W dresie i w crocsach. Michał i Pola Wiśniewscy wyjawili szczegóły zaręczyn

Michał i Pola Wiśniewscy
Michał Wiśniewski
Źródło: MWMEDIA
Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska pobrali się w 2020 roku. Para, choć aktywna jest w mediach społecznościowych, długo ukrywała fakt, iż zdecydowała się na ślub. Ostatnio jednak małżonkowie postanowili ujawnić szczegóły swoich zaręczyn.

Michał Wiśniewski - zaręczyny z Polą

O miłości Michała Wiśniewskiego i Poli fani wokalisty dowiedzieli się w 2019 roku, gdy para postanowiła ujawnić, iż rodzi się między nimi uczucie. Zaledwie rok później zakochani wzięli ślub. Choć początkowo nie chcieli ujawniać zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego, to jakiś czas temu założyli wspólnie kanał na YouTubie, gdzie ujawniają niektóre szczegóły. Ostatnio opowiedzieli o oświadczynach i organizacji skromnego wesela.

Ślub i wesele

Źródło: Dzień Dobry TVN
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Najstarszy film z wesela
Najstarszy film z wesela
Stroje regionalne na wesele?
Stroje regionalne na wesele?
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny

Wokalista zaznaczył, że długo wahał się, zanim poprosił Polę o rękę. Był wówczas w trudnej sytuacji finansowej, krótko po ogłoszeniu upadłości. Okazało się jednak, że szczere uczucie jest silniejsze niż "chłodne kalkulacje".

- Byliśmy ze sobą 8 miesięcy, a mieszkaliśmy razem 5 miesięcy i to był ten moment, w którym pomyślałem sobie, że mnie jest dobrze, czuję się bezpiecznie, czuję się kochany, czuję się dobrze. Będąc w dresie i w crocsach postanowiłem zapytać Polę, czy zechciałaby zostać moją żoną - wyjawił muzyk.

Pola Wiśniewska zapamiętała ten wyjątkowy moment w nieco inny sposób. - Zapytać to za dużo powiedziane, podszedłeś do mnie i powiedziałeś, że to właściwie nie ma po co pytać, bo wszystko wiemy i dałeś mi pierścionek - stwierdziła.

Michał Wiśniewski - pierścionek zaręczynowy

Muzyk nie krył, że w tamtym czasie borykał się z kłopotami finansowymi i nie stać go było na pierścionek zaręczynowy. Postanowił jednak go zdobyć, ponieważ bardzo zależało mu na tym, by ukochana czuła jego oddanie.

- Ja byłem na tzw. odbudowie, czyli po ogłoszeniu upadłości i miałem jeszcze 3 lata spłaty i praktycznie nie było mnie na ten pierścionek stać. Musiałem trochę kombinować, ale to moja tajemnica – przyznał Michał Wiśniewski.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki

Naucz malucha samodzielnej zabawy
Materiał promocyjny

Naucz malucha samodzielnej zabawy