Merkurja

  Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce nad ranem, o godzinie 3:03 zostawia za plecami znak Panny i wkracza do znaku Wagi, a tym samym rozpoczyna się astronomiczna jesień. Dzisiaj będziemy mieli do czynienia ze zjawiskiem równonocy, czyli dosłownie rzecz biorąc, noc i dzień będą trwały dokładnie po dwanaście godzin. Samo to jest już mocnym wydarzeniem na niebie, a oprócz tego Srebrny Glob o godzinie 9:53 zmieni znak z Lwa na Pannę. Dodatkowo Słońce utworzy koniunkcję z Merkurym, który następnie przejdzie ruchem wstecznym ze znaku Wagi do znaku Panny. 

  Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 22 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w ostatnim stopniu znaku Panny. Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Lwa. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od równonocy jesiennej.

  Przed nami wyjątkowo mocny tydzień, w trakcie którego zadzieje się, oj zadzieje nad naszymi głowami! Właściwie każdy dzień będzie obfitował w mocne, intensywne aspekty pomiędzy ciałami niebieskimi. Sprawdź horoskop tygodniowy na 19-25 września dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 19 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, a malejący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Raka. Na niebie utworzył się pozytywny układ pomiędzy Merkurym a Jowiszem, który umożliwi nam skorzystanie ze, zdawać by się mogło, straconej już szansy raz jeszcze. Dzisiaj odżyją dawne okazje i przebrzmiałe już kontakty.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 17 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 12 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Na niebie utworzy się kwinkunks pomiędzy Słońcem a Saturnem. Dzień upłynie nam na nierównej walce z urzędami, pismami, decyzjami i wnioskami.

  Zobacz horoskop dzienny na sobotę, 10 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Nadchodząca Pełnia Żniwiarzy, czyli ostatnia pełnia lata i całego Lunarnego Cyklu, to w astrologii wyjątkowy czas. Co oznacza dla każdego ze znaków zodiaku? Skąd ta nazwa? Kiedy będzie można obserwować wrześniowy Księżyc w Znaku Ryb?

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 9 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wodnika. Po godzinie 6:42 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb, w którym szykuje się do podsumowującej, ostatniej Pełni Księżyca w lunarnym cyklu. 

  Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 8 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Srebrny Glob przez cały dzień przebywa w znaku Wodnika. Dzisiaj na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale trudności, które wywołuje zbliżająca się, ostatnia Pełnia Księżyca dadzą się nam już we znaki. 

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 6 września 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słonce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca i zaokrągla swoją tarczę dążąc do pełni. Dzisiaj na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale Słońce i Księżyc ustawią się w przyjaznym trygonie. 

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 5 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 3 września 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce znajduje się w znaku Panny. Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona, ale już trzydzieści dziewięć minut po północy przejdzie do znaku Strzelca. Na niebie utworzy się bardzo obiecująca opozycja pomiędzy Merkurym a Jowiszem, która pomoże nam rozwinąć interesujące relacje.

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 2 września? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc przez cały znajduje się w znaku Skorpiona. Srebrny Glob przebywający w tym silnym znaku będzie pchał nas w kierunku manifestowania swoich stanowisk w bezkompromisowy sposób.

  Przed nami miesiąc pierwszych, rocznych podsumowań, ale również intensywnych powrotów do przeszłości. We wrześniu dojdzie do trzeciej już w tym roku retrogradacji Merkurego (10.09), która uzmysłowi nam popełnione do tej pory błędy i zachęci do wykonania korekty swoich działań. Sprawdź horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku.

  Na początku każdego miesiąca spoglądamy w gwiazdy. Co czeka nas we wrześniu? Czy układ planet będzie nam sprzyjał? Zapraszamy na czat z astrolożką Merkurją. Na pytania czekamy od 8:45.

  Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 1 września dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Pierwszy dzień szkoły nie będzie, aż tak trudny, jak to zakładamy.

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 31 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wagi. Po godzinie 19:10 Srebrny Glob przejdzie do znaku Skorpiona. Dzisiaj na niebie utworzy się również kwinkunks pomiędzy Wenus a Neptunem.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 30 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Wagi. Na niebie utworzy się kwinkunks pomiędzy Słońcem a Jowiszem, który będzie wpływał na nas odrobinę stresująco. 

  Jaki jest horoskop tygodniowy na 29.08-4.09.2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Panny. Nasz naturalny satelita jest po nowiu i powoli będzie odnawiać swoją tarczę. Ostatnie dni sierpnia i pierwsze dni września nie będą aż takie trudne, jak moglibyśmy się spodziewać. Wielu znakom zodiaku zaczną sprzyjać jowiszowe wpływy, a i wzrost Srebrnego Globu także nastroi bardziej optymistycznie.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 27 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Przed nami Czysty Nów, który uściśli się o godzinie 10.16. Jeśli chodzi o układy na niebie, to mamy oberwanie chmury! Sobota będzie niezwykle brzemienna w wydarzenia i ich skutki.

  Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 25 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Jaki jest horoskop dzienny na środa, 24 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce znajduje się w znaku Lwa. Księżyc rozpoczyna dzień jeszcze w znaku Bliźniąt, ale już o godzinie 2:28 przejdzie do znaku Raka. Na niebie utworzy się budująca koniunkcja Wenus i planetoidy Ceres w 13 stopniu znaku Lwa, która może przynieść pozytywne informacje dotyczące zasobów zbóż na świecie. Czeka nas również korzystny trygon między Merkurym a Plutonem w żywiole ziemskim. 

  Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 21 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Bliźniąt. Na niebie utworzy się trudna opozycja pomiędzy Merkurym znajdującym się w znaku Panny, a Neptunem rezydującym w znaku Ryb.

  Sprawdź horoskop dzienny na piątek 19 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Astrolog Merkurja sprawdziła, co przyniesie wtorek.

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 14 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Ryb. Na niebie dzisiaj będzie miała miejsce opozycja Słońca i Saturna, jak również silny trygon pomiędzy Marsem a Plutonem.

  Przed nami tydzień okraszony Pełnią Księżyca w oryginalnym znaku Wodnika (12.08), co już świadczy o tym, że najbliższe dni nie pozwolą nam się nudzić. Sprawdź horoskop tygodniowy na 8-14 sierpnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.