wokalistka

  NEL szturmem podbiła polską scenę muzyczną, zdobywając uznanie słuchaczy w każdym wieku. W jej dorobku artystycznym nie brakuje zapadających w pamięć utworów.

  Maja Hyży opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z randki. Romantyczny kadr natychmiast wzbudził zainteresowanie fanów. Wielu internautów doszło do wniosku, że w życiu osobistym artystki zaszły istotne zmiany. W sieci rozgorzała dyskusja na ten temat.

  Charlotte Awbery opowiedziała w Dzień Dobry TVN o tym, jak zmieniło się jej życie.

  Trasa koncertowa Sanah trwa w najlepsze, a młoda wokalistka nie może narzekać na brak zainteresowania. Na jej występy przybywają tłumy, a bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Tymczasem Zuzanna ma inne, nietypowe marzenie.

  Wokalistka przeszła operację. Jak się teraz czuje?

  Miłośnicy nieprzeciętnego talentu Sary James z niecierpliwością oczekiwali na tę wiadomość. Czternastolatka zakwalifikowała się do finału amerykańskiego "Mam Talent!". W Dzień Dobry TVN o zapadającym w pamięć występie i wyjątkowym potencjale młodej gwiazdy opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

  AURA. wystąpiła na scenie Dzień Dobry Wakacje z utworem "Tylko tańcz". To niezwykle energetyczna piosenka. Artystka łączy muzykę alternatywną z wokalnymi wpływami polskiej piosenki popularnej.

  Emeli Sande pisała piosenki dla wielu wspaniałych artystów, takich jak Leona Lewis czy Cheryl Cole. Natomiast jej pierwsza płyta ukazała się dziesięć lat temu i odniosła międzynarodowy sukces. W programie Dzień Dobry Wakacje z wokalistką rozmawiała Gabi Drzewiecka.

  Jak wokalistka wspomina swój występ?

  Madonna kończy 64 lata. Sandra Hajduk- Popińska wyliczyła w Dzień Dobry TVN wartość rynkową wokalistki.

  "Słomki" to najnowszy singiel wokalistki Julii Bury, który powstał we współpracy z Liberem, Kubą "Kikutem" Mańkowskim oraz Kacprem Mańkowskim. Kiedy premiera utworu? Czy podbije serca polskich słuchaczy?

  Viki Gabor ma zaledwie 15 lat i jak każda nastolatka lub eksperymentować z wyglądem. Ostatnia metamorfoza piosenkarki spotkała się z nie najlepszym przyjęciem. Czy nastolatka faktycznie przesadziła?

  Miłośnicy nieprzeciętnego talentu Nataszy Urbańskiej nie mogą narzekać na nudę. Artystka dopiero co zachwycała swoim głosem widzów programu "Mask Singer", teraz przygotowuje się do Top of the Top Sopot Festival 2022. Na deskach Opery Leśnej gwiazda zaprezentuje swój nowy utwór i zawalczy o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika. Wokalistka zgodziła się premierowo wykonać "Let Me Lie" w Dzień Dobry Wakacje.

  Miłośnicy zapadających w pamięć utworów z nieskrywaną przyjemnością śledzą poczynania zespołu Magda. Grupa od lat z sukcesem realizuje kolejne muzyczne projekty i cieszy się uznaniem oddanej rzeszy fanów.

  Shazza, czyli Marlena Magdalena Pańkowska, to niekwestionowana królowa disco-polo. Artystka niedawno skończyła 55 lat, świętuje też 30-lecie pracy artystycznej. Jakie ma plany na najbliższy czas?

  Justyna Steczkowska wypoczywa właśnie na wakacjach. Pochwaliła się w mediach społecznościowych filmikiem z urlopu, a fani są pod wrażeniem jej sylwetki.

  Kiedy ukaże się najnowsza płyta artystki?

  14-letnia wokalistka spełnia swoje marzenia i robi karierę w świecie muzyki.

  Jak piosenkarz znosił czas lockdownu? Co zmieniło się w jego życiu i jak dziś podchodzi do swojej twórczości?

  Zobacz, jak "Fool Me Once" zabrzmiał na scenie Dzień Dobry TVN.

  Ma zaledwie 20 lat, ogromny talent i temperament, którego mogą pozazdrościć jej rówieśniczki. Karin Ann szturmem zwojowała sceny nie tylko polskie, ale także i zagraniczne. Jej twórczością zainteresował się New York Times, a Jack Saunders z BBC nazwał ją prawdziwą gwiazdą rocka. Ona jednak skupia się na tym, co najważniejsze, czyli muzyce i nieśmiało zdradza: "myślę, że nadchodzi czas nowych inspiracji".

  Sara James ma dla fanów niespodziankę, którą przez długi czas trzymała w tajemnicy. Młoda wokalistka wzięła udział w przesłuchaniach do "America's Got Talent". Jak jej poszło?

  Artystka powoli odchodzi od wizerunku diwy. - Grubo zaszalałam - ocenia w Dzień Dobry TVN.

  Patrycja Markowska w ostatnim czasie wypuściła kilka piosenek zapowiadających nadchodzący album. Ten ukazał się 20 maja, a wraz z nim wiele niespodzianek. Na płycie w duetach usłyszeć możemy gości specjalnych m.in. Dawida Karpiuka, Grzegorza Markowskiego, Roberta Gawlińskiego, L.U.C. i Bisz. Jak wyglądały prace przy dziewiątym krążku?

  Zespół Florence and The Machine słynie z magicznych i zaskakujących płyt. Teraz na rynku pojawił się ich nowy album. W Dzień Dobry TVN wokalistka grupy Florence Welch opowiedziała o swojej twórczości. Zdradziła Gabi Drzewieckiej, że nie może doczekać się występu w Polsce.

  Aktorka została gwiazdą cypryjskiego magazynu mody.

  - Uniosła się honorem - ocenił muzyk.

  Gwiazda obchodziła w maju 34. urodziny i z tej okazji opublikowała w sieci zdjęcia, na których zapozowała bez makijażu. Jak zareagowali internauci?

  Joanna Jakubas to sopranistka, która występowała z cenionymi muzykami, jakimi jak Andrea Bocelli, a także grała w filmach. Po latach spędzonych na scenie artystka w końcu wydała studyjny album "My New Wings".

  Teatr im. Słowackiego w Krakowie uhonorował pamięć jednej z najwybitniejszych polskich artystek. Kto pojawił się na scenie?