Paula Roma w piosence "Śmiało". "Naszpikowany emocjami tekst"

Autor:
Daria
Pacańska
Paula Roma w piosence “Śmiało”
Paula Roma w piosence “Śmiało” Dzień Dobry TVN
wideo 2/21

Paula Roma wystąpiła w sobotę na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "Śmiało". To utwór, który zapowiada jej kolejny album. Ostatni krążek artystki ukazał się zalewie pół roku temu. Czym teraz zaskoczy swoich słuchaczy?

Paula Roma w piosence "Śmiało"

Paula Roma po pół roku od wydania debiutanckiej płyty pt. "Cholerne pragnienie" zaprasza swoich fanów w kolejną muzyczną podróż. Do sieci właśnie trafił singiel "Śmiało", który zapowiada drugi krążek artystki. Piosenka ta jest mieszanką popu i soulu, przyprawiona metaforyczną warstwą liryczną opowiada w wielowymiarowy sposób o płaczu.

- Singiel "Śmiało" powstał podczas silnych turbulencji w samolocie, w rejsie powrotnym z Fuerteventury - tłumaczyła Paula. - Silne doznania lękowe oraz uczucie nadchodzącego płaczu pozwoliły napisać naszpikowany emocjami tekst - dodała.

Teledysk do tej piosenki jest dynamiczny, a artystka sama napisała do niego scenariusz i czuwała nad jego reżyserią, której podjął się Marcin Kopiec (Mortvideo).

Paula Roma - kim jest?

Paula Roma to pseudonim artystyczny Pauliny Romaniuk. Wokalistka wcześniej brała udział w muzycznym talent show i jak wspomniała w jednym z wywiadów, był to przełom w jej karierze.

- Szukam własnych dźwięków i melodii, nie piszę ich "pod kogoś". Będę przeszczęśliwa, jeśli ktoś słuchając moich piosenek będzie miał przed oczami własne historie i dołoży do tego własne emocje - powiedziała w wywiadzie dla kobieta.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości