Klimatyczna piosenka prosto z greckiej wyspy. Natalia Przybysz wraca z nowym singlem "Za zimą wodą"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Nowa płyta Natalii Przybysz
Nowa płyta Natalii PrzybyszDzień Dobry TVN
wideo 2/2

Natalia Przybysz jest artystką od lat obecną na polskiej scenie muzycznej. Po krótkiej przerwie postanowiła powrócić z zespołem z nowym albumem, który światło dzienne ujrzy już 13 października. O szczegółach pracy nad materiałem opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN, które odwiedziła wraz ze swoim zespołem. Jak Natalia Przybysz poradziła sobie podczas występu na żywo?

Natalia Przybysz wraca z nową muzyką

Natalia Przybysz obecna jest w świecie muzyki od ponad 20 lat. Artystka ostatnie miesiące spędziła na przygotowywaniu nowego wydawnictwa, które pojawi się jesienią w serwisach streamingowych. Gwiazda w towarzystwie swojego zespołu pojawiła się w Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o niezwykłym procesie, w którym powstała jej najnowsza płyta. Okazuje się, że album narodził się podczas wyprawy na grecką wyspę Hydrę, gdzie zespół łączył wypoczynek z pracą.

- Mój przyjaciel powiedział mi o małym miejscu, o które studiu tam jest. Wspólnie z menadżerką uwierzyłyśmy, że można tak zrobić. [...] Będąc tyle lat w branży, zauważyłam pewną cykliczność [...] Jak praca z tymi moimi ulubionymi ludźmi, jak ją pogłębić i sprawić, że będzie to większa przygoda - tłumaczyła artystka.

Natalia Przybysz i piosenka "Za zimną wodą"

Natalia Przybysz wraz z zespołem wystąpiła a scenie Dzień Dobry TVN, by zaprezentować widzom swoją najnowszą piosenkę pod tytułem "Za zimną wodą". Utwór powstał podczas wspomnianej podróży do Grecji, i stanowi singiel promujący nowy album zespołu. Natalia i jej muzycy zachwycili poruszającym wykonaniem piosenki na żywo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego:  Michał Żebrowski/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości