Paula Roma w piosence "Różowe niebo nad Warszawą". Utwór ma mocne przesłanie dla kobiet

Autor:
Justyna
Piąsta
Paula Roma w utworze „Różowe niebo nad Warszawą”
Paula Roma w utworze „Różowe niebo nad Warszawą” Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Paula Roma to młoda i utalentowana artystka, której od najmłodszych lat w duszy gra muzyka. Gwiazda na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała singiel "Różowe niebo nad Warszawą". O czym opowiada?

Paula Roma - kariera

Paula Roma śpiewa, komponuje, pisze teksty utworów i uczy śpiewać. Jest jedną z najciekawszych postaci młodej polskiej sceny muzycznej. Wyróżnia ją niebanalny sposób śpiewania i mocny, charyzmatyczny głos.

W 2021 roku zadebiutowała z EP-ką "Cześć, tu Paula Roma", która została świetnie przyjęta przez branżę i słuchaczy. Jesienią ubiegłego roku na rynku pojawił się pierwszy długogrający album artystki pt. "Cholerne pragnienie", który stworzyła razem z renomowanym producentem Jurkiem Zagórskim. 

Paula Roma w utworze "Różowe niebo nad Warszawą"

"Różowe niebo nad Warszawą" to piosenka z mocnym przesłaniem. Skupia się na kobiecości, sile wewnętrznej i walce o prawa kobiet. Opowiada o poszukiwaniu kobiecej siły po traumie. 

- To piosenka, którą dedykuję wszystkim skrzywdzonym fizycznie i psychicznie kobietom, które doznały krzywdy, traumy, a najbliższy świat był przeciwko nim. Myślę, że każda z nas prędzej czy później znajdzie swoje różowe niebo gdziekolwiek lub kimkolwiek ono jest - powiedziała Paula Roma.

Występ wokalistki na scenie Dzień Dobry TVN można zobaczyć w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Pozostałe wiadomości