Gwiazdy

Paula Roma w piosence "Uziemienie". "Płyńcie ze mną w te odmęty"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Paula Roma w piosence „Uziemienie”

Paula Roma wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN ze swoją najnowszą piosenką "Uziemienie". To bardzo osobisty utwór, który opowiada o dojrzałej drodze artystki, która bywała kręta.

Paula Roma i jej "Uziemienie"

Paula Roma na naszej scenie zaprezentowała swój nowy utwór "Uziemienie". Artystka podkreśla, że to bardzo osobista piosenka, która jest jednocześnie zapowiedzią jej drugiego albumu.

"Uziemienie" to dla mnie nowy rozdział, który ma kolor niebieski. Niebieski, ponieważ muzyka i teksty opisują moją dojrzałą drogę niczym płynąca często niespokojna rzeka - napisała Paula Roma w swoich mediach społecznościowych.

Artystka zaledwie cztery miesiące temu wydała Epkę. Sama nie spodziewała się, że prace nad płytą tak szybko się skończą. Jak podkreśla, "niemożliwe staje się możliwe i na dodatek prawdziwe".

Paula Roma odnalazła muzyczną tożsamość

Paula Roma wcześniej była znana jako Paulina Romaniuk. Apka była zapowiedzią jej nowej muzycznej odsłony. Artystka pisze teksty i komponuje. Pierwszy album był o miłości, teraz w utworze "Uziemienie" zadaje sobie pytanie "mieć czy być". Wokalistka podkreśla, że lata doświadczenia i obycie ze sceną pozwoliło jej odnaleźć muzyczną tożsamość.

- Płyńcie ze mną w te odmęty, może dzięki tej piosence każdy z nas odnajdzie własne uziemienie - zwróciła się do swoich fanów artystka.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości