wykon

  wykon

  Janek Szynal to młody artysta, który szerszemu gronu odbiorców dał się poznać dwa lata temu w programie "Mam Talent". Na scenie Dzień Dobry TVN wokalista zaprezentował premierowy singiel "Chemiczna noc". Jak wam się podoba?

  Gosia Romanowska wkrótce ma szansę podbić nie tylko polski, ale także zagraniczny rynek muzyczny. Artystka ma pomysł na siebie, a w sieci zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Teraz podbiła scenę Dzień Dobry TVN ze swoim singlem "Vivid". Koniecznie zobaczcie jej występ.

  Marcin Patrzałek znów zachwyca cały świat. 20-letni polski gitarzysta, który dotarł do półfinału amerykańskiego "Mam Talent", nagrał właśnie słynny hit "Kashmir" w swojej aranżacji. Wykonaniem od razu zachwyciły się największe gwiazdy światowego rocka. Co jest niezwykłego w tym chłopaku? O pomyśle na nową aranżację kultowego hitu zespołu Led Zeppelin opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Zespół The Bullseyes to duet z Leszna, który swoją rockową twórczością zachwycił już wielu fanów. Na scenie Dzień Dobry TVN muzycy zaprezentowali utwór, który był zapowiedzią ich debiutanckiego krążka. Jak podoba wam się singiel "World Doesn't Care"?

  Sobel to muzyczne objawienie na polskim YouTube. Ponad 80 milionów wyświetleń to doskonały wynik młodego artysty, który śpiewanie łączy z rapem. Jak mu to wychodzi? Zobaczcie jego występ z piosenką "Każdego dnia" na scenie Dzień Dobry TVN!

  Marcin Patrzałek to młody gitarzysta, instrumentalista oraz producent muzyczny, który na swoim koncie ma już wiele sukcesów. 19-latek wygrał m.in. 5. edycję włoskiego talent show Tú Sí Que Vales, a także otarł się o finał amerykańskiej edycji „Mam talent". W Dzień Dobry Wakacje wykonał swój pierwszy singiel ,:Sonatę księżycową" Ludwiga van Beethovena w autorskiej interpretacji.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Alergen. Gitarowy utwór „Gdy chcesz" to najnowszy singiel z ich drugiej płyty. Jak Wam się podoba?