życiu.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę 30 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Ostatni dzień miesiąca przyniesie Nam naprawdę masę ciekawych układów! Słońce przebywa w znaku Byka, Srebrny Glob rozpoczyna dzień w znaku Barana, ale od godziny 2.18 również znajdzie się w fazie Byka. Dzisiaj na niebie dojdzie do Nowiu Księżyca w tej płodnej, żyznej, ziemskiej i materialnej fazie zodiaku. Będziemy mogli również zaobserwować koniunkcję Jowisza i Wenus, co jest równie przyjemnym dla oka spektaklem, co pożytecznym i dobroczynnym aspektem astrologicznym. Jakby tego było mało, Merkury zmieni znak z Byka na Bliźnięta.

  Jaki jest horoskop dzienny na czwartek 28 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Merkury utworzy trygon z Plutonem. Aktywność najbliższej Słońcu planety będzie przynosić Nam w tym dniu dużą ilość dyskusji, rozmów i negocjacji.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 25 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc zaczyna dzień w znaku Wodnika. W południe Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Dzisiaj na niebie utworzy się pozytywny sekstyl Merkurego i Neptuna. Dowiedz się, co mówią gwiazdy.

  Słońce przebywa w znaku Byka, malejący Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 24 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie utworzy się dzisiaj kłótliwa kwadratura pomiędzy Merkurym, który przebywa w znaku Byka, a Saturnem znajdującym się w znaku Wodnika.

  Poznaj horoskop dzienny na wtorek 19 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w ostatnim stopniu znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona. Po godzinie 4.16 Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca. Po ciężkich klimatach przy świątecznych stołach odczujemy powrót do pracy jako prawdziwą ulgę.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 12 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Lwa. Po godzinie 16:07 Srebrny Glob przejdzie do znaku Panny. Najważniejszym wydarzeniem tego dnia będzie koniunkcja Jowisza i Neptuna w znaku Ryb. To układ, który budzi intuicję w największych niedowiarkach. 

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 9 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc znajduje się w znaku Raka. Dzisiaj na niebie dojdzie do Pierwszej Kwadry naszego naturalnego satelity. Układ na niebie zachęca Nas do spędzania czasu z bliższą i dalszą rodziną oraz do aktywności przy garnkach i rondlach.

  Sprawdź, jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 7 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. Popołudniem nasz naturalny satelita zmieni położenie i wkroczy do fazy Raka.