scena Dzień Dobry TVN

  scena Dzień Dobry TVN

  Sławek Uniatowski zrobił fanom niespodziankę. Artysta ogłosił, że niebawem, bo 18 października, zagra wraz z zespołem koncert #LOVESTORY w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie. Zgodnie z tytułem możemy spodziewać się najpiękniejszych piosenek miłosnych. Skąd pomysł taki repertuar?

  Duet Martin Lange debiutuje, choć trudno nazwać ich debiutantami. W portfolio mają współprace z Rosalie, Reni Jusis, Michałem Szpakiem i Kasią Lins, a to tylko część długiej listy. Po kilku latach pracy studyjnej nad muzyką innych artystów, prezentują intensywnie emocjonalną, osadzoną w indiepopowym klimacie, autorską odsłonę. "Kameleon" to czwarty singiel zespołu, który  zapowiada ich debiutancki album, który ukaże się w 2022 r.

  Viki Gabor właśnie wydała nowy singiel. Utwór "Moonlight" to zapowiedź zmian w jej muzycznej karierze. 14-letnia wokalistka przeszła również metamorfozę. O swoich kolejnych projektach opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Zaprezentowała również swoją najnowszą piosenkę.

  Zespół "Teściowa Śpiewa" to duet, który stworzyli teściowa, Beata Łubczonek i zięć, Marcin Milanowicz. Pierwszą ich piosenką był "Warszawski słoik", a obecnie na koncie mają płytę zatytułowaną "Pozytywne Myślenie". Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieli o swojej współpracy i zaprezentowali jeden ze swoich utworów. Zespół "Teściowa Śpiewa" - kim są

  Margaret opowiedziała, jak wygląda jej życie z dala od stolicy. Wokalistka uważa, że las, przy którym mieszka, to przestrzeń kreatywna, gdzie lepiej tworzy się muzykę. Na scenie Dzień Dobry Wakacje gwiazda zaprezentowała utwór "Na oko".