Julia Kamińska może pochwalić się wieloma sukcesami. Niedawno "Szpital św. Anny", czyli serial z jej udziałem, zdobył prestiżową statuetkę, a teraz artystka wydała nową piosenkę.
W tym tygodniu zrobiliśmy małą podróż w czasie. Na scenie Dzień Dobry TVN pojawił się Elvis Presley, a właściwie Wojciech Sosnowski, który od lat z pasją wciela się w legendę rock’n’rolla. Zobaczcie ten wykon.
Młody zespół Sad Smiles coraz śmielej zaznacza swoją obecność na polskiej scenie alternatywnej. Grupa w najnowszym singlu "Boisz się" połączyła siły z wokalistą Arkiem Kłusowskim.
Gosia Stępień powraca na wielką scenę po 23 latach przerwy. Gwiazda pierwszej edycji popularnego talent-show opowiedziała nam o swojej drodze pełnej wyzwań, przyjaźni z Szymonem Wydrą oraz o pracy nad albumem. Artystka zaśpiewała też utwór "Tatuaż".
Marzena Nabagło to krakowska wokalistka, której muzyka łączy elementy popu, pop-rocka, z subtelną domieszką bluesowego charakteru, tworząc unikalne brzmienia pełne emocji i subtelności. Na naszej scenie artystka wykonała utwór "Bądź".
"Himalaje" to ostatni singiel, który Bovska zaprezentowała fanom tuż przed premierą płyty "Jestem wierszem". Na naszej scenie artystka zaśpiewała najnowszy utwór, a także opowiedziała nieco więcej o wydawnictwie.
Kalina Levvska, multiinstrumentalistka, autorka tekstów i muzyki na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór "Motherland". Posłuchajcie tej electropopowej piosenki o tęsknocie i odnajdywaniu własnej przestrzeni w świecie.
Mitra to zespół, który łączy energetyczne rytmy z brzmieniem sekcji dętej, akordeonu i instrumentów klawiszowych. Na naszej scenie artyści wykonali utwór "Ty wiesz".
Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Lor zaprezentował swój najnowszy singiel "Mario". To subtelna i emocjonalna opowieść o końcu związku. Posłuchajcie tego wykonu.