Natalia Przybysz

  Który look wybierasz?

  W tym roku Natalia wydała swój siódmy solowy album, a z jedną z najnowszych piosenek zawalczy na sopockiej scenie o statuetkę Bursztynowego Słowika.

  W poniedziałek 20 czerwca ruszyła kampania WWF Polska "Zachwyć się OCh!". Organizacja, we współpracy z Natalią Przybysz, pragnie wzmacniać troskę o środowisko naturalne i upowszechniać wiedzę o znaczeniu bioróżnorodności dla przyrody i dla nas – ludzi. O co chodzi w tej akcji? Na czym polega? O tym opowiedzieli nam Natalia Przybysz, wokalistka oraz Rafał Jankowski, WWF Polska.

  "Czułam się jak w brzuchu wieloryba, który ma niestrawność".

  "Lubiłam ich, mimo że zabili trzy ryby".

  Co tym razem wydarzy się podczas podróży przez Atlantyk? O tym opowiedziały uczestniczki modelka Renata Kaczoruk i piosenkarka Natalia Przybysz w Dzień Dobry TVN.

  ."Na to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą, nie ma słów".

  Za nami premiera albumu Natalii Przybysz pt. "Zaczynam się od miłości". Płyta zawiera niezaśpiewane dotąd teksty Kory oraz dwie autorskie piosenki. Jedną z nich Przybysz wykonała na scenie Dzień Dobry TVN. - Śpiewanie to jest mój cały ekstrawertyzm - zapewnia.

  "Przez Atlantyk" to pierwszy taki program rozrywkowy w Polsce. Już 2 marca o 21:35 na antenie TVN widzowie będą mogli obejrzeć zmagania z żywiołem sześciu uczestników pod opieką dwóch doświadczonych kapitanów. O swoich wrażeniach w Dzień Dobry TVN opowiedzieli piosenkarka Natalia Przybysz i pisarz Zygmunt Miłoszewski.

  "Każdego dnia było mnóstwo niespodzianek".

  Kora zmarła 28 lipca 2018 roku. Przez 32 lata była wokalistką zespołu Maanam, z którym nagrała wielkie, znane publiczności w całej Polsce przeboje. Okazuje się, że artystka pozostawiła po sobie teksty utworów, których nie zdążyła zaśpiewać. Teraz zrobi to Natalia Przybysz, która o swoim nowym projekcie opowiedziała Kamili Glińskiej z dziendobry.tvn.pl.

  Wielkie święto muzyki - Top of the Top Sopot Festival 2021 rozpoczęło się 17 sierpnia i trwa aż trzy dni. Zwieńczeniem festiwalu jest koncert z okazji 20-lecia TVN24, w czasie którego usłyszymy wielkie przeboje w zupełnie nowych, zaskakujących aranżacjach. Byliśmy na próbach przed występami. Co o przygotowaniach powiedzieli nam artyści?

  Natalia i Paulina Przybysz pojawiły się na polskiej scenie muzycznej w 2001 roku. Tworzyły wtedy zespół Sistars, który szybko zyskał rzeszę fanów, a piosenki śpiewane przez siostry cieszyły się ogromną popularnością. Czy jest szansa na reaktywację formacji?

  Fryderyki 2021 za nami. Podczas gali wręczenia najważniejszych nagród muzycznych w Polsce pojawiło się wielu artystów. Wśród nich znaleźli się m.in. Kayah, Natalia Szroeder, Majka Jeżowska, Andrzej Piaseczny czy Margaret. A jak prezentowali się na czerwonym dywanie? Sprawdźcie poniżej i zagłosujcie w naszej sondzie, czyja galowa stylizacja była najlepsza.

  Paulina i Natalia Przybysz szturmem zdobyły polską scenę muzyczną, wnosząc powiew alternatywnej świeżości. Choć trudno w to uwierzyć, od tego momentu mijają właśnie dwie dekady. Jak potoczyła się kariera jednych z najsłynniejszych sióstr polskiego show biznesu?

  Intrygująca, zaskakująca i niezwykle zdolna. Natalię Przybysz znamy jako artystkę niepokorną. Tym razem, pokazała nam się z nieco innej strony. Jak wygląda codzienność piosenkarki?

  Ciałopozytywność od dłuższego już czasu jest tematem szeroko poruszanym w mediach. To akceptowanie siebie i swojego ciała. W studiu Dzień Dobry TVN apelowały o to Kinga Zawodnik oraz Natalia Przybysz.

  Natalia Przybysz szykuje się do ważnego koncertu. Mimo że wokalistka wystąpi online, będzie miała wreszcie szansę na "normalną pracę" ze swoim zespołem. Widzom Dzień Dobry TVN dała przedsmak tego niezwykłego występu i na żywo wykonała piosenkę "Ciepły wiatr". Posłuchajcie.

  Natalia i Paulina Przybysz to utalentowane wokalistki. Kilka lat temu założyły zespół Sistars, którego utwory cieszyły się w Polsce dużą popularnością. Ile miały lat, kiedy grupa nagrała pierwszy album? Niestety zespół się rozpadł. Dlaczego? Siostry oraz ich rodziców - Annę i Jacka zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN. Na naszej scenie rodzina wykonała utwór „You've Got a Friend”.

  Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz i Paulina Przybysz podjęli się trudnego zadania. Trójka wokalistów wzięła na warsztat twórczość Czesława Niemena. Jaka przyświecała im ku temu idea? Jak doszło do tej współpracy? I z jakim spotykają się odbiorem?

  Na naszej scenie wystąpił Krzysztof Zalewski. Partnerowały mu siostry Przybysz. Jak podoba Wam się ich aranżacja piosenki Czesława Niemena - "Przyjdź w taką noc"?

  "Są maleńkie, a pracują bardzo dzielnie na nas wszystkich" - powiedziała w Dzień Dobry TVN o pszczołach Natalia Przybysz. Dlaczego potrzebują naszej pomocy? W jaki sposób Greenpeace Polska pomaga tym małym bzyczącym stworzeniom? I jak możemy pomóc im pomagać? O tym Katarzyna Jagiełło z Greenpeace Polska oraz ambasadorki akcji "Adoptuj pszczołę" Natalia i Paulina Przybysz oraz Dorota Wellman.

  Ukazał się nowy album Krzysztofa Zalewskiego zatytułowany "Złoto". Na scenie Dzień Dobry TVN artysta zaprezentował - pochodzący z z tej właśnie płyty - utwór "Miłość miłość". We wzruszającym klipie do piosenki pojawiła się Natalia Przybysz. Co sprawia, że alternatywna muzyka Krzysztofa przemawia do rzeszy ludzi?

  Joga ma wielu fanów. Wśród nich są aktorka i tancerka Edyta Herbuś oraz wokalistka Natalia Przybysz. Zaprosiliśmy je do Dzień Dobry TVN, by powiedziały, co daje im praktykowanie jogi i gdzie w najbliższą niedzielę będzie można z nimi poćwiczyć.

  The Beatles to zespół który zmienił myślenie o muzyce rozrywkowej. I choć band rozpadł się 45 lat temu, to po dziś dzień i inspiruje młodych twórców, między innymi Natalię Przybysz i Anię Rusowicz. Wokalistki w miniony weekend zaśpiewały największe przeboje brytyjskiego bandu na warszawskim Placu Defilad. Za co cenią The Beatles i które utwory lubią wykonywać najbardziej?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, na żywo, Natalia Przybysz z piosenką "Nazywam się niebo", pochodzącą z nowej płyty "Prąd", która od dziś jest już w sprzedaży. Zobaczcie telewizyjną premierę tej piosenki! Podoba się Wam?

  Natalia Przybysz wspólnie z partnerem Wojciechem Zagórskim założyła salon urody. Uduchowili branżę kosmetyczną. Natalia po koncertach wpada tam też, by odpocząć. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoich pasjach, spełnionych marzeniach i tych... do spełnienia.

  Wiele osób nie wyobraża sobie urlopu bez drugiej połówki. A tymczasem taki wyjazd nie tylko pozwala odpocząć, ale także może mieć zbawienny wpływ na związek. Czy potwierdzili to goście Dzień Dobry Wakacje: wokalistka Natalia Przybysz, psycholog biznesu Miłosz Brzeziński i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Natalia "Natu" Przybysz w utworze: "Niebieski"! Podobało się Wam?

  Zespół Sistars pracuje nad nową płytą i wybiera się w trasę. Natalia i Paulina Przybysz są równie niesamowite tak solo jak w duecie. Czy to oznacza, że powracają na scenę muzyczną na stałe? W kawiarence TVN Cafe siostry były naszymi gośćmi.