25-letnia streamerka doznała udaru podczas transmisji w na żywo. "Ja się źle czuję"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram, Twitter, radiozet.pl
Jacek Rozenek o udarze, który zmienił jego życie
Jacek Rozenek o udarze, który zmienił jego życieDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Katarzyna Paciorek to znana jako "Kasix" 25-letnia streamerka. Kobieta prowadziła transmisję w sieci, podczas której zaczęła odczuwać niepokojące objawy - drętwienie kończyn oraz zaburzenia mowy. Jak się później okazało, influencerka przeszła udar. - Trochę zaniżam średnią wieku - wyznała w relacji ze szpitala.

Katarzyna "Kasix" Paciorek doznała udaru podczas transmisji w sieci

31 maja Katarzyna "Kasix" Paciorek brała udział w tzw. live, czyli organizowanej w sieci transmisji. Podczas odbywającego się na platformie Twitch streama kobieta zauważyła u siebie niepokojące dolegliwości zdrowotne.

- Moja ręka ma jakieś problemy ze sobą. Ja mam problemy ze sobą. Ja muszę iść. Ja się źle czuję - powiedziała na nagraniu strumieniowym i zakończyła rozmowę.

Kilka godzin później przekazała informację, że drętwienie kończyn i zaburzenia mowy były objawami udaru. Influencerka trafiła do szpitala.

25-letnia streamerka doznała udaru. Jaki jest stan jej zdrowia?

Katarzyna "Kasix" Paciorek jest obecnie pod opieką lekarzy i przechodzi specjalistyczne badania. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się relacjami z placówki medycznej, w której od kilkunastu godzin przebywa.

- Uwaga, moi drodzy widzowie, trochę mnie nie będzie. Po streamie Remo (partner Katarzyny - przyp. red.) zadzwonił po karetkę, bo zdrętwiała mi lewa ręka i noga. W szpitalu po badaniu okazało się, że miałam w nocy udar. Tak, udar, w wieku 25 lat. Podano mi leki i odzyskałam sprawność w ręce i nodze. Już jest ze mną dobrze i leżę sobie na oddziale. Trochę zaniżam średnią wieku. Jutro ma być więcej badań i zobaczymy, ile będę musiała tu zostać. Przewidywania są od 7 do 10 dni - wyznała streamerka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram, Twitter, radiozet.pl

Źródło zdjęcia głównego: bymuratdeniz/Getty Images, Instagram

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości