muzyka

  Mieszkańców centrum Warszawy mogły obudzić dziś dźwięki wielu instrumentów. A przynajmniej tych, z których korzystają muzycy Miejskiej Orkiestry Dętej Lubliniec. To właśnie oni gościli dziś w studiu Dzień Dobry TVN.

  Maria Niklińska, aktorka i wokalistka, kolejny raz powróciła naszą scenę. Tym razem gwiazda przedstawiła nowy, taneczny utwór "Królowa". O czym opowiada? To bardzo ważny temat.

  Dźwięki, które można usłyszeć na sali operacyjnej, to nie tylko medyczna aparatura. Coraz częściej słychać tam też muzykę.

  Utwór przeplata ze sobą pozytywne i negatywne emocje.

  30 września ukaże się drugi album autorstwa Antka Sojki pt. "Moimi oczami". Artysta zaprezentował widzom Dzień Dobry TVN singiel "Pamiętam o tym" zapowiadający płytę, a u boku taty Stanisława Soyki opowiedział o muzyce.

  Minęło 30 lat od wydania debiutanckiej płyty zespołu Wilki, na której znalazły się m.in. przeboje "Son of the Blue Sky" czy "Eli lama sabachtani". Legendarne kawałki otworzyły muzykom drzwi do wielkiej kariery.

  Singiel promuje płytę młodej wokalistki.

  Piotr Kupicha zaprosił do współpracy intrygujących gości.

  Koniecznie sprawdźcie jej repertuar.

  Adam Duritz to lider Counting Crows, zepsołu, który w pierwszej połowie lat 90. był jednym z najbardziej cenionych na świecie. W 2004 r. grupa została nominowana do Oscara za piosenkę do "Shreka 2".

  Nagranie podbija sieć.

  Sebastian Górecki swój najnowszy utwór skierował do mieszkańców miasta, którzy są już po 40-tce. Wrażliwość artysty ujęła widzów Dzień Dobry TVN. Poruszający tekst piosenki z pewnością zostanie z nimi na dłużej.

  "To było coś niesamowitego".

  LP znów zawitała do Polski, więc nie mogło zabraknąć jej w Dzień Dobry TVN. Gabi Drzewiecka spotkała się z artystką, by pomówić o wizycie w naszym kraju i kolejnych planach muzycznych. Niespodziewanie gwiazda otworzyła się także na tematy prywatne. Burzliwe miłości dały jej materiały na piosenki.

  Uczeń szkoły muzycznej ma ogromny talent.

  To powrót do góralskich korzeni, ale i nowoczesne brzmienie.

  Francuska piosenkarka opowiedziała nie tylko o zawodowych projektach, ale także o babci, która była Polką.

  W Stanach Zjednoczonych nazywana jest już wschodzącą gwiazdą.

  Oswobodzenie się Britney Spears spod kurateli ojca nie położyło kresu ani problemom piosenkarki, ani zaniepokojeniu jej fanów. Księżniczka popu publikuje w swoich mediach społecznościowych niepokojące posty.

  W poniedziałek 19 września w Teatrze Polskim odbędzie się niezwykły koncert "Piazzolla. Show Me Your Tango". Na scenie zobaczymy m.in. Izabelę Kopeć w towarzystwie Okriestry Aukso i kwintetu klasycznego. Czego możemy się spodziewać? Małą próbkę wokalistka zaprezentowała na naszej scenie. 

  Jak współpracę z 14-latką ocenia jej manager Igor Herbut?

  Media społecznościowe dają młodym muzykom możliwość wybicia się, o jakiej nie śnili artyści poprzednich pokoleń. Doskonałym dowodem na to jest Jax, której przepustką do sławy był TikTok. O tym, jak udało jej się zdobyć niemal 12 milionów (!) fanów, opowiedziała w rozmowie z Sandrą Hajduk.

  O czym opowiada utwór "The Fall"?

  Wokalista opowiedział nam o swoich marzeniach i planach.

  Robbie Williams świętuje 25 lat solowej kariery. Z tej okazji przypomina swoje przeboje w nowych aranżacjach. Jakie uczucia towarzyszyły mu podczas nagrywania płyty? Na to pytanie artysta odpowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Premierowy singiel jest zapowiedzią płyty "Blask".

  Maks Łapiński wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN ze swoim najnowszym singlem "Na serio". Utwór jest zapowiedzią płyty, nad którą właśnie pracuje. Artysta tworzy inspirując się własnymi przeżyciami.

  W najnowszym teledysku Beaty Kozidrak wystąpiła znana wszystkim influencerka Julia Kuczyńska. Kim jest tytułowy "frajer" i jak doszło do współpracy gwiazd?

  Michał Zator jest półfinalistą piątej edycji programu "Mam Talent!". Jako jeden z niewielu muzyków na świecie wykonuje na harfie autorski repertuar, akompaniując sobie do śpiewu. Skąd czerpie inspiracje?

  Mix tych muzycznych osobowości to gwarantowany przepis na sukces. Tomek Lubert wraz z grupą przyjaciół przedstawił na scenie Dzień Dobry TVN nowy singiel "Desire". Jak wam się podoba?