Co planety zgotują nam w marcu? Czeka nas takie tempo i przyśpieszenie, że zatęsknimy za spokojnym lutym

Źródło: Dzień Dobry TVN
Horoskop na marzec – co nam wróżą gwiazdy?
Horoskop na marzec – co nam wróżą gwiazdy?
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Witamy marzec. Jeśli chcesz wiedzieć, co planety przygotowały dla twojego znaku zodiaku w tym miesiącu, odpowiedź na to pytanie zdradziła nam astrolog Merkurja. Stres, przesilenie wiosenne, a może wielka miłości i premia w pracy? Sprawdź horoskop na marzec 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop na marzec 2023 roku

Co przyniesie nam miesiąc poświęcony Marsowi? Czy będziemy się stresować przesileniem wiosennym? Z pewnością czas stagnacji i chwilowego wstrzymania energii, którego doświadczyliśmy w lutym definitywnie się skończył i jeszcze zatęsknimy za powolnym tempem wydarzeń.

Wielu przedstawicieli zodiaku mogło narzekać na nudę oraz na to, że w lutym nic się nie dzieje. W odczuciu większości osób wszędzie były jakieś blokady i albo nic się nie chciało, albo ciężko się z czymkolwiek przebić. Praktycznie od pierwszego dnia marca koniec z tym!

Zgodnie z ognistą i bezkompromisową naturą władającego tym miesiącem boga wojny czyli Marsa, nic nie będzie działo się na pół gwizdka. Teraz nadchodzi moment błyskawicznej transformacji energii.

- Po nieruchliwym i meczącym lutym, gdzie większość osób odpoczywała, że nie mogą się z czymś przebić, że są uwięzione w tej energii, nastąpi takie tempo i przyśpieszenie, że zatęsknimy za tym spokojnym lutym - powiedziała astrolog.

Marzec czas przemiany

Wraz z Pełnią Księżyca w znaku Panny (7.03) przychodzi czas na oczyszczenie na wielu poziomach i wielu płaszczyznach. Zaczniemy prać brudy, te na zewnątrz jak i te energetyczne. Zainteresujemy się bardziej profilaktyką zdrowia. Kilka upartych znaków zodiaku wybierze się wreszcie na odkładane od dawna badania. Dzięki pobytowi Saturna w znaku Ryb (od 7.03) będziemy zmieniać swoje życiowe tory i interesować się tym, jak działa prawo karmy.

Pod wieloma względami marzec to kluczowy miesiąc tego roku. W szczególności w datach bliskich do 7.03 oraz 16.03 możemy spodziewać się wielkich wydarzeń.

- 15 i 16 marca będziemy mieć tak trudne układy na niebie, że rzeczywiście może jakiś tyran paść. W marcu nadejdzie czas na oczyszczenie, czas na życiowe zmiany. Przyspieszenie nie da nam nawet na chwilę odetchnąć. Jutro jest wielka koniunkcja Wenus i Jowisza, spójrzcie na niebo na zachód słońca, tam będą takie dwa ogromne, jasne punkty - dodała.

Z pozytywów, tuż po równonocy (20.03), która połączona będzie z pierwszym, wiosennym Nowiem Księżyca w znaku Barana poczujemy odbicie energetyczne, wzrost optymizmu i tchnienie dobrych bodźców.

Podsumowując, przed nami mocny, niespokojny, pełen zmian i szybkich zwrotów akcji miesiąc. Przysłowie ,"w marcu jak w garncu" da nam w tym roku popalić i zobaczymy w całej okazałości co się w nim kryje, jakie jest drugie, a nawet trzecie dno tego powiedzonka.

Powodzenia w tym kluczowym miesiącu roku 2023, wszystkim Czytelnikom, życzy Astrolog Merkurja.

Horoskop miesięczny na marzec 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku - kalendarzyk planetarny na marzec

 • 2.03 – Wenus spotyka się z Jowiszem w znaku Barana, będziemy bardzo zainteresowani gorącymi emocjami, temperatura uczuć i energii pójdzie w górę, wiele osób stanie się podatnych na hazardowe wpływy
  • 7.03 – Pełnia Księżyca w znaku Panny, Czysty Księżyc zachęci nas do zagospodarowania przestrzeni, wymiatania zimowych brudów, ale również do profilaktyki zdrowotnej i zmobilizuje do badań okresowych
   • 7.03 – Saturn wkracza do znaku Ryb, pobędzie w nim aż do 25. maja 2025 roku, od dzisiaj będziemy mieli do czynienia z mocnym trendem podsumowującym karmiczne długi i zasługi z ostatnich 30 lat, zainteresowanie duchowością będzie coraz większe
    • 12.03 – Wenus w koniunkcji z Eris, konflikty wiszą w powietrzu, zarówno te drobne, partnerskie, jak i globalne
     • 15.03 – Mars kwadratura z Neptunem, coś niejasnego, niejawnego będzie próbować wpływać na nasze decyzje, w tym dniu transport morski i transfery surowców naturalnych będą w znacznym stopniu zagrożone
      • 16.03 – Słońce i Merkury spotykają się z Neptunem w znaku Ryb, to niebezpieczny układ, który powoduje zwiększenie się stanu zagrożenia, różnego rodzaju podatność na lęki i osłabienie psychiki większości znaków zodiaku
       • 16.03 – Słońce utworzy kwadraturę z Marsem, Wenus utworzy kwadraturę z Plutonem, ciężkie aspekty, które mogą odbić się w niekorzystny sposób na dobrostanie fizycznym i psychicznym znacznej ilości osób
        • 16.03 – Wenus przechodzi ze znaku Barana do znaku Byka
         • 20.03 – Słońce wkracza do znaku Barana o godzinie 22.24, rozpoczyna się astronomiczna wiosna, będziemy mieć do czynienia ze zjawiskiem równonocy, w świecie energii rozpoczyna się nowe rozdanie
          • 21.03 – Nów Księżyca w znaku Barana, pierwszy wiosenny nów przyniesie nam silny impuls do rozpoczęcia czegoś świeżego z zupełnie inną energią, nastąpi ożywienie i poczucie, że trzeba iść dalej
           • 23.03 – Pluton opuszcza znak Koziorożca, wkracza do znaku Wodnika, w którym będzie rezydował do 11.06, dostrzeżemy pierwsze jaskółki Ery Wodnika, otrzymamy sygnały dotyczące nowego porządku
            • 28.03 – Merkury w koniunkcji z Jowiszem, da impuls do szukania informacji, obudzi potrzebę zwiedzania, poznawania innego terenu oraz zdobywania wiedzy, podróże i turystyka ponownie odżyją

             Horoskop miesięczny na marzec - Baran: ostra rywalizacja, kocioł zmian

             Baran (21 marca - 19 kwietnia)

             Szanse

             Tradycyjnie marzec to twój miesiąc, któremu patronuje opiekujący się tobą Ares. Będziesz chciał zarządzić swoim światem i uda ci się to nadspodziewanie dobrze. Pamiętaj, że najważniejsze sprawy roku dzieją się dla ciebie właśnie teraz, dlatego nie przekładaj terminów i nie odkładaj niczego na półkę. Na początek słodki, mocny, wręcz wyśmienity akcent czyli spotkanie Wenus i Jowisza (2.03) w dwunastym stopniu twojego, własnego znaku! Będzie wybuchowo, będzie wspaniale. Możliwa, gwałtowna, namiętna, nagła miłość a przy tym wszystkim zagranica w tle. Nie daj się dwa razy prosić. Równonoc jesienna wyznaczona przez wkroczenie Słońca do twojego znaku przyjdzie wyjątkowo szybko, ponieważ już 20. marca o godzinie 22.24 i zmieni energię duchową i kondycję fizyczną na lepsze. 21.03 pierwszy, wiosenny Nów Księżyca w twoim znaku to dalsza poprawa nastroju. Pewnie wkroczysz na nowy teren. Niewykluczone, że zaprasza cię nowy adres prywatnie i zawodowo.

             23.03 zmiany nabiorą jeszcze większego tempa. Na stałe zagości u ciebie siła i fizyczne poczucie mocy oraz odwaga do wprowadzania niezbędnych reform.

             Trudności

             Uważaj i pamiętaj o ograniczeniu napojów wyskokowych 15.03, ponieważ Mars w kwadraturze z Neptunem spowoduje, że stracisz zdolność trzeźwego osądu.

             Niestety ktoś może cię okłamać, oszukać, nadużyć twojego zaufania. Miej wzgląd na złodziei, w tym tych energetycznych. 25 marca Mars opuszcza znak Bliźniąt, w którym znajdował się, od sierpnia zeszłego roku i wkracza do znaku Raka. Na koniec marca będziesz podatny na zranienia fizyczne i bardziej wrażliwy.

             Horoskop miesięczny na marzec - Byk: z kim być i dlaczego?

             Byk (20 kwietnia - 20 maja)

             Szanse

             Początek miesiąca przyniesie ci poważne dylematy miłosne i partnerskie. Chociaż nie jesteś skory do reform, już najwyższy czas podjąć kluczowe decyzje w relacji. Nie stój dłużej w miejscu, nie przestępuj z nogi na nogę. Dzięki koniunkcji Wenus i Jowisza (2.03) nabierzesz niezbędnej odwagi, albo ktoś inny wykaże się nią za ciebie i ułatwi ci zadanie. Pełnia Księżyca w pokrewnym ci, ziemskim znaku Panny (7.03) dorzuci dodatkowych obowiązków, które niebawem zaowocują lepszym stanem portfela. Na szczęście od 16.03 opiekująca się tobą Wenus wkracza do twojego znaku. Lęki finansowe i sercowe niepokoje ustąpią. Nie będziesz już tak zestresowany jeśli chodzi o materialną stronę rzeczywistości. Bądź dobrej myśli, ponieważ wszystko się wyjaśni na twoją korzyść. Pod koniec miesiąca pojawi się współpraca z kompetentną osobą, która wprowadzi cię w nieznane ci wcześniej arkana.

             Trudności

             Od momentu wkroczenia Plutona do znaku Wodnika (23.03) w twoim świecie nie ma półśrodków. W szczególności dotyczy to Byków z pierwszego dekanatu znaku.

             Wszystko będzie czarne albo białe. Mogą pojawić się przejściowe kłopoty z żołądkiem oraz nieplanowane wcześniej, trochę wymuszone trudne podróże.

             Horoskop miesięczny na marzec - Bliźnięta: kariera kontra rodzina

             Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

             Szanse

             Zanim zaczną się trudności spowodowane kwadraturą Saturna (7.03), w pierwszych dniach marca zaznasz więcej swobody. Spotkanie Wenus i Jowisza (2.03) odbywa się w przyjaznym ci znaku Barana i możesz liczyć na jakąś protekcję. Możliwe, że ktoś z zagranicy upomni się o ciebie i przypomni o tym, że kiedyś łączyła was owocna współpraca. Od nadejścia wiosny (20.03) zaczniesz odczuwać większą witalność i wiarę w siebie. Po Nowiu Księżyca w znaku Barana (21.03) zrozumiesz, że nawet plan maksymalny jest do osiągnięcia i zrealizowania. Nadejdzie czas na zakupy, inwestycje oraz powrót passy w biznesie. Szczególnie korzystne działanie będzie miała koniunkcja Merkurego i Jowisza (28.03), która da ci do podpisania długoletnie kontrakty oraz załatwi już teraz wyjątkowy urlop w wakacyjnym terminie.

             Trudności

             Niestety z tyłu głowy będzie dużo dylematów jak to wszystko pogodzić. Pełnia Księżyca w znaku Panny (7.03) roztacza możliwości, sypnie propozycjami i da kilka ścieżek do wyboru, ale będą się one kłócić ze zobowiązaniami rodzinnymi. Przed tobą trudne decyzje. Saturn, który znajdzie się od 7.03 w znaku Ryb przedłoży dodatkowe obowiązki. Duży kłopot 15.03 spowoduje Mars i Neptun, które mogą cię sprowadzić na złą ścieżkę. Unikaj alkoholu. Przed tobą w połowie miesiąca liczne pokusy i spory spadek witalności.

             Horoskop miesięczny na marzec - Rak: pożegnania i powitania

             Rak (21 czerwca - 22 lipca)

             Szanse

             W marcu pojawi się więcej stabilizacji i więcej pewności, za którą tak tęskniłeś w lutym. Bardzo dobrze podziała na ciebie 7.03 Pełnia Czystego Księżyca, która przedstawi świetne okazje do uporządkowania twojego świata. Okaże się, że zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, wszystko ma swoje miejsce. Saturn na dłuższy czas od 7. marca zaczyna wspierać cię dobroczynnym trygonem. Odzyskasz grunt pod nogami, pojawią się dobre decyzje urzędowe i odgórne, korzystne decyzje formalne. Rozpoczyna się lepszy czas pod wieloma względami. Po dwóch latach nieobecności 25.03 Mars wkracza do twojego znaku, co przywróci ci poczucie własnej wartości. Z ulgą w sercu robisz miejsce na nowe kontakty i znajomości.

             Trudności

             Będziesz działać dość impulsywnie i możesz porzucić nielubianą pracę. Od nadejścia wiosny (20.03) starzy przyjaciele się nie wykażą. 21. marca Nów Księżyca w Baranie nie jest zbyt delikatny. Ktoś rzuci ci wyzwanie i zacznie wyciągać stary konflikt. Nie uciekniesz, nie schowasz się, nie tym razem. Trzeba zawalczyć o swoje i to zrobisz.

             Horoskop miesięczny na marzec - Lew: miłość w powietrzu, motyle w brzuchu

             Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

             Szanse

             Marzec rozpocznie się dla Lwów wręcz bajkowo. Fantastyczna koniunkcja Wenus i Jowisza w ognistym trygonie (2.03) to dla ciebie kolejna szansa na miłość, zagraniczne zaproszenia i wspaniałe chwile z przyjaciółmi. Nie ma na co czekać, kup nową walizkę, bo przyda się jeszcze nie raz, a świat lub chociażby Ciechocinek wołają. Uważaj, bo z łatwością stracisz dla kogoś głowę, więc lepiej jej pilnuj. Nadchodząca już 20. marca wiosna cię zelektryzuje. 21.03 Nów Księżyca w Baranie, włączy turbodoładowanie. Koniec miesiąca sprawi, że zawładnie tobą adrenalina. Niczego się nie boisz, przed niczym nie cofniesz. Hola, hola… Świat się nie kończy na marcu, pamiętaj, że później też trzeba funkcjonować.

             Trudności

             Pełnia Księżyca w znaku Panny (7.03) sprawi, że ujawni się dziura w portfelu, zatem czas trochę przystopować z luksusami. Nie wszystko musisz mieć z pierwszej ręki. Może trzeba sięgnąć po towary z półki niżej? W połowie miesiąca w pracy również bardzo nerwowo. Uważaj na zbieg niekorzystnych okoliczności, lub złe rozporządzenie mieniem. 16.03 zwiększy się ryzyko ulegania oszustom. Nie każdy partner poznany w internecie istnieje w rzeczywistości.

             Horoskop miesięczny na marzec - Panna: wielkie reformy, przeprowadzki

             Panna (23 sierpnia - 22 września)

             Szanse

             To będzie miesiąc w trakcie którego zyskasz wyjątkową pozycję. Wyśmienicie rozegrasz sytuację i sprawnie wykorzystasz asy, które powierzy ci Los. Już 7.03 odbędzie się Pełnia Księżyca w twoim własnym znaku zodiaku. Będzie to tym silniejsze wydarzenie, że połączone z wkroczeniem Saturna do opozycyjnych względem ciebie Ryb. To świetne wiadomości. Możesz liczyć na udane podboje. Nareszcie spotka cię zasłużone uznanie, awans na który czekałaś miesiącami i podwyżka pensji. Wkrótce staniesz się autorytetem, ekspertem w swojej dziedzinie. Przed tobą wyróżnienia i zwycięstwa w konkursach. Bardzo prawdopodobne nowe adresy, nowe biurko, nowe auto służbowe.

             Trudności

             Jeśli Saturn znajduje się w opozycji, to oprócz dawania prestiżu wymaga również mocnego wglądu w przeszłość. Przyjdzie czas doleczyć stare dolegliwości. Kontuzje z przeszłości dopominają się o uwagę. Najwyższa pora, aby zaprzyjaźnić się z dobrym kręgarzem. Uważaj 17.03, ponieważ kwadratura Merkurego i Marsa stwarza podwyższone ryzyko kontuzji.

             Horoskop miesięczny na marzec - Waga: bez względu na konsekwencje

             Waga (23 września - 22 października)

             Szanse

             Czekają cię nowości i intensywne randkowanie. Nie będziesz oglądać się na asekurację, co w twoim wypadku jest nie lada wyczynem. To sprawka niezwykłej koniunkcji, kiedy Wenus spotyka Jowisza w znaku Barana (2.03) zaryzykujesz jak nigdy wcześniej. Napłyną szanse i pozytywne sygnały z dalekich stron. Nie szukaj obok siebie, spójrz gdzieś dalej, poszerz swoje horyzonty. Jesteś teraz zdecydowana i głodna zmian. Nadszedł czas wielkich decyzji partnerskich (16.03). Staniesz się odważna i twarda w postanowieniach. Wiosna jeszcze to wzmocni. 21.03 Nów Księżyca w Baranie dobitnie ci uświadomi, że co było już nie wróci, ale za kilka dni nawet nie będziesz za tym tęsknić.

             Trudności

             W połowie miesiąca i tuż przed przesileniem wiosennym pojawi się słabsza kondycja fizyczna. Mogą dać ci się we znaki problemy krążeniowe. Na sam koniec miesiąca (31.03) ktoś z przeszłości nie odpuści. Koniunkcja Wenus i Urana to nie lada niespodzianka, ale niekoniecznie będzie ona sympatyczna.

             Horoskop miesięczny na marzec - Skorpion: przebiegły dyplomata

             Skorpion (23 października - 21 listopada)

             Szanse

             Marzec szykuje dla ciebie, jak prawie dla każdego innego znaku zodiaku mocne emocje. Jednak w twoim przypadku 7. marca to kluczowa data. Pełnia Księżyca w Pannie pomoże ci przekalkulować wszystko raz jeszcze i sporządzić idealny plan działania. Będziesz mógł wyprowadzić w pole konkurencję, a dzięki samozaparciu zyskujesz przewagę w wiedzy, umiejętnościach i nabytych kompetencjach. Wspiera cię Saturn trygonem ze znaku Ryb, co zwiastuje rychły koniec problemów papierowo-urzędowych. Już niebawem pozytywny finał spraw formalnych, sądowych. Okaże się, że jesteś wyśmienitym adwokatem w swoich interesach. Rodzina uzna twoją rację, o co zabiegałeś od lat.

             Trudności

             Koniec marca nie będzie już taki sielankowy. Kiedy Słońce opuści znaku Ryb (20.03), zaczniesz pracować ciężej. 21. marca Nów Księżyca w znaku Barana sprawi, że ktoś zawiedzie w spółce. Będą się mnożyć odejścia współpracowników. Jednak najtrudniejsze przyniosą ostatnie dni miesiąca. 23.03 uwaga! Pluton zmienia znak na fazę Wodnika, a kryzys w związku, w szczególności dla październikowych Skorpionów wisi w powietrzu.

             Horoskop miesięczny na marzec - Strzelec: gnasz w nieznane

             Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

             Szanse

             Marzec da ci siłę przebicia w uczuciach. 2.03 Wenus spotyka Jowisza i rozpali twoje namiętności. Będziesz kogoś skutecznie uwodzić. Patronujący ci Zeus ulegnie bogini miłości, a ty wraz z nim nie wahaj się, ryzykuj i graj nawet jeśli nie wierzysz, że twoje sny się spełniają. Okaże się, że twoje będzie na wierzchu w każdym sporze.

             Twój żywioł czyli ogień, będzie najmocniejszy w ostatnim dekanacie miesiąca. 20.03 wiosna zasili trygon Baran-Lew-Strzelec i ponownie otrzymasz dodatkową energię. Poczujesz, że masz wenę, że chce ci się doświadczać świata. 21.03 Nów Księżyca w Baranie przywitasz na całkiem nowym terenie dosłownie i w przenośni. Wraz z końcem marca żegnasz jakiś spory, psychiczny ciężar.

             Trudności

             Uważaj, aby nie przeciągnąć struny lub nie nadwyrężyć swoich sił fizycznych 7.03, ponieważ trudna Pełnia Czystego Księżyca, nie pozwoli ci na lekceważenie zasad bezpieczeństwa i równowagi. Z powodu kwadratury Saturna do twojego znaku, w najbliższych tygodniach coś trzeba od siebie odrzucić, na razie zastanów się co. Wkrótce dokonasz gorzkiego wyboru, a poprzedzi go ból żołądka.

             16.03 uważaj w podróży, na twojej drodze może pojawić się nieodpowiedzialny kierowca.

             Horoskop miesięczny na marzec - Koziorożec: zdrowy rozsądek górą

             Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

             Szanse

             Marzec będzie dla ciebie nad wyraz łagodny i czeka cię świetny, owocny i materialnie obfity początek miesiąca. To wszystko sprawka Pełni Księżyca w znaku Panny (7.03), która podziała jak odżywka na wszystkie interesujące cię płaszczyzny, ale przede wszystkim na te materialne i przyziemne. Okaże się również, że masz większe niż zazwyczaj wsparcie Władcy Pierścieni czyli Saturna. To za sprawą twojego protektora wracasz do gry w pracy, szkole i firmie. Czas trudności będzie teraz dotykał innych. Wszystkie banki, poczty, urzędy, uczelnie i sądy będą przychylne. Twoja zawodowa ambicja pcha cię do rozwoju. W uczuciach też cieplej i przyjemniej ponieważ 16.03 Wenus znajdzie się w Byku, a to oznacza dla ciebie stabilizację w partnerstwie.

             Trudności

             Zanim jednak wprowadzisz w życie wszystkie piękne plany, nie zapomnij że zdrowie najważniejsze, a Saturn gna cię do zrobienia porządków z tym tematem. 21.03 Nów Księżyca w Baranie przywoła kłopoty laryngologiczne. 25.03 Mars znajdzie się w Raku, co oznacza starcia z nieprzychylnymi mężczyznami. Ktoś młodszy w rodzinie uważa, że jemu się należy to, co przypadło tobie.

             Horoskop miesięczny na marzec - Wodnik: na skraju wulkanu

             Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

             Szanse

             Marzec nie będzie się bawił w subtelności i od razu wrzuci ci w kokpicie wyższy bieg. Już 2.03 może na ciebie spaść wiadomość o koniecznym wyjeździe. Zatem szykuj walizki na sympozjum, konferencję, szkolenie lub inny rodzaj służbowych powinności. Po okresie stagnacji, praca znowu znajdzie się na pierwszym planie. To nie koniec reform zawodowych, ponieważ ostatnie dni miesiąca przyniosą kolejne niesamowite informacje. Już czas zdecydować się na karierę w pełnej skali. To nie żarty, ponieważ 23.03 Pluton niosący nieodwracalne metamorfozy, wkracza do twojego znaku i poczujesz przedsmak totalnej rewolucji. Na razie tylko do 11. czerwca, ale to co zdążysz złapać w locie, da ci odczuć, jak duże wyzwania cię czekają. Zanim to się stanie, zdążysz się zrelaksować w towarzystwie wyjątkowej osoby w pierwszych dniach miesiąca.

             Trudności

             Okaże się, że po przejściu Wenus do znaku Byka, czyli od 16.03, miłość musi poczekać na swoją kolej. Ktoś narzuci ci zbyt wielkie wyzwania. Możesz poczuć, że nie dasz rady wszystkiego pogodzić. Lubisz niespodzianki i rewolucje, ale może nie aż takie? 31.03 zamknie ten wymagający miesiąc niezbyt łagodną klamrą.

             Horoskop miesięczny na marzec - Ryby: czas na lądowanie na ziemi

             Ryby (19 lutego - 20 marca)

             Szanse

             Oto nadszedł czas niezwykłych decyzji i miękkiego lądowania z obłoków na twardym gruncie! Pełnia Księżyca w materialnym znaku Panny, sprawi, że postawisz nogi na ziemię. Jednak najważniejszym wydarzeniem nie tylko marca, ale całego tego roku, jest dla ciebie fakt, że 7.03 Saturn wkracza do twojego znaku. Władca Pierścieni będzie w nim aż do 25. maja 2025 roku! Taka gratka zdarza się raz na niemal trzydzieści lat, zatem warto to dostrzec. Teraz będziesz zadziwiająco stabilna i poukładana. Już najwyższa pora pokazać się z innej, poważnej strony. Z łatwością zdasz wszystkie egzaminy, podwyższysz swoje kompetencje i wprowadzisz się na całkiem nowe terytorium. Może pomyślisz o legalizacji związku, zmianie nazwiska, kredycie hipotecznym? W każdym razie uporządkujesz trudne sprawy z przeszłości, zadbasz o kondycję fizyczną, narzucisz sobie dyscyplinę, przypilnujesz badań i diagnoz. Wybierzesz się na odkładany od dawna zabieg.

             Trudności

             Saturn otrzeźwia i zachęca do spojrzenia chłodnym okiem na rzeczywistość, 7.03 czas wypróbować kto wróg, kto przyjaciel. W terminie 15-17.03 mogą przyjść kłopoty z układem moczowym i nerkami, stopy będą wołały o troskę.

             Ponieważ komuś się nie spodoba twoja nagła stanowczość, mogą zacząć się zgrzyty w relacjach rodzinnych.

             Czat z Merkurją - horoskop na marzec 2023

             Zobacz także:

             Autor: Nastazja Bloch

             Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

             podziel się:

             Pozostałe wiadomości