Michał Wiśniewski

  Piosenkarz opublikował zdjęcia z uroczystości.

  W szczerym wywiadzie wyznał również, jak do popularności podchodzi teraz, kiedy chciałby swojej żonie Poli zagwarantować jak najwięcej anonimowości i "normalności".

  Wiśniewscy podzielili się z obserwatorami wspólnym zdjęciem opatrzonym romantycznym opisem - nie wszystkim się to spodobało.

  "Są jakieś trzy osoby na świecie, które poprawnie je wypowiadają"

  O Michale Wiśniewskim znowu zrobiło się głośno. Jednak nie za sprawą muzycznych dokonań, a życia prywatnego. Nina Terentiew w jednym z ostatnich wywiadów stwierdziła, że wokalista musi być fatalnym mężem, skoro niedawno poślubił swoją piątą już żonę. Jeden z serwisów plotkarskich poprosił Mandarynę, byłą żoną artysty o komentarz. Co odpowiedziała?

  Michał Wiśniewski cieszy się dużą rodziną. W marcu 2021 roku na świat przyszła jego piąta pociecha. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" muzyk opowiedział o późnym ojcostwie.

  Kto wpadł na pomysł, by zrobić coś wspólnie?

  Wokalista opowiedział o alkoholizmie, rodzinie oraz blaskach i cieniach popularności.

  - Uniosła się honorem - ocenił muzyk.

  Jak na egzaminie z polskiego poradziła sobie Fabienne Wiśniewska?

  Marta Wiśniewska jest nieustannie pytana o relacje z partnerkami jej byłego męża. W najnowszym wywiadzie tancerka pokusiła się o szczerą wypowiedź na temat kontaktów z obecną żoną Michała Wiśniewskiego. Zdradziła również, jak obecnie wyglądają jej stosunki z rodziną lidera grupy Ich Troje.

  Fani gwiazdora są zachwyceni.

  "Wiem, że nie będziesz zadowolona".

  Marta Wiśniewska chętnie korzysta z mediów społecznościowych i dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Niedawno celebrytka zdecydowała się pokazać zdjęcie córki, która przeszła dużą metamorfozę. Jak teraz wygląda Fabienne?

  "Bez urazy dla nikogo".

  "Dzisiaj uważam, że to nie jest wyjście".

  Michał Wiśniewski opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze studniówki najstarszej córki - Fabienne. Przy okazji podziękował byłej żonie Marcie Wiśniewskiej oraz zdradził, na jaką uczelnię będzie zdawała maturzystka. - Jesteście przykładem na to, jak się wzajemnie wspierać w patchworkowej rodzinie - napisała jedna z fanek.

  Fani: "Jak nastoletnia Jennifer Lopez".

  Michał Wiśniewski jeszcze do niedawna pilnie strzegł prywatności swojej żony, jednak teraz otwarcie mówi o szczęściu, jakie znalazł u jej boku. Zakochani wzięli ślub w 2020 roku. Wokalista zespołu "Ich Troje" ceni ukochaną za charakter i wewnętrzne piękno, ale nie pozostaje też obojętny na jej zjawiskową urodę. Najlepszym tego dowodem jest post, który muzyk opublikował w mediach społecznościowych.

  Michał Wiśniewski: "Co poszło nie tak?"

  W 2010 roku Anna Świątczak opuściła zespół "Ich Troje". Choć w jej życiu w tym czasie działo się wiele rzeczy, także związanych z muzyką, dziś zdecydowała się z hukiem powrócić na scenę. Nie tylko do zespołu "Ich Troje", ale i zakładając swój autorski projekt, "Anka".

  Pola Wiśniewska coraz chętniej dzieli się wydarzeniami z życia rodzinnego w sieci. Żona Michała Wiśniewskiego pokazała zdjęcia ich syna Falco. Chłopiec bardzo urósł w ostatnim czasie, co nie umknęło uwadze fanów.

  "Wiedząc to, co wiem, wybrałabym Cię raz jeszcze"

  Najmłodszy synek Michała Wiśniewskiego, Falco, próbował wypowiedzieć pierwsze słowo. Ten ważny w życiu dziecka moment wokalista uwiecznił na nagraniu, które opublikował w sieci. Fani muzyka uważają, że zarówno chłopczyk, jak i wideo są uroczy.

  Michał Wiśniewski jest ojcem pięciorga dzieci. Jego najstarszy syn Xavier jakiś czas temu postanowił spróbować swoich sił jako muzyk. Jego najnowszy singiel "Mgła" wzbudził jednak niepokój ojca. Swoimi obawami wokalista podzielił się z fanami w sieci.

  Dominika Tajner jest szczęśliwie zakochana. Znalazła miłość u boku starszego od siebie mężczyzny, którego poznała na Cyprze. Choć są parą już od jakiegoś czasu, to dopiero teraz gwiazda odważyła się pokazać w sieci romantyczne wspólne zdjęcie.

  Związek Mandaryny z Michałem Wiśniewskim wzbudzał ogromne emocje. Kiedy byli małżeństwem tabloidy śledziły dosłownie każdy ich ruch. Pojawiły się też plotki o rzekomym konflikcie piosenkarki z jej byłą teściową - Grażyną Wiśniewską. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl gwiazda odniosła się do nich. Jak było naprawdę?

  Dominika Tajner w szybkim tempie sporo schudła. Była żona Michała Wiśniewskiego intensywnie trenuje i wylewa siódme poty, bo przygotowuje się do ważnego wydarzenia. - Cały czas zmieniam dietę - powiedziała w jednym z wywiadów. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest o wiele szczuplejsza. Z jakiego powodu postanowiła zrzucić kilka kilogramów?

  Michał Wiśniewski w mediach społecznościowych przekazał smutną wieść. Poinformował o śmierci jednej z najważniejszych kobiet w jego życiu. - Kocham Cię bardzo i pilnuj mi taty – napisał w poruszającym poście na Instagramie.

  Michał Wiśniewski jest szczęśliwym ojcem piątki dzieci. I choć mogłoby się wydawać, że wokalista Ich Troje na wychowywaniu pociech zna się jak mało kto, to jednak okazuje się, że w jego życiu kariera nie szła w parze z rodzicielstwem. Dopiero przy piątym maluchu odkrywa uroki bycia tatą.