wykon

  Utwór przeplata ze sobą pozytywne i negatywne emocje.

  Singiel promuje płytę młodej wokalistki.

  Michał Zator jest półfinalistą piątej edycji programu "Mam Talent!". Jako jeden z niewielu muzyków na świecie wykonuje na harfie autorski repertuar, akompaniując sobie do śpiewu. Skąd czerpie inspiracje?

  Mix tych muzycznych osobowości to gwarantowany przepis na sukces. Tomek Lubert wraz z grupą przyjaciół przedstawił na scenie Dzień Dobry TVN nowy singiel "Desire". Jak wam się podoba?

  Klaudia Magica zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN singiel "Radio", który zwiastuje jej najnowszy album. Letnie brzmienia z pewnością umilą słuchaczom końcówkę wakacji. O czym jest utwór?

  Maja Kleszcz zaśpiewała dla widzów Dzień Dobry TVN utwór z najnowszej płyty "B.L.UES", doskonale oddający klimat, do którego wokalistka przyzwyczaiła swoich fanów.

  Ania Karwan zaśpiewała dla widzów Dzień Dobry Wakacje emocjonalny utwór zatytułowany "Swobodnie". Piosenka promuje nowy album artystki, który jest dla niej początkiem zupełnie nowej drogi muzycznej. Posłuchajcie.

    "Don't you know? Pump it up. You got to pump it up!" - ten hit w 2004 roku słyszał chyba każdy. Co po latach słychać u Danzela? Wokalista właśnie przechodzi muzyczną metamorfozę. Porzucił klubowe szaleństwo dla popowo-rockowego głębokiego brzmienia. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewał nowy utwór "Time Machines".

  To zapowiedź solowego albumu artysty.

  Jak podoba wam się nowa wersja światowego przeboju?

  Po pandemicznych czasach i przestoju w branży muzycznej wraca jedno z największych wydarzeń– Open'er Festival 2022. Już 29 czerwca na scenie staną polskie i zagraniczne gwiazdy, które przed publiką zaśpiewają swoje największe hity. W tym roku na scenie głównej pojawi się także Ralph Kamiński. Czego możemy się spodziewać? O tym z artystą rozmawiała Katarzyna Jaroszyńska.

  Po 12 latach przerwy zespół "Kindla" powraca na scenę. Artyści zagrają jednak tylko jeden koncert. Jak zapowiedzieli, występ w rodzinnych Świętochłowicach będzie oficjalnym pożegnaniem zespołu z publicznością.

  Ania Blush to artystka, która na swoim koncie ma wiele sukcesów. Energiczna i pozytywnie nastawiona do życia wokalista właśnie zaczęła prace nad autorskim materiałem. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała utwór "Bez planu". Jak wam się podoba?

  Artystka powoli odchodzi od wizerunku diwy. - Grubo zaszalałam - ocenia w Dzień Dobry TVN.

  Niemieccy muzycy przyjechali do Polski, by wykonać swój hit w studiu Dzień Dobry TVN.

  "Dziewczyna z sąsiedztwa" to efekt ponownej współpracy Patrycji Wolskiej i Piotra Lewandowskiego. Czarujący wokal młodej artystki i radosne dźwięki ukulele przenoszą w objęcia beztroskiego lata. Posłuchajcie.

  Niektóre utwory nigdy się nie starzeją. Tak jest w przypadku piosenki, którą Agnieszka Wiechnik zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN. Kiedy i dla kogo powstał utwór "Ty wiesz"?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła młoda i utalentowana Helena Dys. Towarzyszył jej tata, pianista. Dziewczyna wykonała dość nietypowy, jak na nastolatkę, repertuar - "Song porzuconej" z Kabaretu Hrabi. Zobaczcie, jak poradziła sobie z utworem.

  Zespół Jary Oddział Zamknięty wystąpił na naszej scenie z piosenką "Złość". Singiel tworzony w czasach pandemii nawiązuje do frustracji, złości i niepewności, jaka towarzyszyła wówczas większości społeczeństwa. Jak podoba wam się ten wykon?

  Wishlake, a tak naprawdę Kamil Zawiślak to producent, wokalista, kompozytor, a także pianista. Na scenie Dzień Dobry TVN muzyk wykonał piosenkę "Let Me Go". Jak wam się podoba?

  W teledysku do jej najnowszego singla wystąpił znany z "Top Model" Michał Gała.

  Wiktor Dyduła swój talent wokalny zaprezentował szerszej publiczności, biorąc udział w 12 edycji popularnego show "Mam talent". Choć nie został zwycięzcą uznanie publiczności i jury dodało mu skrzydeł. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił w towarzystwie niezwykłych muzyków. P

  Sara James jest nowym odkryciem na polskiej scenie muzycznej. Mimo młodego wieku odnosi wielkie sukcesy. O swojej twórczości i pasji do śpiewu opowiedziała teraz w Dzień Dobry TVN.

  Czekacie na więcej?

  Paulina Gołębiowska to wokalistka, pianistka, autorka tekstów i muzyki. Kilka dni temu premierę miała jej nowa piosenka pt. "Mniej więcej". Teraz artystka zaprezentowała ją na scenie Dzień Dobry TVN.

  Trudno przejść obojętnie obok jego występu.

  19 marca ukazał się drugi album zespołu 5 RANO, na czele którego stoi Łukasz Łyczkowski. Na naszej scenie artyści wykonali utwór "Niepokonany". Jak wam się podoba?

  Jakie plany ma wokalistka?

  To piosenka z nominowanej do Oscara "Sukienki".

  "Długa była bardzo długa. Jechaliśmy 26 godzin" - opowiada 14-letni Artem Fesko. Wokalista wystąpi na koncercie TVN "Razem z Ukrainą".