scena Dzień Dobry TVN

  Maria Niklińska, aktorka i wokalistka, kolejny raz powróciła naszą scenę. Tym razem gwiazda przedstawiła nowy, taneczny utwór "Królowa". O czym opowiada? To bardzo ważny temat.

  To kolejny utwór w repertuarze utalentowanego bydgoszczanina.

  NEL szturmem podbiła polską scenę muzyczną, zdobywając uznanie słuchaczy w każdym wieku. W jej dorobku artystycznym nie brakuje zapadających w pamięć utworów.

  Utwór przeplata ze sobą pozytywne i negatywne emocje.

  30 września ukaże się drugi album autorstwa Antka Sojki pt. "Moimi oczami". Artysta zaprezentował widzom Dzień Dobry TVN singiel "Pamiętam o tym" zapowiadający płytę, a u boku taty Stanisława Soyki opowiedział o muzyce.

  Miłośnicy zespołu Karaś/Rogucki mają powody do radości. Z początkiem jesieni grupa wydała album o wymownym tytule "Czułe Kontyngenty".

  Singiel promuje płytę młodej wokalistki.

  Sebastian Górecki swój najnowszy utwór skierował do mieszkańców miasta, którzy są już po 40-tce. Wrażliwość artysty ujęła widzów Dzień Dobry TVN. Poruszający tekst piosenki z pewnością zostanie z nimi na dłużej.

  Na scenie Dzień Dobry TVN ze swoim najnowszym singlem "Kręci się ziemia", wystąpiły Marisol, Agata Gołemberska i Maja Kapłon. Artystki utworem opowiedziały historię o przyjacielskim wsparciu po rozstaniu.

  To powrót do góralskich korzeni, ale i nowoczesne brzmienie.

  O czym opowiada utwór "The Fall"?

  Utwór "(mrok) Warszawianka" Michała Szpaka zapowiada jego nowy album zatytułowany "Nadwiślański mrok". Co kryje się za piosenką? Dlaczego swoją twórczość artysta określa mianem debiutu?

  Premierowy singiel jest zapowiedzią płyty "Blask".

  Maks Łapiński wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN ze swoim najnowszym singlem "Na serio". Utwór jest zapowiedzią płyty, nad którą właśnie pracuje. Artysta tworzy inspirując się własnymi przeżyciami.

  Mix tych muzycznych osobowości to gwarantowany przepis na sukces. Tomek Lubert wraz z grupą przyjaciół przedstawił na scenie Dzień Dobry TVN nowy singiel "Desire". Jak wam się podoba?

  Singin' Birds w swojej twórczości nawiązuje do szalonych lat 50. i 60. ubiegłego wieku. Grupa umiejętnie przenosi swoich fanów do klimatycznej ery swingu. Na scenie Dzień Dobry TVN, zespół wykonał utwór "Don't stop me now".  

  Czy powtórzy sukces poprzednich przebojów?

  Aktorka spełniła jedno z największych marzeń, nagrywając swój pierwszy singiel.

  Zespół LOKA świętuje dekadę swojej artystycznej działalności. Z tej okazji pojawił się nie tylko na scenie Dzień Dobry TVN, ale również jego członkowie wspólnie z prowadzącymi wspominali lata tworzenia muzyki.

  Dawid Karpiuk wyszedł poza rockowe ramy zespołu Dziwna Wiosna i przepięknym tekstem czaruje w utworze "Nie zrozumie nas" z filmu "Johnny". Pierwszy solowy singiel artysty jest pełen emocji, które przybliżają nam tematy, takie jak miłość i przyjaźń.

  Nana Majos po udziale w 4. edycji "Hotelu Paradise" postawiła na karierę muzyczną. Na scenie Dzień Dobry TVN dała popis swoich wokalnych umiejętności.

  Stokłosa Collective to zespół założony przez kompozytora, dyrygenta i multiinstrumentalistę - Jana Stokłosę. O swoim najnowszym projekcie opowiedział w studio, a na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił z Łukaszem Drapałą.

  Sarsa jest niezwykle wszechstronną artystką. Inspiruje się wieloma gatunkami muzycznymi, m.in.: jazzem, poezją śpiewaną i muzyką elektroniczną. Śpiewa, komponuje, pisze teksty i wychowuje wraz z partnerem syna Leonarda.

  Jakie kolejne kroki w branży muzycznej planuje Sebastian Karpiel-Bułecka?

  Maria Niklińska zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN wakacyjny przebój "Something Like Real Love". To niezwykle klimatyczny utwór z chwytliwą melodią. Wokalistka napisała go w słonecznym Los Angeles i rozprawia w nim o miłości.

  AURA. wystąpiła na scenie Dzień Dobry Wakacje z utworem "Tylko tańcz". To niezwykle energetyczna piosenka. Artystka łączy muzykę alternatywną z wokalnymi wpływami polskiej piosenki popularnej.

  Jak wokalistka wspomina swój występ?

  Utwór "Kochaj różnym być" w wykonaniu Kayah i Nicka Sincklera podbija listy przebojów. Ich niezwykły duet to zaproszenie do wspólnego świętowania miłości, różnorodności i wewnętrznej siły. Dla widzów Dzień Dobry Wakacje Nick Sincler wykonał utwór solo.

  Miłośnicy zapadających w pamięć utworów z nieskrywaną przyjemnością śledzą poczynania zespołu Magda. Grupa od lat z sukcesem realizuje kolejne muzyczne projekty i cieszy się uznaniem oddanej rzeszy fanów.

    "Don't you know? Pump it up. You got to pump it up!" - ten hit w 2004 roku słyszał chyba każdy. Co po latach słychać u Danzela? Wokalista właśnie przechodzi muzyczną metamorfozę. Porzucił klubowe szaleństwo dla popowo-rockowego głębokiego brzmienia. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewał nowy utwór "Time Machines".