muzyka

  muzyka

  Paweł Tur to jeden z ciekawszych męskich głosów na polskiej scenie muzycznej. Artysta na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował swój najnowszy kawałek "Tęsknię". Jak wypadł? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Tradycyjna muzyka arabska kształtowała się już w starożytności i nie ma bezpośredniego związku z islamem. Czerpała z wpływów muzyki greckiej, tureckiej, bizantyjskiej czy nawet katalońskiej. Tak bogate podłoże sprawiło, że coraz częściej ludzie zapoznają się z prawdziwymi hitami arabskiej muzyki.

  W ostatnim czasie media żyją doniesieniami na temat amerykańskiej gwiazdy pop, Britney Spears, która po 13 latach bycia pod kuratelą ojca odzyskała wolność. Okazuje się, że mimo szczęśliwego finału, piosenkarka do dziś nie czuje się bezpiecznie. Głos w sprawie zabrała ostatnio siostra jej ojca, która w ostrych słowach skomentowała jego zachowanie. W studio Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Sandra Hajduk-Popińska. 

  Sławek Uniatowski zrobił fanom niespodziankę. Artysta ogłosił, że niebawem, bo 18 października, zagra wraz z zespołem koncert #LOVESTORY w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie. Zgodnie z tytułem możemy spodziewać się najpiękniejszych piosenek miłosnych. Skąd pomysł taki repertuar?

  Po 17 latach redakcja kultowego magazynu "The Rolling Stone" zdecydowała się na odświeżenie listy legendarnej listy przebojów. Dziennikarze uznali, że miejsce w muzycznym panteonie należy się i7 latach nadszedł czas na zmiany, które mają małe szanse zachwycić muzycznych konserwatystów. Redakcja magazynu "The Rolling Stone" up-date'owała listę przebojów wszech czasów składającą się z 500 utworów. Eksperci dodali do zestawienia takich wykonawców jak m. in. Ariana Grande i Billie Eilish.