Natalia Przybysz

  Natalia Przybysz

  Natalia i Paulina Przybysz to utalentowane wokalistki. Kilka lat temu założyły zespół Sistars, którego utwory cieszyły się w Polsce dużą popularnością. Ile miały lat, kiedy grupa nagrała pierwszy album? Niestety zespół się rozpadł. Dlaczego? Siostry oraz ich rodziców - Annę i Jacka zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN. Na naszej scenie rodzina wykonała utwór „You've Got a Friend”.

  Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz i Paulina Przybysz podjęli się trudnego zadania. Trójka wokalistów wzięła na warsztat twórczość Czesława Niemena. Jaka przyświecała im ku temu idea? Jak doszło do tej współpracy? I z jakim spotykają się odbiorem?

  "Są maleńkie, a pracują bardzo dzielnie na nas wszystkich" - powiedziała w Dzień Dobry TVN o pszczołach Natalia Przybysz. Dlaczego potrzebują naszej pomocy? W jaki sposób Greenpeace Polska pomaga tym małym bzyczącym stworzeniom? I jak możemy pomóc im pomagać? O tym Katarzyna Jagiełło z Greenpeace Polska oraz ambasadorki akcji "Adoptuj pszczołę" Natalia i Paulina Przybysz oraz Dorota Wellman.

  Ukazał się nowy album Krzysztofa Zalewskiego zatytułowany "Złoto". Na scenie Dzień Dobry TVN artysta zaprezentował - pochodzący z z tej właśnie płyty - utwór "Miłość miłość". We wzruszającym klipie do piosenki pojawiła się Natalia Przybysz. Co sprawia, że alternatywna muzyka Krzysztofa przemawia do rzeszy ludzi?

  Joga ma wielu fanów. Wśród nich są aktorka i tancerka Edyta Herbuś oraz wokalistka Natalia Przybysz. Zaprosiliśmy je do Dzień Dobry TVN, by powiedziały, co daje im praktykowanie jogi i gdzie w najbliższą niedzielę będzie można z nimi poćwiczyć.

  The Beatles to zespół który zmienił myślenie o muzyce rozrywkowej. I choć band rozpadł się 45 lat temu, to po dziś dzień i inspiruje młodych twórców, między innymi Natalię Przybysz i Anię Rusowicz. Wokalistki w miniony weekend zaśpiewały największe przeboje brytyjskiego bandu na warszawskim Placu Defilad. Za co cenią The Beatles i które utwory lubią wykonywać najbardziej?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, na żywo, Natalia Przybysz z piosenką "Nazywam się niebo", pochodzącą z nowej płyty "Prąd", która od dziś jest już w sprzedaży. Zobaczcie telewizyjną premierę tej piosenki! Podoba się Wam?

  Natalia Przybysz wspólnie z partnerem Wojciechem Zagórskim założyła salon urody. Uduchowili branżę kosmetyczną. Natalia po koncertach wpada tam też, by odpocząć. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoich pasjach, spełnionych marzeniach i tych... do spełnienia.

  Wiele osób nie wyobraża sobie urlopu bez drugiej połówki. A tymczasem taki wyjazd nie tylko pozwala odpocząć, ale także może mieć zbawienny wpływ na związek. Czy potwierdzili to goście Dzień Dobry Wakacje: wokalistka Natalia Przybysz, psycholog biznesu Miłosz Brzeziński i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka?

  Zespół Sistars pracuje nad nową płytą i wybiera się w trasę. Natalia i Paulina Przybysz są równie niesamowite tak solo jak w duecie. Czy to oznacza, że powracają na scenę muzyczną na stałe? W kawiarence TVN Cafe siostry były naszymi gośćmi.

  Labirynty, niekończące się drogi, niezrealizowana próba dotarcia do celu, latanie w przestworzach oraz nagłe spadanie. Jakie były najciekawsze sny naszych gości? Czy niewidomi śnią inaczej? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: wokalistka Natalia Przybysz, aktor Andrzej Deskur, który jest somnambulikiem, kierownik Pracowni Elektroencefalografii i Badań nad Snem - Tadeusz Piotrowski z Kliniki Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz niewidomy Paweł Król.

  W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: aktorka Aneta Todorczuk- Perchuć, dziennikarka Marta Kuligowska oraz wokalistka Natalia Przybysz. Rozmawialiśmy o różnych obliczach macierzyństwa. Jak planują swoje życie i życie swoich dzieci? Czy są typowymi matkami-terrorystkami? Gdzie podróżują dzieci Natalii Przybysz?

  Natalia i Paulina Przybysz, po 6 latach scenicznej rozłąki, postanowiły znowu zagrać razem. Dlaczego reaktywowały zespół "Sistars" i czy planują wydanie płyty? Posłuchajcie jak teraz brzmią "Sistars"!

  Odpowiedź na to pytanie zna miesięcznik "Zwierciadło", który zorganizował akcję "Piękno w zdrowiu". Czy wystarczy tylko pokochać siebie? Czy trzeba zwracać uwagę na to, co się jada? Co robią, by być zdrowymi, Robert Sowa, Katarzyna Bosacka, Natalia Przybysz, Maciej Miecznikowski i Edyta Herbuś?