Michał Wiśniewski

    Michał Wiśniewski

    Dominika Tajner w szybkim tempie sporo schudła. Była żona Michała Wiśniewskiego intensywnie trenuje i wylewa siódme poty, bo przygotowuje się do ważnego wydarzenia. - Cały czas zmieniam dietę - powiedziała w jednym z wywiadów. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest o wiele szczuplejsza. Z jakiego powodu postanowiła zrzucić kilka kilogramów?

    Mandaryna od dziecka kochała taniec. Rodzice nigdy nie naciskali, by zajmowała się czymś innym. Taką samą dozę wolności gwiazda chciała dać swoim dzieciom. W szczerej rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl nie tylko pierwszy raz opowiedziała o domu rodzinnym i dzieciństwie. Zdradziła także, jak sama wychowuje swoje pociechy, żyjąc w rodzinie patchworkowej. - Jest śmiesznie - zapewniała w wywiadzie wokalistka.

    Michał Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Artysta nie stroni od mediów społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Teraz muzyk pokazał swojego brata. Czy są do siebie podobni? Zobaczcie sami!

    Michał Wiśniewski jakiś czas temu w mediach społecznościowych pokazał fanom swoją piątą żonę. Szczęśliwa para obecnie czeka na narodziny potomka i wykorzystuje ostatnie chwile w samotności. W niedzielny poranek wokalista opublikował na Instagramie romantyczne zdjęcie, na którym skradł żonie namiętny pocałunek.