Andrzej Sołtysik

  Z nadejściem jesieni wiele osób z nieskrywaną przyjemnością zaczyna sięgać po rozgrzewające herbaty i napary. W trakcie przygotowywania aromatycznych napojów warto wykorzystywać zdrowe, a zarazem wyjątkowo smaczne dodatki. W tej roli doskonale sprawdzą się owoce pigwy i pigwowca.

  Swing to wyjątkowy taniec, którego historia sięga lat 20. ubiegłego wieku. Teraz powraca do łask i coraz więcej osób chce nauczyć się podstawowych kroków.

  O Kim Kardashian znowu zrobiło się głośno. Tym razem za sprawą najnowszej kolekcji Dolce&Gabbana, której jest współtwórczynią.

  Magdalena Król, Edyta Dziemińska i Mieszko Więckiewicz należą do profesorów, którzy są jednymi z najmłodszych w swoich dziedzinach. Tytuły uzyskali już jako 30-latkowie. W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym, jak wyglądała ich naukowa droga na sam szczyt.

  O sytuacji kobiet po porodzie czy o połogu mówi się wiele, ale mało uwagi poświęca się ich partnerom. Jak oni odnajdują się w nowej roli?

  Modelka przeszła kolejną zmianę wyglądu.

  "Mężczyźni wcale się z tym nie kryją".

  Czy ten problem dotyczy każdego sportowca?

  "Chodziłam po Londynie i wiedziałam, że znajdę jakiś plan".

  Wokalista "Maroon 5" opublikował oświadczenie, w którym starał się wyjaśnić swoje zachowanie.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy partnerki sportowców: Monikę Półgrabię, Paulinę Hebel oraz Oliwię Łaskarzewską, które na co dzień wspierają swoich ukochanych.

  "Będę musiała bardziej skupić się na nauce"

  Domowe przetwory to najlepszy sposób, by zatrzymać smak lata. Są zdrowe, bez dodatku ulepszaczy, a ich wykonanie wcale nie musi być pracochłonne. Swoimi przepisami w Dzień Dobry TVN podzieliła się Maja Popielarska, dziennikarka i prezenterka TVN.

  Na czym polegały jej zadania? "Zołza" trafiła do kin 16 września.

  Czego po nowym sezonie mogą spodziewać się widzowie?

  "Osoby zwierzęce, bardzo lubię ten termin, cierpią podobnie jak my".

  Uczeń szkoły muzycznej ma ogromny talent.

  Jakie konsekwencje ma zakazywanie maluchowi pobrudzenia się?

  Baśnie braci Grimm, Muminki, Alicja w Kainie Czarów, to tylko niektóre bajki, które inspirują Martę Misiuro do tworzenia swoich tajemniczych broszek, naszyjników i kolczyków. To artystka, która tworzy swoją własna bajkę. W Dzień Dobry TVN opowiedziała, jak zaczęła się jej przygoda z baśniowym światem…

  Agnieszka i Elias Våhlund napisali serię książek o Lisie, która pada ofiarą przemocy w nowej szkole. W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o kulisach powstania "Podręcznika dla superbohaterów".

  Abstynencja nie bez powodu zaczyna być traktowana jako synonim zdrowego stylu życia. Osoby odmawiające alkoholu w Polsce nie mają jednak łatwo.

  Wielkimi krokami zbliża się początek roku akademickiego. Niektórzy studenci zaczynają gorączkowo szukać lokum. Jak wygląda sytuacja na rynku? Z jakimi cenami muszą się liczyć wynajmujący? Na te pytania w Dzień Dobry TVN odpowiedział Maciej Górka, ekspert rynku nieruchomości.

  Myśląc o przypominającej nas osobie, zakładamy wyłącznie wizualne podobieństwo. Jak donoszą naukowcy - możliwe, że niesłusznie.

  Podróże po całym kraju i niespodziewane zwroty akcji podczas relacji na żywo to stałe elementy pracy nie tylko reporterów, ale i pogodynków. Wiedzą o tym doskonale Bartek Jędrzejak i Tomasz Zubilewicz.

  Z nami wielki finał amerykańskiego "Mam Talent!" ("America's Got Talent"). Występ Sary James oczarował jury i publiczność w studiu. Jaki utwór wykonała 14-letnia gwiazda? Co przekazał jej Simon Cowell? O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

  Odkładający się na wysokości brzucha tłuszcz nazywany jest pieszczotliwie oponką. Jak się jej pozbyć? Na to pytanie w studiu Dzień Dobry TVN odpowiedziała Hanna Stolińska, dietetyk kliniczny.

  Oswobodzenie się Britney Spears spod kurateli ojca nie położyło kresu ani problemom piosenkarki, ani zaniepokojeniu jej fanów. Księżniczka popu publikuje w swoich mediach społecznościowych niepokojące posty.

  Kilku porad udzieliła Agnieszka Veljković z WWF Polska.

  "Jest jakieś drugie dno niewygodne dla Kościoła".

  Tomasz Sobania chce pokonać trasę z Gliwic do Barcelony. 24-latek wystartował 3 września, a na metę zamierza dobiec w ciągu 60 dni. Na stadionie Camp Nou chciałby się spotkać z Robertem Lewandowskim, który jest piłkarzem klubu FC Barcelona. Jaki cel przyświeca biegaczowi?