Córka Bruce'a Willisa wyznała, jak zaczęła się choroba jej ojca. "Wie, mówiąc wprost, że on gaśnie"

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Tallulah Willis, najmłodsza córka Bruce'a Willisa i Demi Moore, napisała felieton dla magazynu "Vogue". Opisała w nim, jak zaczynała się choroba jej ojca. Na długo przed diagnozą przeczuwała, że jego stan zdrowia nie jest najlepszy. Więcej na ten temat opowiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Bruce Willis - na co jest chory?

W zeszłym roku rodzina Bruce'a Willisa poinformowała, że aktor kończy karierę zawodową. Wszystko przez problemy zdrowotne, z którymi zmagał się od pewnego czasu. Gwiazdor amerykańskiego kina cierpi na formę demencji, która jest nazywana otępieniem czołowo-skroniowym FTD. To zaburzenie spowodowane postępującą utratą komórek nerwowych w czołowych płatach mózgu lub płatach skroniowych.

Tallulah Willis zdecydowała się napisać intymny esej dla "Vogue'a". Córka Willisa wróciła wspomnieniami do momentu, gdy choroba jej ojca się zaczynała.

- Wiedziałam, że coś jest nie tak, od lat. Zaczęło się od niedosłuchu, nie reagował na pytania. Żartowaliśmy z tego, mówiąc, że to słynne "hollywoodzkie uszkodzenie słuchu". Mów głośniej! "Szklana Pułapka" uszkodziła tacie słuch!. Z czasem ten problem się pogłębił - przyznała.

Tallulah Willis o rodzinie patchworkowej

Tallulah jest najmłodszą córką Bruce'a i Demi Moore. Aktor ma również dwie córki z drugiego małżeństwa z Emmą Heming. Pociecha gwiazdora w swoim felietonie poruszyła również kwestię życia w rodzinie patchworkowej.

- Tallulah pisze o tym, że kiedy Bruce Willis wyprowadził się z ich domu i związał się z Emmą, to poczuła się odrzucona. Poczuła, że traci coś ważnego, że tata wybrał drugą rodzinę - relacjonowała Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN. - Myślę sobie, że takie wyznanie w świecie show-biznesu jest ważne. My często mówimy o patchworkowych rodzinach, rozwodach gwiazd, ale mało które dziecko gwiazdy decyduje się na tak intymne wyzwanie - podkreśliła Sandra.

Rodzina Bruce'a Willisa wierzyła, że eksperymentalna terapia pomoże w zatrzymaniu choroby. Niestety, nie powiodła się tak, jak zakładali.

- Tallulah napisała w tym eseju coś, co muszę przyznać, że bardzo mnie wzruszyło. Mówi o tym, że kiedy dzwoni do taty, żeby zapytać, co u niego słychać, to nagrywa sobie te wiadomości i zapisuje na twardym dysku komputera. Chce mieć pamiątkę, ale też, żeby tata mógł za jakiś czas tego posłuchać. (...) Ona wie, mówiąc wprost, że tata gaśnie, ma coraz gorszy kontakt z rzeczywistością - stwierdziła Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Visual China Group/Getty Images

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości